Parsisiųskite

Liepos 23 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Regionai Kauno Kaišiadorių rajono verslo apdovanojimai - jau devintą kartą

2011 Sausio mėn. 3 d. 12:45

Kaišiadorių rajono verslo apdovanojimai - jau devintą kartą

Šių metų Kaišiadorių rajono verslo apdovanojimų nugalėtojai. kaisiadoriuaidai.lt nuotr.

Baigiantis metams gražia tradicija tapo tai, jog rajono verslininkai kviečiami į kasmetinį „Verslo vakarą“. Žiemiškai šaltą ir snieguotą 2010-ųjų gruodžio penktadienio vakarą Bačkonių konferencijų centras svetingai priėmė gausiai susirinkusius verslininkus.

Kaišiadorių rajono savivaldybės ir Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centro (TVIC) kasmet organizuojamą, jau devintąjį kartą  vykusį, šventinį verslo vakarą pradėjo renginio vedėjas Aurimas Perednis. Sveikindamas į šventę susirinkusius verslininkus, Savivaldybės meras Romualdas Urmilevičius padėkojo rajono verslininkams už įnašą į savivaldybės  žmonių gerovę ir ateitį, padėkojo už verslumą ir iniciatyvumą, dėl kurio lėtai, bet pozityviai keičiasi daugelis svarbių rajono ekonominio ir socialinio gyvenimo rodiklių: darbo vietų kūrimas, jaunimo užimtumas ir emigracijos prevencija, neįgaliųjų ir pagyvenusių žmonių ekonominis integruotumas. Kartu su vakaro svečiais Savivaldybės meras pasidžiaugė, kad pagal pagrindinius rodiklius - gyventojų pajamų mokestį, turto mokestį bei kitus mokesčius ir pajamas šių metų savivaldybės biudžetas jau yra  faktiškai įvykdytas. Renginio dalyvius pasveikino ir Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedros klebonas Rimvydas Jurkevičius. Sveikinimo žodį tarė ir AB „Lytagra“ komercijos direktorius Ugnius Stančiauskas bei Kaišiadorių ūkininkų sąjungos pirmininkas  Saulius Stirna. Romutis Paškauskas džiaugėsi, kad konferencijų centre gali priimti tokį gausų būrį rajono verslininkų ir kitų garbingų svečių, padėkojo savivaldybės vadovams visų verslininkų vardu.

Kaip ir kasmet verslo vakaro metu buvo įteikti pagrindiniai Kaišiadorių rajono savivaldybės verslo apdovanojimai: Stabiliausia įmone išrinkta UAB „Savingė“  (direktorius Mindaugas Vaicekauskas). Pažangiausia įmone pripažinta UAB „Autosparnai“ (direktorius Kęstutis Vytautas Meilutis).  Nominacija „Kaimo šviesa“ atiteko IĮ „Gintauto mediena“ (savininkas Gintautas Lelešius), kurią apdovanoti pasiūlė gyventojai. Įmonė aktyviai prisideda prie kaimo žmonių ir bendruomenės gyvenimo. Teikiama įvairi pagalba Pamierio ir Pravieniškių kaimų žmonėms, turima technika valomi keliai žiemą, teikiama parama malkomis, remiama Kaišiadorių sutrikusios psichikos žmonių globos bendrija, prisidedama prie organizuojamų talkų, švenčių. „Žaliąja įmone“ išrinkta UAB „Dalis gero“ (direktorius Aidmantas Bernatonis). Už „Metų gaminio“ sukūrimą apdovanota UAB „Dovaina“ (direktorius Mindaugas Jankauskas). „Įmonės - šeimos“ nominacija atiteko UAB „Printėja“ (direktorė Danutė Simutienė). Konkurso nugalėtojams buvo įteikti Kaišiadorių kultūros ir meno centro keramikos būrelio ir jo vadovės Jurgitos Gustaitienės sukurti apdovanojimai, Savivaldybės ir TVIC diplomai bei  AB „Swedbank“ dovanos.

