Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Dainų šventės“ gerbėjų bilietų kainos neatbaidė: jau išparduota apie 70 proc.

Iki šimtmečio Dainų šventės likus daugiau nei mėnesiui, jau parduota 60–70 proc. bilietų, bus išpirkti ir visi brangiausi 80 eurų kainuojantys bilietai, teigia šventės rengėjai, praneša BNS.

„Bilietai labai aktyviai perkami, jau 60–70 proc. bilietų esame pardavę. Iš to brangaus 400 vietų sektoriaus (po 80 eurų – BNS) liko apie 140 bilietų parduoti“, – trečiadienį per Seimo Kultūros komiteto posėdį sakė Dainų šventės direktorius, Lietuvos nacionalinio kultūros centro vadovas Saulius Liausa.

Anot jo, gerai perkami ir po 60 eurų kainuojantys bilietai į Ansamblių vakarą.

„Kitas renginys, kur brangiausi bilietai yra 60 eurų į Ansamblių vakarą, tai iš tų 800 vietų sektoriaus segmento šiandien likę 96 bilietai“, – teigė S. Liausa.

„Čia tikrai išpirks“, – pabrėžė jis.

Atsakydamas į politikų kritiką dėl brangių bilietų į šimtmečio Dainų šventę, jos direktorius tvirtino, kad bilietai parduodami tik į penkis šventės renginius iš penkiolikos, likusieji renginiai – nemokami. Be to, į tuos pačius mokamus renginius galima bus ateiti nemokamai ir stovint žiūrėti programą.

S. Liausos teigimu, bilietai po 80 eurų yra skirti turizmo agentūroms ir pasaulio lietuviams, iš užsienio atvažiuojantiems svečiams.

„Tikrai yra pilna bilietų į tuos pačius koncertus po 5, po 10, po 20 eurų“, – tikino jis.

Rekomenduojami video