Quantcast
ŠalyjeVerslasŪkininkų žiniosTechnikos kiemasSodybaPatarimaiSveikata Regionai
Bendruomenės
Dievo žodis
Konkursai
Langas
Moters pasaulis
Naujienos
Nuomonės
Patarimai
Šalyje
Sodyba
Sveikata
Technikos kiemas
Ūkininkų žinios
Verslas
Regionai
Alytaus
Kauno
Klaipėdos
Marijampolės
Panevėžio
Šiaulių
Tauragės
Telšių
Utenos
Vilniaus
Rubrika
Startavusi „Agrovizija“ stebina išradingomis ekspozicijomis

Trečiadienį, birželio 26 d., šalia Akademijos miestelio prasidėjo tradicinė, šiemet jau dvyliktąjį kartą rengiama žemės ūkio technologijų paroda „Agrovizija 2019“. Tris dienas vyksiančio renginio metu stipriausios Lietuvos bei užsienio įmonės, mokslo įstaigos bei kitos organizacijos pristatys svarbiausias žemės ūkio technologijų naujienas – pažangias augalų veisles, jų apsaugos priemones, trąšas, žemės ūkio techniką bei kitas inovatyvias technologijas.

Parodoje taip pat bus galima susipažinti su naujausiais Lietuvos ir užsienio mokslininkų pasiekimais, čia profesionalų tarpe bus aptariamos  aktualiausios žemės ūkiui temos.

„Agrovizija“ tai viena didžiausių žemės ūkio technikos ir technologijų parodų Lietuvoje, skirtų žemės ūkio verslo profesionalams. Tai gyva paroda, kurioje galima apžiūrėti po atviru dangumi realiomis lauko sąlygomis auginamų įvairių žemės ūkio augalų veisles, jas palyginti tarpusavyje, čia yra demonstruojamos pažangios žemės ūkio technikos galimybės – išbandomi traktoriai, sėjamosios, savaeigiai purkštuvai ir kita galinga žemės ūkio technika.

Maždaug 3 hektarų parodos plote įspūdingas savo ekspozicijas pristato daugiau nei 40 įmonių.

„Agrovizijos“ organizatoriai siekia pristatyti visa, kas nauja ir pažangu žemės ūkyje, todėl parodoje ne tik demonstruojamos augalų apsaugos, veislių, trąšų, technikos naujovės, bet ir supažindinama su naujausių mokslinių tyrimų rezultatais. Dalis jų rodoma gyvai, kad lankytojai patys savo akimis galėtų pamatyti ir įvertinti taikytų technologijų rezultatus, juos palyginti .

Renginio metu bus gausu seminarų, kuriuos ves mokslininkai bei žemės ūkio profesionalai.

Paroda yra rengiama kas antri metai. Ją organizuoja Lietuvos augalų apsaugos asociacija bei Lietuvos agrarinių ir miškų mokslo centras.

 

Kristina MIRVIENĖ

Rekomenduojami video