Parsisiųskite

Balandžio 19 d., šeštadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Regionai Kauno Kaišiadorių rajono verslo apdovanojimai - jau devintą kartą

2011 Sausio mėn. 3 d. 12:45

Kaišiadorių rajono verslo apdovanojimai - jau devintą kartą

Šių metų Kaišiadorių rajono verslo apdovanojimų nugalėtojai. kaisiadoriuaidai.lt nuotr.

Baigiantis metams gražia tradicija tapo tai, jog rajono verslininkai kviečiami į kasmetinį „Verslo vakarą“. Žiemiškai šaltą ir snieguotą 2010-ųjų gruodžio penktadienio vakarą Bačkonių konferencijų centras svetingai priėmė gausiai susirinkusius verslininkus.

Kaišiadorių rajono savivaldybės ir Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) kasmet organizuojamą, jau devintąjį kartą  vykusį, šventinį verslo vakarą pradėjo renginio vedėjas Aurimas Perednis. Sveikindamas į šventę susirinkusius verslininkus, Savivaldybės meras Romualdas Urmilevičius padėkojo rajono verslininkams už įnašą į savivaldybės  žmonių gerovę ir ateitį, padėkojo už verslumą ir iniciatyvumą, dėl kurio lėtai, bet pozityviai keičiasi daugelis svarbių rajono ekonominio ir socialinio gyvenimo rodiklių: darbo vietų kūrimas, jaunimo užimtumas ir emigracijos prevencija, neįgaliųjų ir pagyvenusių žmonių ekonominis integruotumas. Kartu su vakaro svečiais Savivaldybės meras pasidžiaugė, kad pagal pagrindinius rodiklius - gyventojų pajamų mokestį, turto mokestį bei kitus mokesčius ir pajamas šių metų savivaldybės biudžetas jau yra  faktiškai įvykdytas. Renginio dalyvius pasveikino ir Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedros klebonas Rimvydas Jurkevičius. Sveikinimo žodį tarė ir AB „Lytagra“ komercijos direktorius Ugnius Stančiauskas bei Kaišiadorių ūkininkų sąjungos pirmininkas  Saulius Stirna. Romutis Paškauskas džiaugėsi, kad konferencijų centre gali priimti tokį gausų būrį rajono verslininkų ir kitų garbingų svečių, padėkojo savivaldybės vadovams visų verslininkų vardu.

Kaip ir kasmet verslo vakaro metu buvo įteikti pagrindiniai Kaišiadorių rajono savivaldybės verslo apdovanojimai: Stabiliausia įmone išrinkta UAB „Savingė“  (direktorius Mindaugas Vaicekauskas). Pažangiausia įmone pripažinta UAB „Autosparnai“ (direktorius Kęstutis Vytautas Meilutis).  Nominacija „Kaimo šviesa“ atiteko IĮ „Gintauto mediena“ (savininkas Gintautas Lelešius), kurią apdovanoti pasiūlė gyventojai. Įmonė aktyviai prisideda prie kaimo žmonių ir bendruomenės gyvenimo. Teikiama įvairi pagalba Pamierio ir Pravieniškių kaimų žmonėms, turima technika valomi keliai žiemą, teikiama parama malkomis, remiama Kaišiadorių sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija, prisidedama prie organizuojamų talkų, švenčių. „Žaliąja įmone“ išrinkta UAB „Dalis gero“ (direktorius Aidmantas Bernatonis). Už „Metų gaminio“ sukūrimą apdovanota UAB „Dovaina“ (direktorius Mindaugas Jankauskas). „Įmonės - šeimos“ nominacija atiteko UAB „Printėja“ (direktorė Danutė Simutienė). Konkurso nugalėtojams buvo įteikti Kaišiadorių kultūros ir meno centro keramikos būrelio ir jo vadovės Jurgitos Gustaitienės sukurti apdovanojimai, Savivaldybės ir TVIC diplomai bei  AB „Swedbank“ dovanos.

Kaišiadorių TVIC direktorė Giedrė Streikauskaitė pasidžiaugė, kad tai jau devintasis verslo vakaras, priminė, jog kitais metais bus jubiliejinis - dešimtasis verslo vakaras, todėl pakvietė įmones aktyviau dalyvauti konkurse. G. Streikauskaitė sakė, kad, nepaisant vis dar juntamo ekonominio sunkmečio, įmonės savivaldybėje steigiasi, šiais metais daugiausia buvo įsteigta transporto, statybų ir medienos apdirbimo sektoriuose dirbančių įmonių.