Kaišiadorių TVIC direktorė Giedrė Streikauskaitė pasidžiaugė, kad tai jau devintasis verslo vakaras, priminė, jog kitais metais bus jubiliejinis - dešimtasis verslo vakaras, todėl pakvietė įmones aktyviau dalyvauti konkurse. G. Streikauskaitė sakė, kad, nepaisant vis dar juntamo ekonominio sunkmečio, įmonės savivaldybėje steigiasi, šiais metais daugiausia buvo įsteigta transporto, statybų ir medienos apdirbimo sektoriuose dirbančių įmonių.

Verslo apdovanojimų nugalėtojus kalbinęs Aurimas Perednis jiems už-davė vieną klausimą: „Kas jiems yra sėkmė?“ UAB „Savingė“ direktorius M. Vaicekauskas sakė, kad sėkmės rakto vis dar ieško, nors įmonei jau ir 20 metų, tačiau sėkmė  - tai  pirmiausia geras darbuotojų kolektyvas, žmonės, be kurių nieko nepadarysi. UAB „Autosparnai“ direktorius K. V. Meilutis į klausimą, kaip pavyksta sėkmingai dirbti,  atsakė, jog prie sėkmės prisideda siekiai, noras  sėkmingai dirbti, neatsilikti nuo rinkos naujovių ir technologijų. Pravieniškių seniūnijoje įsikūrusios įmonės direktoriaus G. Lelešiaus nuomone, svarbiausia gerai elgtis su žmonėmis, bendradarbiauti ir remti bendruomenę bei jos narius. A. Bernatonis sakė, kad jų įmonės kelias į sėkmę ir verslą prasidėjo ne nuo materialinių siekių, bet nuo gamtosauginių ir ekologinių idėjų, ir tai atvedė iki pirmosios Lietuvoje vėjo jėgainės pastatymo. Jis pasidžiaugė, kad šiuo metu jau pastatyta ir greitai bus paleista jau antroji galingesnė jėgainė. UAB „Dovaina“ direktorius M. Jankauskas sakė, kad sėkmės raktas yra žmonėse, su kuriais dirbame, kai sėkmingai sukuriama darbui palanki aplinka, kai palengvinamas žmonių darbas. „Krizė mums davė naują postūmį ir naujų idėjų, todėl kuriame ir stengiamės augti“, - pabrėžė jis. UAB „Printėja“ direktorė D.  Simutienė džiaugėsi, kad santykiai įmonės kolektyve - kaip šeimoje, o visų darbuotojų lygybė  ir yra sėkmė.

Apdovanojimai įteikti ir įmonėms, kurios buvo  siūlomos gyventojų:  Povilo Čiurinsko IĮ, Viliaus Noselio IĮ, Mindaugo Lelešiaus įmonei, ŽŪB „Nematekas“, ŽŪB „Žiežmarių sodai“, J. Kerševičiaus įmonei, UAB „Žiežmarių gėlės“, UAB „Nemuno baldų prekyba“, UAB „Žiežmarių mėsa“.

 Savivaldybės meras pasveikino ir konkurso „Lietuvos metų gaminys - 2010“ aukso medalius laimėjusias rajone dirbančias  įmones - AB Kaišiadorių paukštyną  ir UAB „Dovaina“ bei sidabro medalį laimėjusią  ŽŪB „Nematekas“.

Padėkota ir pagrindiniams šventės rėmėjams, be kurių šių metų „Verslo vakaras“ nebūtų buvęs toks gražus ir šiltas. Be pagrindinio rėmėjo UAB „Bačkonys“, renginį rėmė  AB „Lytagra“,  AB Kaišiadorių paukštynas, UAB „Gudobelė“, UAB Kaišiadorių butų ūkis, DnB Nord bankas,  AB „Swedbank“, UAB „Žiežmarių gėlės“.

