Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Jauna mergina didmiesčio verslą plečia gimtinėje

Pasaulyje įsivyravusi pandemija didelės sumaišties įnešė grožio paslaugų industrijoje. Griežtas karantinas keliems mėnesiams privertė užsidaryti grožio paslaugas teikiančias įmones, kai kurios, neatlaikiusios išbandymų buvo priverstos atleisti darbuotojus arba visam laikui užverti duris.

Tačiau kai kuriems šis išbandymas tapo savotišku paskatinimu imtis ryžtingų sprendimų ir plėsti verslą grožio srityje. Viena tokių verslininkių – Vilniuje gyvenanti Ieva Pudževytė. Sostinėje grožio saloną įkūrusi 24 metų mergina nusprendė verslą plėsti ir gana sudėtingu laikotarpiu įkūrė grožio studiją savo gimtojoje Šilalėje.

„Šiame mieste užaugau ir pradėjau žengti pirmuosius žingsnius grožio industrijoje. Grožio verslu susidomėjau, kai man buvo vos 16 metų. Dar būdama abituriente, jau dirbau grožio salone, tuokart mama susirūpinusi klausdavo, ar spėsiu pasirengti brandos egzaminams. Tačiau kai turi tikslą, kliūčių nėra. Sugebėjau derinti ir darbą, ir mokslus. Baigusi mokyklą išvykau į sostinę – tai buvo mano svajonių miestas, kuris man atvėrė neribotas galimybes tobulėti, dirbti su garsiais žmonėmis. Darbas sostinėje mane užaugino kaip asmenybę, tačiau jaučiu pareigą atiduoti duoklę ir savo gimtajam miestui – Šilalei, todėl širdis džiaugiasi, kad galėjau čia įkurti grožio studiją, sukurti darbo vietų talentingoms merginoms“, – pasakojo Ieva Pudževytė.

Sostinėje turi kelerius metus sėkmingai gyvuojantį verslą, kuris jungia net kelias nišas – ji yra kosmetologė, kuri specializavosi blakstienų priauginimo, blakstienų ir antakių laminavimo bei antakių dizaino srityje. Taip pat veda mokymus merginoms, moterims, kurios nori pradėti savo kelią grožio srityje ar kardinaliai keisti savo profesiją. Ieva sėkmingai vysto ir „Charming look“ prekinio ženklo veiklą Lietuvoje ir už jos ribų – ji yra šio prekinio ženklo įkūrėja. Ieva su komanda kuria produktus blakstienų specialistams. Beje, būtent Ievos produktai pernai pelnė geriausiųjų vardą.

Ieva, kaip ir dauguma grožio sferoje dirbančių žmonių, pripažįsta, kad karantinas buvo nelengvas metas, tačiau jis padėjo sustoti ir permąstyti savo veiklą, perdėlioti prioritetus.
„Karantinas man padėjo sustoti, išlipti iš savo rato ir pažiūrėti į kai ką iš šono, apsvarstyti daug dalykų ir net kai ko atsisakyti. Negaliu daryti to, kas manęs „neveža“. Esu idėjų generatorius. Mano galvoje nuolat verda begalės idėjų, svarbiausia spėti jas visas įgyvendinti. Visada sakiau, kad geriau pabandyti, nei graužtis jog to nepadarei ar kažkas už tave padarė pirmesnis. Nemanau, kad kažkokie virusai gali sustabdyti žmogų kurti. Taip, tai reikalauja nemažai investicijų, tačiau man geriau kažką sukurti nei nusipirkti dar vieną suknelę, kurią užsidėsiu vos kartą ar nueit prabangios vakarienės. Man kur kas svarbiau žinoti, kad aš galiu sukurti darbo vietas merginoms, suteikti jom viską ko reikia kokybiškam darbui, žinias, nes pradėti vienam yra labai sunku. Sakau tą todėl, nes viską teko patirti pačiai, žinias taip pat susirinkti pačiai keliaujant aplink pasaulį ir mokantis iš geriausiųjų, todėl manau, kad nėra prasto laiko pradėti“, – sakė Ieva.

Šilalėje Ievos įkurtas specializuotas antakių stilistikos salonas orientuojasi ne tik į blakstienų ir antakių tobulinimą, moterys gali gauti ir kokybiškas manikiūro paslaugas. Ypač didelis dėmesys čia skiriamas antakių procedūroms bei kosmetikai, kuri netestuojama su gyvūnais.

„Net 85% veido mimikų priklauso būtent nuo mūsų antakių. Įsivaizduokite, jei jums meistras suformuotų griežtų linijų, ryškius antakius, nors jūrų veido bruožai ir taip ryškūs? Aplinkiniai manytų jog jūs esate rūsti, nors visai nenorite spinduliuoti rūstumu. Štai todėl mes taikome unikalias technologijas, kurių dėka galime pritaikyti antakius prie būtent jūsų veido bruožų ir tai nebus identiški antakiai, kaip jūsų draugės ar kaimynės“, – apie antakių tobulinimą pasakojo Ieva.

Rekomenduojami video