Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Vieni išsisuko su 250 eurų baudomis, kitiems teko pakloti ir po 500 ir net 1 000

Dėl karantino taisyklių pažeidimų nubaudė dar 47 žmones

Kėdainių mieste ir rajone praėjusį savaitgalį ir vėl buvo įrengti mobilūs policijos patikros postai, kuriuose pareigūnai tikrino automobilių vairuotojų ir keleivių privalomus turėti kelionės tikslą pagrindžiančius dokumentus. Policijos reidų savaitgalį nebuvo, tačiau buvo vykdoma papildoma policinė priemonė. Dėl karantino taisyklių pažeidimo surašytos beveik penkios dešimtys protokolų.

Dvi dešimtys apsuktų

Praėjusį savaitgalį Kėdainių mieste ir rajone įrengtuose mobiliuose patikros postuose sustabdytos 1 287 transporto priemonės.

Buvo stabdomi automobiliai tiek įvažiuojantys, tiek išvažiuojantys iš miesto.

Dauguma vairuotojų ir keleivių turėjo kelionės tikslą pagrindžiančius dokumentus ir buvo praleisti važiuoti toliau, tačiau tradiciškai buvo ir tokių, kurie vyko į parduotuvę, pas draugus, į parką, į žvejybą, į gimtadienį...

Tokius automobilius pareigūnai apsukdavo ir liepdavo jiems grįžti. Iš viso savaitgalį buvo apsukti 25 automobiliai.

Karantino kontrolė

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas „Rinkos aikštę“ informavo, kad per minėtą laikotarpį Kėdainių rajone policijos pareigūnai nubaudė 47 žmones dėl karantino taisyklių pažeidimų.

Beveik visiems pažeidėjams skirta pusė minimalios baudos – 250 eurų, tačiau buvo ir tokių, kuriems teko pakloti ir 500 eurų, ir visą 1 000 eurų.

Didesnės baudos skirtos nesigailintiems, pakartotinai pažeidimą padariusiems, policijos reikalavimų nevykdžiusiems asmenims.

Pareigūnai baudas skyrė ir už saviizoliacijos taisyklių nesilaikymą, karantino režimo pažeidimus – piktybinį kaukių nedėvėjimą viešose vietose.

Papildoma priemonė

Policijos reidų Kėdainiuose savaitgalį nebuvo, tačiau buvo vykdoma papildoma policinė priemonė, kurios metu tiek mieste, tiek rajone patruliavo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnų ekipažas.

Neblaivių automobilių vairuotojų Kėdainių rajone nustatyta nebuvo.

Patikrinimų metu pareigūnams įkliuvo tik girtas dviratininkas. Vyriškis policijai įkliuvo apie 13.20 val. Nociūnų kaime.

54-erių metų vyrui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,65 promilės, ir už tai surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Už dviračio vairavimą esant neblaiviam daugiau negu 1,5 promilės, gresia bauda nuo 150 iki 200 eurų.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video