Įteikus 2010 m. Kaišiadorių rajono verslo apdovanojimus, vakaro svečių laukė nuotaikingas Merūno Vitulskio koncertas.

kaisiadoriuaidai.lt inf.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Kauno
Grindų fragmentas. A.Naureckaitės nuotr.
2014 Liepos mėn. 10 d. 19:20
Visus neabejingus kultūros paveldui ir architektūros istorijai iš Kauno pasiekia džiugi žinia - tyrinėjant seniausioje miesto dalyje įsikūrusio Kauno bernardinų vienuolyno ir Šv. Jurgio Kankinio bažnyčios komplekso, manoma, buvusios zakristijos... »
Šventės akimirka. Trispalvė virš Marvelės piliakalnio pylimo. Gedimino Petrausko nuotrauka.
2014 Liepos mėn. 6 d. 19:00
Prigimtinės kultūros puoselėtojai liepos 6-osios – Valstybės dienos – šventę surengė ant iki šiol nežinomo, tą pačią dieną atrasto Kauno piliakalnio! Jis yra Marvelės priemiestyje, ant miesto ribos su rajonu. Piliakalnio bruožus – pylimą... »
1976 m. pastatytas, pėstiesiems skirtas, Trijų mergelių tiltas jungia Panemunės šilą ir A. ir J.Gravrogkų gatvę Gričiupio mikrorajone.
2014 Liepos mėn. 1 d. 15:29
Praėjusią savaitę pradėti pėstiesiems skirto Trijų mergelių tilto atnaujinimo darbai. Darbininkai sutvarkys ir nudažys turėklus, suremontuos betoninius tilto elementus ir įrengs apšvietimą. »
Dainų dienoje dalyvavo beveik 3 tūkst. dalyvių, kurie sudarė 80 chorų, atvykusių iš 27 Lietuvos miestų ir miestelių.
2014 Birželio mėn. 30 d. 14:30
Šeštadienį Kaune skambiai paminėtas Dainų šventės 90-metis, kurio metu daugiatūkstantinė minia vieningai dainavo tautinės juostos motyvais papuoštame Dainų slėnyje. »
Netolimoje ateityje Kauno marios galėtų tapti turistų traukos centru. Kauno TIC nuotr.
2014 Birželio mėn. 26 d. 12:00
Kauno miesto savivaldybėje šią savaitę aptartos mėgėjų žvejybos plėtros Kauno mariose galimybės ir perspektyvos. Netolimoje ateityje Kauno marios galėtų tapti turistų traukos centru. »
Šią savaitę prasidėjusius Dainų šventės 90-mečio minėjimo renginius šį šeštadienį vainikuos Dainų diena, vyksianti tautinės juostos motyvais papuoštame Dainų slėnyje. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Birželio mėn. 26 d. 11:00
„Čia – mano namai“ – tokius žodžius birželio 28– liepos 6 d. ištars per 37 tūkstančiai Dainų šventės dalyvių ir šimtai tūkstančių žiūrovų. Šią savaitę prasidėjusius Dainų šventės 90-mečio minėjimo renginius šį šeštadienį... »
Kaunietė tikino, jog saikinga mityba ir darbštumas yra raktas į ilgą gyvenimą. kaunas.lt nuotr.
2014 Birželio mėn. 17 d. 16:04
Šimto metų jubiliejų pažymėjusi kaunietė Palmyra Vilčinskienė šį antradienį sulaukė miesto mero sveikinimų. Senolė tikino, jog saikinga mityba ir darbštumas yra raktas į ilgą gyvenimą. »
Lietuvos žaliųjų partija kreipėsi į Aplinkos apsaugos agentūrą bei Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Jonavos rajono agentūrą, kad šios ištirtų azoto trąšų ir kitų pramoninių chemijos produktų gamintojos AB „Achema“ gamykloje praėjusią ir šią savaitę įvykusias avarijas, kurių metu į orą galėjo pasklisti pavojingos cheminės medžiagos.
2014 Birželio mėn. 5 d. 15:21
Lietuvos žaliųjų partija kreipėsi į Aplinkos apsaugos agentūrą bei Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Jonavos rajono agentūrą, kad šios ištirtų azoto trąšų ir kitų pramoninių chemijos produktų gamintojos AB „Achema“ gamykloje... »
"Tolstojus" Kulautuvos prieplaukoje.
2014 Gegužės mėn. 28 d. 13:50
Nuo praėjusios savaitės kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami plaukti laivu Nemuno maršrutu Kaunas--Kulautuva-Kaunas. Kiekvieną sekmadienį 12 val. laivas „Tolstojus" prie Vytauto Didžiojo bažnyčios esančios prieplaukos lauks visų... »