Verslo apdovanojimų nugalėtojus kalbinęs Aurimas Perednis jiems už-davė vieną klausimą: „Kas jiems yra sėkmė?“ UAB „Savingė“ direktorius M. Vaicekauskas sakė, kad sėkmės rakto vis dar ieško, nors įmonei jau ir 20 metų, tačiau sėkmė  - tai  pirmiausia geras darbuotojų kolektyvas, žmonės, be kurių nieko nepadarysi. UAB „Autosparnai“ direktorius K. V. Meilutis į klausimą, kaip pavyksta sėkmingai dirbti,  atsakė, jog prie sėkmės prisideda siekiai, noras  sėkmingai dirbti, neatsilikti nuo rinkos naujovių ir technologijų. Pravieniškių seniūnijoje įsikūrusios įmonės direktoriaus G. Lelešiaus nuomone, svarbiausia gerai elgtis su žmonėmis, bendradarbiauti ir remti bendruomenę bei jos narius. A. Bernatonis sakė, kad jų įmonės kelias į sėkmę ir verslą prasidėjo ne nuo materialinių siekių, bet nuo gamtosauginių ir ekologinių idėjų, ir tai atvedė iki pirmosios Lietuvoje vėjo jėgainės pastatymo. Jis pasidžiaugė, kad šiuo metu jau pastatyta ir greitai bus paleista jau antroji galingesnė jėgainė. UAB „Dovaina“ direktorius M. Jankauskas sakė, kad sėkmės raktas yra žmonėse, su kuriais dirbame, kai sėkmingai sukuriama darbui palanki aplinka, kai palengvinamas žmonių darbas. „Krizė mums davė naują postūmį ir naujų idėjų, todėl kuriame ir stengiamės augti“, - pabrėžė jis. UAB „Printėja“ direktorė D.  Simutienė džiaugėsi, kad santykiai įmonės kolektyve - kaip šeimoje, o visų darbuotojų lygybė  ir yra sėkmė.

Apdovanojimai įteikti ir įmonėms, kurios buvo  siūlomos gyventojų:  Povilo Čiurinsko IĮ, Viliaus Noselio IĮ, Mindaugo Lelešiaus įmonei, ŽŪB „Nematekas“, ŽŪB „Žiežmarių sodai“, J. Kerševičiaus įmonei, UAB „Žiežmarių gėlės“, UAB „Nemuno baldų prekyba“, UAB „Žiežmarių mėsa“.

 Savivaldybės meras pasveikino ir konkurso „Lietuvos metų gaminys - 2010“ aukso medalius laimėjusias rajone dirbančias  įmones - AB Kaišiadorių paukštyną  ir UAB „Dovaina“ bei sidabro medalį laimėjusią  ŽŪB „Nematekas“.

Padėkota ir pagrindiniams šventės rėmėjams, be kurių šių metų „Verslo vakaras“ nebūtų buvęs toks gražus ir šiltas. Be pagrindinio rėmėjo UAB „Bačkonys“, renginį rėmė  AB „Lytagra“,  AB Kaišiadorių paukštynas, UAB „Gudobelė“, UAB Kaišiadorių butų ūkis, DnB Nord bankas,  AB „Swedbank“, UAB „Žiežmarių gėlės“.

Įteikus 2010 m. Kaišiadorių rajono verslo apdovanojimus, vakaro svečių laukė nuotaikingas Merūno Vitulskio koncertas.

