Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Kuršių mariose pasieniečiai išgelbėjo į tinklus įsipainiojusį burlentininką

Neringos užkardos pasieniečiai išgelbėjo kaunietį burlentininką, kuris Kuršių mariose toli nuo kranto įsipainiojo į žvejų tinklus, atsidūrė vandenyje ir nebegalėjo pajudėti, pranešė Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).

Trečiadienį popiet VSAT Pagėgių pasienio rinktinės Neringos pasienio užkardos pareigūnai iš Karinių jūrų pajėgų Jūrų gelbėjimo koordinavimo centro gavo pranešimą apie tai, kad Kuršių mariose ties Preila į žvejų tinklus įsipainiojo žmogus. Jis plaukiojo burlente ir, įvykus nelaimei, telefonu pasiprašė pagalbos.

Iškart į nurodytą vietą buvo išsiųstas Neringos pasienio užkardos greitaeigis kateris „Boomeranger“. Netrukus jo įgula Kuršių mariose, apie 4,5 km nuo kranto ties Preila, aptiko plūduriuojantį nelaimėlį. Jis išties buvo įsipainiojęs į tinklus ir negalėjo judėti. Vyras buvo sąmoningas, dėvėjo hidrokostiumą, šalmą, laikėsi įsikibęs į burlentę.

Pasieniečiai išraizgė tinklus, ištraukė iš jų burlentininką ir įsikėlė jį į savo katerį. Tada VSAT pareigūnai į katerį iš vandens ištraukė ir burlentę.

Netrukus „Boomeranger“ prisišvartavo Nidos upių uoste. Burlentininkas, Kauno gyventojas, jautėsi gerai, medikų pagalbos jam neprireikė.

Rekomenduojami video