Parsisiųskite

Balandžio 19 d., šeštadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Paieškos rezultatai

Straipsniai turintys žymę "Meilė Lukšienė":

Europiečiai skyrybų skaičiumi lenkia visus kitus Žemės gyventojus. kresyagina.wordpress.com nuotr.
2013 Balandžio mėn. 15 d. 10:26
„Kadaise mudu su vyru aistringai mylėjome vienas kitą, tačiau, vaikui gimus, iš mūsų romano ir bendro gyvenimo teliko šnipštas. Nuo to laiko nebetikiu meile, lig šiol negaliu suprasti: kaip žmonės, taip aistringai mylėję vienas kitą, gali... »
A.Rybakas: „Man nesvarbu, kad merginos nori su manimi bendrauti dėl pinigų“. Organizatorių nuotr.
2013 Kovo mėn. 15 d. 19:30
Kai scenoje pasirodo „Eurovizijos“ konkurso nugalėtojas Aleksandras Rybakas (Alexander Rybak), kyla toks gerbėjų klyksmas, kad sunkiai galima girdėti žvaigždės smuiką ir dainas. Norvegijoje gyvenantis 26 metų baltarusių kilmės vaikinas... »
2013 Kovo mėn. 2 d. 10:00
„Mano senyva teta, auginusi porą kačių, dabar kasmet jų turi vis daugiau, nes leidžia gyvūnėliams veistis. Mėginau ją protinti, bet nepadeda. Labai nerimauju, nes mūsų kaimynystėje gyveno visiškai nuprotėjusi moteriškė, kurios namai... »
Švento Angelo pilis vakare. Eglės Valionienės nuotr.
2013 Vasario mėn. 9 d. 07:00
Galbūt taip tiktų šiandien perfrazuoti seną italų patarlę „Visi keliai veda į Romą“, mat šis miestas, nuo senovės laikų vadintas Amžinuoju, nūnai turi rimtų konkurentų, tokių kaip Londonas ar Niujorkas. Tačiau Italijos sostinė įsimylėjėliams... »
Fotodienos nuotr.
2012 Spalio mėn. 26 d. 11:03
Šiaulių policijos pareigūnams teko gelbėti moterį nuo savo meilę smurtu  bandančio įrodyti vyriškio. 28 metų šiaulietė, pažintį SMS žinute užmezgusi su Pataisos namuose bausmę už nepilnametės išžaginimą atliekančiu Egidijumi... »
M.Babaliauskienė velia tik būdama pakilios nuotaikos, nes tiki, kad darbai sugeria kūrėjo emocijas. Petro Malūko nuotr.
2012 Spalio mėn. 24 d. 00:01
Nieko bendra anksčiau su rankdarbiais neturėjusi alytiškė Meilė Babaliauskienė jau šešerius metus iš rankų nepaleidžia vilnos. Šilti, jaukūs ir žaismingi jos darbai nepalieka abejingų. Jauna moteris prisipažino, kad savo rankomis veltų... »
2012 Rugsėjo mėn. 6 d. 19:12
Skirdami visą laiką darbui ir stengdamiesi užsitikrinti stabilų finansinį gyvenimą dažnai pamirštame asmeninę laimę ir sveikatą. Prarandame gyvenimo pusiausvyrą. Skaitome daug knygų, kurios padeda tobulėti karjeroje, dalyvaujame įvairiuose... »
SXC nuotr.
2012 Rugpjūčio mėn. 25 d. 00:03
„Esu ištekėjusi, bet myliu kitą vyrą, ir tai vis dar slepiu. Tai nėra neištikimybė iš dyko buvimo: mano ir sutuoktinio jausmai seniai išblėsę, o aš noriu mylėti ir būti mylima. Ar neturiu tokios teisės?“ – klausia vilnietė R.S. Atsako... »
„Šių jaunų ūkininkų netraukia darbas kontorose, jie puikiai užsidirba savo rankomis, juos traukia laukų erdvė, gamta. Tie vaikinai ieško paprastų merginų, jiems nereikia pamaivų su priklijuotais nagais“, – pasakojo Gintarė. TV3 nuotr.
2012 Birželio mėn. 16 d. 00:01
Gintarė Valaitytė, populiarios merginų grupės „Šarka“ narė, buvusi „Yvos“ dainininkė ir šokėja, tapo laidos „Ūkininkas ieško žmonos“ vedėja. Ji jauna, žavi, veikli ir neniurna, kad Lietuvoje bloga gyventi: juk kaimuose tiek puikių... »
2012 Gegužės mėn. 16 d. 10:03
Trečiadienio LNK laidoje „Karamelinės naujienos” Eugenijus Ostapenko visus nustebins neįtikėtina meilės istorija. Lietuvai jis pristato savo moterį Tatjaną. „Aš myliu šią moterį. Ji – būsima mano žmona. Artimiausiu metu mes ruošiames... »
2012 Gegužės mėn. 9 d. 13:42
Į TV3 vasaros pasimatymų projekto „Ūkininkas ieško žmonos“ pašto dėžutę kasdien plūsta daugybės moterų, ieškančių savo svajonių jaunikių, laiškai. Netekėjusios, išsiskyrusios, vienišos, romantikos ir tikros meilės ieškančios... »