kaisiadoriuaidai.lt inf.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Kauno
Kaunas pirmasis Lietuvoje pagal naująjį Teritorijų planavimo įstatymą patvirtino bendrąjį miesto planą. baltcoming.com nuotr.
2014 Balandžio mėn. 10 d. 09:10
Iki 2023 metų Kaunas vystysis pagal šį ketvirtadienį miesto tarybos patvirtinto Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano gaires. Tai yra pirmasis Lietuvoje pagal naująjį Teritorijų planavimo įstatymą patvirtintas bendrasis planas. »
„Giraitės ginkluotės gamyklos“ direktorius Raimondas Monkevičius traukiasi iš užimamų pareigų.
2014 Kovo mėn. 28 d. 15:20
„Giraitės ginkluotės gamyklos“  direktorius Raimondas Monkevičius traukiasi iš užimamų pareigų. R. Monkevičiaus teigimu, jo ir bendrovės valdybos pirmininko požiūriai dėl bendrovės likimo nesutapo ir esant dabartinėms sąlygoms... »
Siuntų pristatymo bendrovė „DPD Lietuva" toliau plečia veiklą ir pasirašė sutartį su Kauno laisvąja ekonomine zona, kur statys didžiausią ir moderniausią siuntų rūšiavimo terminalą Baltijos šalyse.
2014 Kovo mėn. 25 d. 15:57
Siuntų pristatymo bendrovė „DPD Lietuva" toliau plečia veiklą ir pasirašė sutartį su Kauno laisvąja ekonomine zona, kur statys didžiausią ir moderniausią siuntų rūšiavimo terminalą Baltijos šalyse. Investicijos į statybas ir įrangą... »
Kaip anksčiau pranešė Švietimo ir mokslo ministerija, dešimtyje centro laboratorijų mokslininkai atliks vaistų poveikio, cheminių medžiagų skvarbos ypatumų, vaistažolių ir maisto papildų bei kitus tyrimus.
2014 Kovo mėn. 25 d. 15:05
Kaune antradienį atidarytas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centras. »
Dauguma kauniečių pritaria prekybos alkoholiu ribojimui pseudo baruose. kaunoaleja.lt nuotr.
2014 Kovo mėn. 25 d. 05:00
Daugiau nei pusė apklaustų kauniečių pritaria Kauno miesto tarybos sprendimui apriboti prekybos alkoholiu laiką vadinamuosiuose pseudo baruose. Policijos vadovų teigimu, tos miesto vietos, kuriose anksčiau visą parą buvo prekiaujama alkoholiniais... »
Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės Antrojo paieškos ir gelbėjimo posto vieta ir pastato maketas.
2014 Kovo mėn. 24 d. 17:00
Penktadienį Kaune Stepono Dariaus ir Stasio Girėno oro uosto teritorijoje oficialiai pradėtos Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės Antrojo paieškos ir gelbėjimo posto statybos. Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas kartu... »
Kauno kamerinis teatras atšaukė planuotą kelionę į tarptautinį festivalį Rusijoje. KKT nuotr.
2014 Kovo mėn. 24 d. 09:44
Kauno kamerinis teatras atšaukė planuotą kelionę į tarptautinį festivalį Rusijoje, rašo „Kauno diena“. »
Kaune išspręsta laidojimo vietų problema - Vainatrakio kapinių užteks šimtmečiui.
2014 Kovo mėn. 24 d. 09:30
Pirmadienį oficialiai atidarytos Kauno rajono teritorijoje esančios Vainatrakio kapinės. Planuojama, jog suformuotame pirmajame vieno hektaro ploto laidojimo kvartale per ateinančius kelerius metus amžinojo poilsio atguls 4-5 tūkstančiai mirusiųjų. »
Edukacinė programa „Arbatėlė pas tetą Stasę". Jos metu ne tik išgersite tikros žolelių arbatos, bet ir būsite pakviesti išbandyti kitokią meno rūšį - šokančių figūrėlių lankstymą iš saldainių popierėlių.
2014 Kovo mėn. 23 d. 17:00
Kauniečiai kviečiami šeštadienius praleisti turiningai ir prasmingai. Kauno miesto muziejuje ir jo skyriuose lankytojų laukia turininga, linksma, skirtingų pomėgių turintiems kauniečiams skirta šeštadienio programa. »
„Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekos-muziejaus“ pastate gausu išlikusių vertingų elementų. VL arch. nuotr.
2014 Kovo mėn. 14 d. 09:24
