Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Plaukų stilistės idėja – neįgaliuosius ir senelius kerpa jų namuose

Kėdainietė profesionali plaukų stilistė ir kirpėja Skaistė Vaidotienė pirmoji Kėdainiuose teiks profesionalios kirpėjos paslaugas klientų namuose. Jauna moteris neslėpė, kad daugiausia šių paslaugų prireikia vyresnio amžiaus ar negalią turintiems žmonėms. Į socialiai atsakingas pareigas jaunoji kirpėja žiūri labai atsakingai ir profesionaliai. 

Poreikis didėja

„Kadangi esu plataus profilio kirpėja, šioje srityje dirbu daugiau kaip 8-erius metus, esu dirbusi Kaune, o šiuo metu jau žengiu antrus metus Kėdainiuose, įvertinusi situaciją pastebėjau, kad tokiame mieste kaip Kėdainiai trūksta paslaugų, teikiamų namuose. Tai ne tik mano nuomonė – patys žmonės ieško ir prašo atvykti pas vyresnio amžiaus senelius, kurie sveikatos nebeturi išvykti į grožio salonus susitvarkyti, pasikirpti plaukus“, – „Rinkos aikštei“ pasakojo S. Vaidotienė.

Kerpa visus

Jaunoji specialistė sako, kad apsikirpti ir gražiau pasipuošti nori visi, net ir tie, kurie dėl savo ligos negali išeiti iš namų ar išlipti iš lovos. Ji pas tokius žmones važiuoja su džiaugsmu, nes jiems suteikia bent kažkiek laimės.

„Norėčiau atkreipti dėmesį į tai, kiek salonų yra pritaikyta neįgaliems asmenims. Retas atvejis, kur senyvo amžiaus žmogui arba neįgaliajam su vežimėliu atvykti į saloną būtų pritaikyta ir patogu. Taip ir kilo mintis teikti tokią paslaugą ne tik Kėdainiuose, bet ir rajone, aplink esančiose gyvenvietėse. Ši paslauga pasiteisino – jau turiu keletą klientų, pas kuriuos vykstu į namus, jie yra labai prastos sveikatos arba negalią turintys žmonės, netgi nuolatos gulintis lovoje“, – dėstė plaukų stilistė.

Atvyks pas kiekvieną

Kirpėja S. Vaidotienė važiuoja net į atokiausius Kėdainių rajono kampelius. Atvykusi pas žmogų į namus, ji gali jam suteikti visas paslaugas, kokias jis gautų grožio salone.

„Manau, ši paslauga tikrai reikalinga. Nesvarbu, koks žmogus bebūtų, kokios jo sudėtingos aplinkybės, kiekvienas nori būti tvarkingas ir gražus. Atvažiuosiu pas kiekvieną, kuriam reikės mano pagalbos ir paslaugų: vyrams, moterims ir vaikams. Paslaugos priklausys nuo paties žmogaus, ko jam reikia. Galimas plaukų kirpimas, plaukų dažymas, plaukų atkūrimo procedūros, sušukavimas, antakių korekcija. Visos šios paslaugos ir dar daugiau taip pat teikiamos ir grožio salone „Lama“ adresu Gegučių g. 11, Kėdainiuose“, – kalbėjo S. Vaidotienė.

 

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rekomenduojami video