Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Dotnuviškiai pasipuošė šimtmečiui

Dotnuvos pagrindinė gatvė praėjusią savaitę pasipuošė daugybe trispalvių. Ruošdamiesi pasitikti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį miestelio bendruomenės centro nariai savo rankomis pagamino 80 nedidelių trispalvių, kurias iškėlė ant Vytauto gatvės apšvietimo stulpų.

„Mintis papuošti miestelį trispalvėmis bendruomenės kolektyvui į galvą atėjo maždaug prieš mėnesį. Ilgai nelaukę kibome į darbą, nusipirkome medžiagos, pasirūpinome vėliavų stiebais ir štai Dotnuva jau mirga trispalvėmis. Kodėl 80, o ne 100 vėliavėlių? Būtent tokį skaičių vėliavų pagaminome todėl, kad tiek jų reikėjo esamiems pagrindinės gatvės stulpams. Tačiau žadame galbūt ir visą 100 vėliavėlių Dotnuvoje iškabinti, pagrindinėje gatvėje vietos jau nebėra, tad jas greičiausiai tektų kabinti kitose miestelio gatvėse.

Taip pat miestelio bendruomenė didžiuojasi gražiai valstybės šimtmečio proga papuoštais bibliotekos langais. Prie šių projektų ypač daug prisidėjo visa Balandžių šeima, taip pat nei laiko, nei jėgų šiam projektui negailėjo siuvėja Vilija Urbontaitienė“, – gražia iniciatyva džiaugiasi Akademijos kultūros centro Dotnuvos skyriaus vadovė Danguolė Špokienė.

Dotnuviečiai planuoja, kad vėliavėlės plevėsuos iki kovo 11-osios, o jei oro sąlygos bus palankios, jų nenuims iki Valstybės dienos liepos 6-ąją.

Rekomenduojami video