Kovo 10 d. vykusiame Trečiosios nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo tarybos posėdyje buvo patikslintos pastato, esančio S. Daukanto g. 25 (Kaunas), vertingosios savybės. Duomenys patikslinti skubos tvarka, kadangi pastato valdytojai rengiasi... »
Miesto savivaldybė, neseniai pristačiusi naują kurorto logotipą, ne juokais siekia paversti Birštoną pirmuoju sveikatinimo kurortu Lietuvoje. Birštono m. savivaldybės nuotraukos
2014 Kovo mėn. 13 d. 09:49
Kovo 15 dieną senąjį Birštoną galėsime, jeigu tik to pageidausime, atrasti iš naujo: šio miesto parke bus surengtas pažintinis sportinis žaidimas „Atrask Birštoną“, o jį vainikuos nugalėtojų apdovanojimai bei koncertas. Miesto savivaldybė... »
Gyva abiturientų Trispalvė. Autorės nuotr.
2014 Kovo mėn. 12 d. 14:50
Ateitis priklauso jauniems, todėl labai gera regint, kaip gražiai, išmoningai valstybines šventes švenčia jaunimas, kokių šaunių iniciatyvų jie prigalvoja. »
Lietuvos universitetas 1922 m. KTU muziejaus archyvo nuotr.
2014 Kovo mėn. 7 d. 14:12
Šią savaitę vyko antrasis Kauno miesto Akademinių reikalų tarybos posėdis, kurio metu daugiausiai diskusijų sulaukė klausimas dėl Lietuvos universiteto atkūrimo. Penki Kauno universitetų vadovai praėjusių metų pabaigoje pasirašė ketinimų... »
Prabangus 5 kambarių butas M.K.Čiurlionio gatvėje Vilniuje.
2014 Kovo mėn. 7 d. 07:00
Erdvi svetainė su vaizdu į Vilniaus senamiestį, trys miegamieji kambariai antrame aukšte, privatus vidinis kiemas, nuosava pirtis – taip atrodo brangiausiai nuomojamas butas Lietuvoje. Prabangiame Šaltinių gatvės kotedže esančio būsto nuomos... »
Palaikydamas Ukrainą, Kauno dramos teatras fasadą papuošė viltį išreiškiančiomis spektaklių citatomis.
2014 Vasario mėn. 20 d. 13:14
Paskutinių dienų įvykiai Ukrainoje nepalieka abejingų. Vasario 19-osios vakarą prie Nacionalinio Kauno dramos teatro centinio įėjimo pakabinti keturi tentai, kuriuose nuotraukų iš Kijevo Nepriklausomybės aikštės (Maidane) fone užrašytos... »
„Giraitės ginkluotės gamykla“ – viena moderniausių pasaulyje mažo kalibro šovinių gamyklų, veiklą pradėjusi 2000 m.
2014 Vasario mėn. 14 d. 11:21
AB „Giraitės ginkluotės gamykla“ nutraukė sutartį su vienu produkcijos pirkėjų – amerikiečių kompanija, o dėl sutarties nevykdymo teisybės ieškos teisme. Pirkėjas pagal sutartyje numatytas sąlygas nevykdė savo finansinių įsipareigojimų... »
Teisingumo ministras Juozas Bernatonis lankėsi Kaune.
2014 Vasario mėn. 13 d. 04:00
Vakar Teisingumo ministras Juozas Bernatonis lankėsi Kauno tardymo izoliatoriuje ir valstybės garantuojamos teisinės pagalbos tarnyboje, taip pat susitiko su Kauno visuomenės atstovais bei dalyvavo Lietuvos teisininkų draugijos Kauno skyriaus atkūrimo... »
Kauno rajono neįgaliųjų draugija sėkmingai baigia Kauno rajono vietos veiklos grupės remiamo projekto „Kultūros, sporto, užimtumo, poilsio paslaugų plėtra Kauno rajono neįgaliųjų draugijoje“ įgyvendinimą.  Fotodiena.lt nuotr.
2014 Vasario mėn. 12 d. 08:00
Kauno rajono neįgaliųjų draugija sėkmingai baigia Kauno rajono vietos veiklos grupės remiamo projekto „Kultūros, sporto, užimtumo, poilsio paslaugų plėtra Kauno rajono neįgaliųjų draugijoje“ įgyvendinimą. Projekto tikslas – sudaryti... »
STT sulaikė keturis korupciniais nusikaltimais įtariamus bendrovės "Kauno vandenys" darbuotojus, tarp jų - Kauno miesto tarybos socialdemokratų vadovą Valį Venslovą. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Vasario mėn. 11 d. 09:39
Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) sulaikė keturis korupciniais nusikaltimais įtariamus bendrovės "Kauno vandenys" darbuotojus, tarp jų - Kauno miesto tarybos socialdemokratų vadovą Valį Venslovą. »
