Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaSužinok. Augink atsakingaiKultūraPatarimaiSvetur Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Kultūra
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sužinok. Augink atsakingai
Sveikata
Svetur
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
„Linas Agro Group“ už 4 mln. eurų pardavė sklypą Kaune

Žemės ūkio ir maisto pramonės grupės „Linas Agro Group“ kontroliuojami „Kauno grūdai“ už 4 mln. eurų (be PVM) bendrovei „Nordic estate“ pardavė 3,3 hektaro ploto žemės sklypą su statiniais Kaune.

Sutartis dėl turto H. ir O. Minkovskių g. 41A pirkimo-pardavimo pasirašyta pirmadienį, per „Nasdaq“ Vilniaus biržą pranešė „Linas Agro Group“.

„Linas Agro Group“ finansų direktorius Mažvydas Šileika teigia, kad grupė jau antrus metus optimizuoja turtą, o perėmusi „Kauno grūdų“ valdymą ji peržiūri visą šios įmonės turtą.

„Parduodamas sklypas yra labiausiai nutolęs nuo mūsų pašarų gamybos cecho, ant jo nėra gamybai būtinos infrastruktūros. Prieš sandorį sklypo vertės nustatymui pasitelkėme nepriklausomus nekilnojamojo turto vertintojus“ – pranešime sakė M. Šileika. 

„Linas Agro Group“ turi 77 pavaldžias įmones bei tris asocijuotas įmones Baltijos šalyse, Ukrainoje, Lenkijoje, Rusijoje, Baltarusijoje, Nyderlanduose bei Jungtinėje Karalystėje.

Šiemet liepą „Linas Agro Group“ įsigijo „Kauno grūdus“, Kaišiadorių ir Vilniaus paukštynus ir su jomis susijusias bendroves.

Rekomenduojami video