EPA - ELTA Nuotr.
2012 Gegužės mėn. 3 d. 11:37
Buvusi JAV prezidento Barako Obamos (Barack Obama) draugė savo dienoraštyje vadina politiką švelniu, tačiau kartu ir šaltu, praneša agentūra AFP. »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2012 Balandžio mėn. 16 d. 09:45
Evangelija pasakoja apie tuščią Jėzaus kapą ir apie Jėzaus pasirodymą moterims bei mokiniams. Anuomet nei Marija Magdalietė, nei Jonas, nei kiti apaštalai negalėjo net nuspėti, ką Kristaus Prisikėlimas atneš milijardams žmonių, kuriuos... »
Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.
2012 Balandžio mėn. 12 d. 07:47
Su Liberalų sąjūdžiu į Seimą kandidatuoti ketinusi Milda Bartašiūnaitė teigia iš švietimo ir mokslo ministro Gintaro Steponavičiaus sulaukusi siūlymo praleisti su juo naktį viešbutyje. Ministras neneigia siuntęs jaunai moteriai SMS žinutes... »
Pasak muzikantų, idėja naujausiai jų dainai gimė dar prieš kelerius metus, tačiau ji gulėjo stalčiuje ir laukė savo eilės.
2012 Kovo mėn. 28 d. 08:33
Radijo stotyse ir interneto grotuvuose - nauja grupės "Biplan" daina "Meilė". Dar pavasarį prekyboje pasirodys ir kompaktinė plokštelė tokiu pačiu pavadinimu. Į šį EP albumą bus sudėtos pastaruosius kelerius metus radijo... »
Asmeninio archyvo nuotr.
2012 Vasario mėn. 29 d. 00:03
Fotografuoti gyvūnus sunkiau nei žmones. Jiems nepasakysi, kaip ir ką reikia daryti. Todėl nuotraukų sėkmę dažnai lemia tai, ar spėjama laiku nuspausti mygtuką. Kaune gyvenančios fotografės Gintarės Packevičienės modeliai nekalba, laksto... »
Briedė Meilė įkyrėjo smiltyniškiams
2012 Sausio mėn. 12 d. 07:42
Parodę ypatingą dėmesį laukiniam gyvūnui Smiltynės gyventojai įsigijo draugą, kuris linkęs peržengti mandagumo ribas. Pernai rudenį čia atvežta ir paleista briedė, žmonių pavadinta Meile, tiek įjunko lankytis sodybose, kad Smiltynės... »
Martyno Vidzbelio nuotr.
2011 Gruodžio mėn. 28 d. 10:40
Meilė Taraškevičienė, neseniai tapusi „Valstiečių laikraščio“ vyriausiąja redaktore, tvirtina specialiai nepuoselėjusi tokių planų – žurnalistinė karjera klostėsi tarsi savaime. Keturiasdešimtmetė moteris juokauja, kad trapiai natūraliai ... »
Tado Vasiliausko nuotr.
2011 Lapkričio mėn. 9 d. 16:10
Švietimo ir mokslo ministerijoje paskelbtas antras Meilės Lukšienės premijos laureatas - Vilniaus šv. Kristoforo gimnazijos chemijos mokytojas  Ramūnas  Skaudžius. Įteikdamas premiją, ministras Gintaras Steponavičius susirinkusiems... »
A. Salamakinas siūlys etikos sargams tirti Seimo nario padėjėjos „atrankos" peripetijas
2011 Spalio mėn. 5 d. 11:35
Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkas Algimantas Salamakinas ketina siūlyti etikos sargams tirti skandalingai pagarsėjusią istoriją dėl Seimo nario Sauliaus Stomos kandidatų į padėjėjos-sekretorės pareigas "atrankos" mechanizmo. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Adalbertas, Daugauda, Daugaudas, Jorinta, Jurga, Jurgis, Juris, Vygailas, Vygailė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar žiūrėsite kandidatų į prezidentus debatus?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-04-23
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
2.5017 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
4.2053 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
101.69   bar.
Dujos   4.74   MMBTU
Auksas
Arrow down
1284.9   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Stiebiasi kiekvienas daigas – Juk rytoj Velykos. Gainioja debesėlius Pietrytis išdykęs.
– Su ateinančiom, kaimynai, – Šūkteli Balaišis. – Prašome rytoj užsukti Į margučių vaišes.
– Bus pyragų kiek tik telpa: Šiandien kepa Stasė. Na, o mes su Anupru Dar kai ką surasim...
– Ačiū, kad kvieti, kaimyne, – Onė atsišaukia. – Bet... namuos margučių rėtis Anūkėlių laukia.