„Nė už ką nenorėčiau semti vandens iš šulinio“, - sakė Kaune gyvenanti Angelė Brazaitienė. Žemuosiuose Šančiuose gyvenanti moteris jau keletą metų džiaugiasi vandentiekio ir nuotekų sistema.
2014 Vasario mėn. 9 d. 17:14
„Nė už ką nenorėčiau semti vandens iš šulinio“, - sakė Kaune gyvenanti Angelė Brazaitienė. Žemuosiuose Šančiuose gyvenanti moteris jau keletą metų džiaugiasi vandentiekio ir nuotekų sistema.  »
Pirmoji pykčio valdymo pamoka Kaune pritraukė apie 30 dalyvių, kurie siekia įgyti vairuotojo profesiją.
2014 Vasario mėn. 7 d. 22:30
Siekdama mažinti šalies vairuotojų patiriamą pyktį keliuose, didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ vakar vakare surengė pirmąją pykčio valdymo pamoką. Geriausia pripažintoje Kauno vairavimo mokykloje „ARV-Auto“... »
Kauno savivaldybėje pristatyta Aleksoto apžvalgos aikštelės galimybių studija. Ateityje įgyvendinus aikštelės tvarkybos projektą kauniečių pamėgta vieta galėtų tapti turistų traukos centru. kaunas.lt nuotr.
2014 Vasario mėn. 7 d. 11:42
Kauno savivaldybėje pristatyta Aleksoto apžvalgos aikštelės galimybių studija. Ateityje įgyvendinus aikštelės tvarkybos projektą kauniečių pamėgta vieta galėtų tapti turistų traukos centru. »
Manoma, kad nuo kelio nuslydo vienas ar keli vilkikai, atsitrenkė į atitvarus, šie dėl metalo trinties ėmė kibirkščiuoti ir užsidegė. Modestos Lukoševičienės nuotr.
2014 Vasario mėn. 7 d. 09:59
Skaudi avarija autostradoje Kaunas - Klaipėda. Labai ankstų rytą, dar prieš trečią valandą, ties Ariogala, leidžiantis į Dubysą, susidūrė keturi vilkikai. Du iš jų užsidegė. Vienas vairuotojas sudegė, du žmonės sunkiai sužeisti, dėl... »
Po beveik pusės amžiaus iš Jungtinių Valstijų į Maironio muziejų Kaune atkeliavo dalis diplomato ir publicisto Petro Babicko kolekcijos. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Vasario mėn. 5 d. 13:28
Po beveik pusės amžiaus iš Jungtinių Valstijų į Maironio muziejų Kaune atkeliavo dalis diplomato ir publicisto Petro Babicko kolekcijos. Tarp prieškariu Lietuvos kaimuose surinktų daiktų – ir itin vertingi, kelių šimtų metų senumo gintaro... »
Į Pusiaukelės namus bus perkeliami tik tie nuteistieji, kurie patys motyvuoti integruotis į visuomenę – siekia mokytis, dirbti ar užsiimti kita pozityvia veikla. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Vasario mėn. 4 d. 05:00
Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Marijampolėje ketinama įkurti Pusiaukelės namus, kuriuose mažiau pavojingi ir motyvuoti integruotis į visuomenę kaliniai, likus pusmečiui iki paleidimo iš įkalinimo įstaigos, galėtų gyventi laisvesnėmis sąlygomis.  »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Adalbertas, Daugauda, Daugaudas, Jorinta, Jurga, Jurgis, Juris, Vygailas, Vygailė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar žiūrėsite kandidatų į prezidentus debatus?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-04-23
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
2.5017 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
4.2053 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
101.69   bar.
Dujos   4.74   MMBTU
Auksas
Arrow down
1284.9   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Stiebiasi kiekvienas daigas – Juk rytoj Velykos. Gainioja debesėlius Pietrytis išdykęs.
– Su ateinančiom, kaimynai, – Šūkteli Balaišis. – Prašome rytoj užsukti Į margučių vaišes.
– Bus pyragų kiek tik telpa: Šiandien kepa Stasė. Na, o mes su Anupru Dar kai ką surasim...
– Ačiū, kad kvieti, kaimyne, – Onė atsišaukia. – Bet... namuos margučių rėtis Anūkėlių laukia.