Kauno irklavimo mokyklos auklėtiniai iš Europos jaunių čempionato grįžo su medaliais. kaunas.lt nuotr.
2014 Gegužės mėn. 28 d. 13:24
Praėjusį savaitgalį Belgijoje vykusiame Europos jaunių irklavimo čempionate puikiai pasirodė jaunieji sportininkai iš Kauno. »
Septintus metus iš eilės paskutinįjį gegužės mėnesio ketvirtadienį Kaune bus švenčiama Kaimynų diena, skirta paskatinti žmones bendrauti, puoselėti bendruomeniškumo jausmą ir pažinti tuos, kurie gyvena šalia. LSU nuotr.
2014 Gegužės mėn. 28 d. 11:02
Septintus metus iš eilės paskutinįjį gegužės mėnesio ketvirtadienį Kaune bus švenčiama Kaimynų diena, skirta paskatinti žmones bendrauti, puoselėti bendruomeniškumo jausmą ir pažinti tuos, kurie gyvena šalia. »
P.Paukštytės pasirodymas nustebino ne vieną specialistą. Organizatorių nuotr.
2014 Gegužės mėn. 19 d. 10:00
Turkijoje, Antalijos mieste, vyko vienas iš prestižiškiausių pasaulyje tarptautinių vaikų teniso turnyrų. Vaikų iki dešimties metų amžiaus grupėje U10 sublizgėjo jaunoji teniso meistrė iš Lietuvos – Patricija Paukštytė, netikėtai iškovojusi... »
Pirmosios modernios viešojo transporto stotelių stoginės Kaune bus įrengtos šį rudenį.
2014 Gegužės mėn. 8 d. 16:52
Nuo šio rudens Kauno viešuoju transportu besinaudojantys keleiviai autobusų ir troleibusų lauks naujose, moderniose stoginėse. Iš viso Kaune bus įrengta beveik 450 naujų stoginių. Dalyje jų veiks bevielis internetas, o kauniečių saugumą užtikrins... »
Kaunas pirmasis Lietuvoje pagal naująjį Teritorijų planavimo įstatymą patvirtino bendrąjį miesto planą. baltcoming.com nuotr.
2014 Balandžio mėn. 10 d. 09:10
Iki 2023 metų Kaunas vystysis pagal šį ketvirtadienį miesto tarybos patvirtinto Kauno miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano gaires. Tai yra pirmasis Lietuvoje pagal naująjį Teritorijų planavimo įstatymą patvirtintas bendrasis planas. »
„Giraitės ginkluotės gamyklos“ direktorius Raimondas Monkevičius traukiasi iš užimamų pareigų.
2014 Kovo mėn. 28 d. 15:20
„Giraitės ginkluotės gamyklos“  direktorius Raimondas Monkevičius traukiasi iš užimamų pareigų. R. Monkevičiaus teigimu, jo ir bendrovės valdybos pirmininko požiūriai dėl bendrovės likimo nesutapo ir esant dabartinėms sąlygoms... »
Siuntų pristatymo bendrovė „DPD Lietuva" toliau plečia veiklą ir pasirašė sutartį su Kauno laisvąja ekonomine zona, kur statys didžiausią ir moderniausią siuntų rūšiavimo terminalą Baltijos šalyse.
2014 Kovo mėn. 25 d. 15:57
Siuntų pristatymo bendrovė „DPD Lietuva" toliau plečia veiklą ir pasirašė sutartį su Kauno laisvąja ekonomine zona, kur statys didžiausią ir moderniausią siuntų rūšiavimo terminalą Baltijos šalyse. Investicijos į statybas ir įrangą... »
Kaip anksčiau pranešė Švietimo ir mokslo ministerija, dešimtyje centro laboratorijų mokslininkai atliks vaistų poveikio, cheminių medžiagų skvarbos ypatumų, vaistažolių ir maisto papildų bei kitus tyrimus.
2014 Kovo mėn. 25 d. 15:05
Kaune antradienį atidarytas Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centras. »
Dauguma kauniečių pritaria prekybos alkoholiu ribojimui pseudo baruose. kaunoaleja.lt nuotr.
2014 Kovo mėn. 25 d. 05:00
Daugiau nei pusė apklaustų kauniečių pritaria Kauno miesto tarybos sprendimui apriboti prekybos alkoholiu laiką vadinamuosiuose pseudo baruose. Policijos vadovų teigimu, tos miesto vietos, kuriose anksčiau visą parą buvo prekiaujama alkoholiniais... »
Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės Antrojo paieškos ir gelbėjimo posto vieta ir pastato maketas.
2014 Kovo mėn. 24 d. 17:00
Penktadienį Kaune Stepono Dariaus ir Stasio Girėno oro uosto teritorijoje oficialiai pradėtos Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės Antrojo paieškos ir gelbėjimo posto statybos. Krašto apsaugos ministras Juozas Olekas kartu... »
Kauno kamerinis teatras atšaukė planuotą kelionę į tarptautinį festivalį Rusijoje. KKT nuotr.
2014 Kovo mėn. 24 d. 09:44
Kauno kamerinis teatras atšaukė planuotą kelionę į tarptautinį festivalį Rusijoje, rašo „Kauno diena“. »
Kaune išspręsta laidojimo vietų problema - Vainatrakio kapinių užteks šimtmečiui.
2014 Kovo mėn. 24 d. 09:30
Pirmadienį oficialiai atidarytos Kauno rajono teritorijoje esančios Vainatrakio kapinės. Planuojama, jog suformuotame pirmajame vieno hektaro ploto laidojimo kvartale per ateinančius kelerius metus amžinojo poilsio atguls 4-5 tūkstančiai mirusiųjų. »
Edukacinė programa „Arbatėlė pas tetą Stasę". Jos metu ne tik išgersite tikros žolelių arbatos, bet ir būsite pakviesti išbandyti kitokią meno rūšį - šokančių figūrėlių lankstymą iš saldainių popierėlių.
2014 Kovo mėn. 23 d. 17:00
Kauniečiai kviečiami šeštadienius praleisti turiningai ir prasmingai. Kauno miesto muziejuje ir jo skyriuose lankytojų laukia turininga, linksma, skirtingų pomėgių turintiems kauniečiams skirta šeštadienio programa. »
„Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekos-muziejaus“ pastate gausu išlikusių vertingų elementų. VL arch. nuotr.
2014 Kovo mėn. 14 d. 09:24
Kovo 10 d. vykusiame Trečiosios nekilnojamojo kultūros paveldo vertinimo tarybos posėdyje buvo patikslintos pastato, esančio S. Daukanto g. 25 (Kaunas), vertingosios savybės. Duomenys patikslinti skubos tvarka, kadangi pastato valdytojai rengiasi... »
Miesto savivaldybė, neseniai pristačiusi naują kurorto logotipą, ne juokais siekia paversti Birštoną pirmuoju sveikatinimo kurortu Lietuvoje. Birštono m. savivaldybės nuotraukos
2014 Kovo mėn. 13 d. 09:49
Kovo 15 dieną senąjį Birštoną galėsime, jeigu tik to pageidausime, atrasti iš naujo: šio miesto parke bus surengtas pažintinis sportinis žaidimas „Atrask Birštoną“, o jį vainikuos nugalėtojų apdovanojimai bei koncertas. Miesto savivaldybė... »
Gyva abiturientų Trispalvė. Autorės nuotr.
2014 Kovo mėn. 12 d. 14:50
Ateitis priklauso jauniems, todėl labai gera regint, kaip gražiai, išmoningai valstybines šventes švenčia jaunimas, kokių šaunių iniciatyvų jie prigalvoja. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Apolinaras, Brigita, Gilmina, Romula, Tarvilas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar teisingai pasielgta atleidžiant viceministrus ir grąžinant juos atgal?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-07-23
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
2.5537 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
4.3611 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
103.89   bar.
Dujos   3.77   MMBTU
Auksas
Arrow up
1309.2   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Netikėsit – Kempė verkia: Jam pikta įkando erkė. Ne viena. Gal dvi, gal trys, O gal ištisas būrys.
– Kempe, tau ausis ištino – Greit kulniuok į ligoninę. Analgino išrašys – Būsi tvirtas kaip lokys.
– One, šitas analginas – Tai ne stiklinėlė vyno... Tu viena suprast gali – Iki pensijos toli...
Dirvelienė greit sumoja – Čia padės tiktai Raiboji. Ji nuo Kempės tas erkes Ir be daktarų nules.