Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Deltuvoje surengta tautodailininkės rankdarbių paroda

Deltuvos kultūros namuose atidaryta tautodailininkės Emilijos Urbanavičienės darbų paroda. Dėl ypatingo Emilijos kruopštumo ir begalinės kantrybės sukurta gyvoji gamta nepalieka abejingų ne tik suaugusių, bet ir mažųjų lankytojų.

Parodoje puikuojasi naminiai ir laukiniai paukščiai, gamtos gėrybės. Čia ne tik pamatysite nertus balandžius, papūgas, kalakutus, antis, šarkas, bet ir galėsite paklausyti paukščių balsų bei pabandyti juos atspėti ar pamėgdžioti. Pintinėse puikuojasi raudonskruostės braškės, dygsta pirmieji grybai...

Tautodailininkė E. Urbanavičienė, gimusi ir jaunystę praleidusi Ukmergės rajono Praniukų kaime, nuo mažens apdovanota žingeidumu, širdies jautrumu, meniniais polinkiais. Iš savo mamos paveldėjo meninius gabumus audimui, mezgimui, siuvinėjimui ir kitiems rankdarbiams. Nuo jaunystės Emilija audė gražius lietuviškus audinius – yra priaudusi per keturiasdešimt lovatiesių, kitų audinių. Jos darbai buvo eksponuoti septyniolikoje įvairių parodų, septynios iš jų – personalinės.

Paroda Deltuvos kultūros namuose veiks iki liepos 5 d. Kviečiame ją aplankyti. Liksite sužavėti darbais, į kuriuos sudėta daug rankų ir širdies šilumos.

Daiva STIMBURIENĖ

UKC Deltuvos skyriaus renginių organizatorė

Rekomenduojami video