Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Gerumo nebūna per daug

Šaltoką gruodžio dieną Panemunėlio seniūnijos senjorai rinkosi į daugiafunkcį centrą. Atskubėjo kas pasiramsčiuodamas lazdele, kas su kaimyne už parankės arba iš tolimesnių vietovių buvo pavėžinti savųjų ar kaimynų. Juos vedė didžiulis noras dalyvauti „Nuoširdumo popietėje“ ir susitikti Rokiškio dekaną Eimantą Noviką, pasižiūrėti vaikų programėlę, paklausyti Urtės Šakalytės dainų, Ingos Driskiuvienės, Gustės Lukšytės, Skaistės Driskiūtės, Danutės Mažeikienės eilių.

Ne vieno širdį suvirpino dekano pasakojimai apie gerumą, ramybę, atjautą. Vėliau visi kartu sustojo maldai už tuos, kurių nebėra, bet jie išlikę širdyse.

Susirinkusieji neskubėjo skirstytis – prie arbatos puodelio, susineštų saldumynų dar ilgokai bendravo, šmaikštavo, prisiminimais šildė vieni kitus. Socialinė darbuotoja Audronė Pužienė visus apdovanojo baltais angelėliais, kuriuos pagamino daugiafunkcį centrą lankantys vaikai, vadovaujami I. Driskiuvienės. Kruopščiai siuvinėtų paveikslų parodėle pradžiugino Jolita Augustinavičiūtė. Vyko viktorina, leidusi atsipalaiduoti ir parodyti žinias. Greičiausiai atsakiusiems buvo įteikti prizai.

„Visuose renginiuose dalyvaujanti seniūnė Dalia Dubenčiukienė mus pradžiugino nuostabia daina „Rudens valsas“. Buvo galima įsigyti kalėdaičių – tai dekano E. Noviko nuopelnas. Ačiū jam. Gerumo, nuoširdumo niekada nebūna per daug. Palinkėdami vieni kitiems ramių Kūčių, džiugių Kalėdų ir Naujųjų metų, išsiskirstėme į savo kaimelius, išsinešdami gerumo ir nuoširdumo spindulių“, – pasakojo Panemunėlio geležinkelio stoties seniūnaitė Nijolė Čepukienė ir „Gimtojo…“ skaitytojams linkėjo gerų artėjančių švenčių.

 

Rekomenduojami video