Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaGamtaKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Gamta
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Gargždų muziejus kviečia padovanoti kalėdinį žaisliuką

Gargždų krašto muziejus tęsia pernai pradėtą šventinę akciją „Padovanok muziejui kalėdinį žaisliuką“. Muziejaus darbuotojai turi svajonę – sulaukti tiek eglutės žaisliukų, kad jais kasmet Gargždų krašto muziejuje galėtų papuošti didelę eglutę ir pakviesti visus pasidžiaugti kartu sukurta šventine akimirka. Ir žinoma, išsaugoti šį trapų grožį ateinančioms kartoms.

Beveik kiekvieno namuose yra išsaugotų senų eglutės žaisliukų ar kitų puošybos elementų. Kviečiame prisidėti prie gražios iniciatyvos. Nebūtinai žaisliukas turi būti lyg naujas, muziejui tinka ir laiko pėdsakų turintys šventės atributai.

Mūsų daug, tad jeigu padovanosime bent po vieną žaisliuką, galėsime pasidžiaugti įspūdinga, praeitį menančia kalėdine eglute muziejuje. Tikimės, jog kasmet ant eglutės šventinių papuošimų daugės.

Būtume dėkingi, jeigu užrašytumėte savo vardą, pavardę, kad ir po daugelio metų lankytojai ant eglutės galėtų surasti artimųjų dovanotą žaisliuką.

Dovanojamus žaisliukus prašome atnešti į Jums artimiausią muziejų Gargžduose, Agluonėnuose, Priekulėje, Drevernoje ar į bet kurią rajono biblioteką.


Rekomenduojami video