Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Festivalis - paroda „Flora EXPO LT 2017“

Aplinkos priežiūra bei formavimas yra vienas nuostabiausių kūrybinių procesų, kuriame kūrėju gali tapti kiekvienas žmogus, mylintis gamtą. Mūsų tikslas įvesti naują renginį į Kauno miesto bendruomenės gyvenimą, kuris ateityje galėtų tapti ne tik Lietuvos, bet tarptautiniu,  kasmetiniu, prestižiniu renginiu, organizuojamu mūsų šalyje, kaip pvz. Anglijoje (Londonas) „Chelsea Flower show“, Suomijoje (Helsinkis) „Kevätmessut“, Vokietijoje (Esenas)  IMP Essen, Italijoje (Komas) „Orticolario“ ir kiti. Tai būtų naujo formato kultūrinis, edukacinis, bendruomeninis renginys, organizuojamas pirmą kartą Lietuvoje.

Festivalis-paroda „Flora EXPO LT 2017“, vyksiantis šių metų  gegužės  19–21 dienomis Kauno Nemuno saloje, yra skirtas visai Kauno miesto bendruomenei bei miesto svečiams. Parodos metu bus pristatomos naujausios želdinių priežiūros ir įrengimo technologijos, gražiausios gėlės, krūmai, medeliai, poilsiui bei vaikų žaidimams skirti įrenginiai, sodo puošybos elementai ir t.t. Taip pat stenduose vyks įrangos demonstracijos.

Edukacijų zonoje lankytojai galės klausyti paskaitų  bei gauti įvairių aplinkos įrengimo bei  priežiūros konsultacijų (sužinos, kas kenkia  sodui, kodėl kaimyno sklype žolė žalesnė, kuo naudingos piktžolės). Veiks menininkų dirbtuvės su praktiniais mokymais, kuriose „praktikantai“ galės dalyvauti konkursuose.  Planuojama organizuoti du – floristikos meistrų bei sodo dizaino – konkursus.

Renginyje  numatytos  maitinimo, laisvalaikio zonos. Laisvalaikio zonoje planuojamas instrumentinės muzikos valandos trukmės koncertas. Lankytojai, ypač vaikai, bus kviečiami ne tik paklausyti „gamtos“ muzikos, bet ir padėti ją kurti muzikiniame performanse, nes du svarbiausi mus supantys elementai – gamta ir menas – visada šalia.

Rekomenduojami video