Žemės ūkio ministras vėl kauniečius džiugina prakartėle Rotušės aikštėje
Dvyliktus metus iš eilės Kaune, Rotušės aikštėje, pastatyta tradicinė prakartėlė, prie kurios mažuosius ypač vilioja ramiai šieną ten rupšnojančios avelės iš žemės ūkio ministro Kazio Starkevičiaus šeimos ūkio.
Žemės ūkio ministras vėl kauniečius džiugina prakartėle Rotušės aikštėje
Jos laikinai aikštėje pastatytame mediniame namelyje (tvartelyje) apgyvendinamos prieš kiekvienas šv. Kalėdas. Kaunietis K. Starkevičius, net tapęs žemės ūkio ministru ir išvykęs dirbti į sostinę, lieka ištikimas savo gimtajam miestui ir savo paties sukurtoms tradicijoms.
"Prakartėlė su kvepiančiu šienu ir jį rupšnojančiomis avelėmis kauniečiams patinka, todėl kasmet laikausi savo pažado ir prieš šv. Kalėdas ją atvežu į Rotušės aikštę", - sakė K. Starkevičius.
Trečiadienį vykusios prakartėlės atidarymo šventės dalyvius džiugino Kalėdų Senelis, visiems susirinkusiems koncertavo Kauno šv.arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčios kamerinis choras "Te Deum" (vad. Albinas Petrauskas).
O pati prakartėlė kvepėjo ne tik šviežiu šienu, bet ir sodietiškais obuoliais - jais kauniečius vaišino pats ministras.
"Iš savo vaikystės prisimenu, jog obuoliai buvo neatskiriamas Kūčių ir Kalėdų atributas ir skanėstas, todėl šiemet nusprendžiau visus kauniečius pavaišinti savo sode išaugintais obuoliais", - sakė K. Starkevičius.
Atėjusiųjų pasigrožėti originalia prakartėle šiemet lauks dar viena staigmena. Kasdien, iki pat Naujųjų metų, nuo 19 iki 20 val. prie šios prakartėlės juos pasitiks fotografas, kuris visiems norintiesiems padarys nemokamą nuotrauką.
Šv. Kūčių vakarą prakartėlę pašventins Kauno arkivyskupas metropolitas Sigitas Tamkevičius. Prakartėlė Rotušės aikštėje bus iki Trijų Karalių.
ELTA ir valstietis.lt
|
Vardas:*
El. paštas:
|
Komentaras:* |
Naujienos

































Facebook
iGoogle