Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Viename kaime per porą valandų policijai įkliuvo du neblaivūs vairuotojai

Penktadienį Kėdainių mieste ir rajone Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai vykdė priemones, kurių metu tikrino, ar vairuotojai laikosi Kelių eismo taisyklių. Tiesa, reido metu Kėdainiuose didelių pažeidimų nustatyta nebuvo, tačiau kitą dieną, ne reido metu, pareigūnams viename kaime per porą valandų pavyko nustatyti net du neblaivius vairuotojus. 

Tradicinėje vietoje

Reidą Kelių policijos valdybos pareigūnai pradėjo 19 valandą tradicinėje Kėdainių miesto vietoje – prie geležinkelio viaduko. Čia buvo stabdomi automobiliai, tikrinamas vairuotojų blaivumas, dokumentai. Reido metu šioje vietoje nustatytas vos vienas Kelių eismo taisyklių pažeidėjas –automobilio vairuotojas neturėjo privalomojo civilinės atsakomybės draudimo.

Netrukus reidas persikėlė į Kėdainių rajoną. Iš viso penktadienį Kėdainiuose vykdytos priemonės metu patikrintas 176 vairuotojų blaivumas. Visi buvo blaivūs.

Ne reido metu

Tačiau kitą dieną, ne reido metu, pareigūnams viename kaime per porą valandų pavyko nustatyti net du neblaivius vairuotojus. Apie 17.30 val. Josvainių seniūnijos Vainikų kaime patikrinimui sustabdytas automobilis „Opel Vectra“, kurio 34-erių metų vairuotojui nustatytas vidutinis, 2,03 promilės, girtumas.

Tą pačią dieną, tame pačiame kaime, apie 19.23 val. patikrinimui sustabdyto automobilio „Citroen Xsara“ 40-čiam vairuotojui nustatytas 2,10 promilės girtumas.

Spręs teismas

Abiejų vyrų vairuoti automobiliai nugabenti į policijos saugomų automobilių aikštelę. Kuriam laikui vyriškiai neteks teisės vairuoti automobilį. Kokią piniginę baudą jiems teks sumokėti, spręs Kėdainių teismas. Abiems vyriškiams gresia baudžiamoji atsakomybė.

Vykdys toliau

Pareigūnai primena, kad tokios eismo saugumo užtikrinimo priemonės bus vykdomos ir toliau, todėl vairuotojus ragina kelyje laikytis Kelių eismo taisyklių dėl savo ir kitų eismo dalyvių saugumo. Specialius reidus Kėdainiuose vykdys ne tik Kauno, bet ir vietos – Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video