Parsisiųskite

Rugsėjo 17 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Žemės ūkis

Žemės ūkis

Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse plečiantis afrikiniam kiaulių marui, Lietuva griežtina prevencijos priemones - ūkininkai turės paskersti dar apie 5 tūkst. kiaulių. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 18 d. 15:30
Lietuvoje ir kaimyninėse šalyse plečiantis afrikiniam kiaulių marui, Lietuva griežtina prevencijos priemones - ūkininkai turės paskersti dar apie 5 tūkst. kiaulių. Veterinarijos tarnybos direktorius Jonas Milius nurodė, kad apsaugos zonos gyventojai... »
Lietuva yra pakankamai lanksti ir rastų naujų rinkų, net jeigu Rusija uždraustų visų prekių importą iš Europos Sąjungos. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 18 d. 10:29
Lietuva yra pakankamai lanksti ir rastų naujų rinkų, net jeigu Rusija uždraustų visų prekių importą iš Europos Sąjungos, mano SEB banko besivystančių rinkų vyriausiasis strategas Peras Hammarlundas. Pasak jo, Rusija bus priversta produkciją... »
Vyriausybė trečiadienį patvirtino 117 mln. litų papildomų nacionalinių tiesioginių išmokų žemdirbiams už 2014 metus. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 17 d. 14:41
Vyriausybė trečiadienį patvirtino 117 mln. litų papildomų nacionalinių tiesioginių išmokų žemdirbiams už 2014 metus. Jos bus mokamos už pieną, galvijus, žemės naudmenas. »
Gausus grūdų derlius šiemet padidins lietuviškos produkcijos eksportą iki 4,4 proc., o reeksportą -  iki 3,6 proc. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 17 d. 14:25
Gausus grūdų derlius šiemet padidins lietuviškos produkcijos eksportą iki 4,4 proc., o reeksportą -  iki 3,6 proc., prognozuoja eksportą skatinanti viešoji įstaiga „Versli Lietuva“. „Šiems metams prognozuojamas 4 proc. augimas yra nedidelis... »
Maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius šiai institucijai vadovaus dar vieną ketverių metų kadenciją. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 17 d. 13:51
Maisto ir veterinarijos tarnybos vadovas Jonas Milius šiai institucijai vadovaus dar vieną ketverių metų kadenciją. Sprendimą žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės teikimu trečiadienį priėmė Vyriausybė. »
Trečiadienį Vyriausybė turėtų svarstyti Žemės ūkio ministerijos siūlymus skubos tvarka nuo lapkričio didinti baudas už kiaulių neregistravimą. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 17 d. 12:59
Trečiadienį Vyriausybė turėtų svarstyti Žemės ūkio ministerijos siūlymus skubos tvarka nuo lapkričio didinti baudas už kiaulių neregistravimą. »
Nedidelių ūkių savininkai turėtų neskubėti kasti bulvių. Autorės nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 17 d. 12:15
Jau įsibėgėjo bulviakasis. Augintojams primenama, kad jei jie ne laiku pradės kasimo darbus ir netinkamai sandėliuos bulves, gali patirti nuostolių. Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro (LAMMC) Elmininkų bandymų stoties direktorius Kęstutis... »
Lietuva jau artimiausiu metu Europos Komisijai pateiks detalią ataskaitą apie žemdirbių patirtus nuostolius. ŽŪM nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 17 d. 10:36
Tai, kad Lietuvos žemės ūkio nuostoliai, kai Rusija ėmė taikyti embargą, yra vieni didžiausių, pripažįsta aukščiausios ES institucijos. Neseniai įvykęs Lietuvos žemdirbių atstovų susitikimas su Europos Komisaru Dacianu Ciolosu suteikė... »
Maisto produktų ženklinimas „šviesoforo“ spalvomis pakenks lietuviškų maisto produktų pardavimams, mano žemės ūkio ministrė. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 17 d. 09:35
Maisto produktų ženklinimas „šviesoforo“ spalvomis pakenks lietuviškų maisto produktų pardavimams, mano žemės ūkio ministrė. Pasak Virginijos Baltraitienės, ženklinimas, kai pagal riebalų, cukrų ir druskų kiekį produktai būtų žymimi... »
Dauguma smulkių pieno ūkių, nematydami perspektyvos, atsisako verslo. Autorės nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 17 d. 09:22
Pieno supirkimo kaina Kelmės rajone pasiekė rekordą – 50 centų už kilogramą. Pasak Lietuvos ūkininkų sąjungos (LŪS) Kelmės rajono skyriaus pirmininko Romo Dociaus, ūkininkai, ieškodami išeities, mažina karvių bandas arba likviduoja ūkius... »
Pluoštinių kanapių augintojai tvirtina, kad šios kultūros plotus būtų galima plėsti, jei ne absurdiški, jų veiklą varžantys įstatymo pančiai. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 17 d. 08:01
Pluoštinių kanapių augintojai tvirtina, kad šios kultūros plotus būtų galima plėsti, jei ne absurdiški, jų veiklą varžantys įstatymo pančiai. Baigiasi pirmas legalaus kanapių auginimo sezonas. Negalutiniais duomenimis, Lietuvoje ūkininkai... »
Telšių rajono valdžia toliau priešinasi Visvaldo Matijošaičio kontroliuojamos „Vičiūnų“ grupės ketinimui statyti 80 mln. litų vertės paukštyną Telšiuose, šalia pieno perdirbimo įmonės „Žemaitijos pienas“. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 16 d. 15:18
Telšių rajono valdžia toliau priešinasi Visvaldo Matijošaičio kontroliuojamos „Vičiūnų“ grupės ketinimui statyti 80 mln. litų vertės paukštyną Telšiuose, šalia pieno perdirbimo įmonės „Žemaitijos pienas“. Aplinkosaugininkai... »
Seimas ketina šalies gyventojams leisti iki 2015 metų kovo 1-osios pakeisti savo valią ir prašyti už valstybės miestuose išperkamą žemę, už kurią jiems dar nėra atlyginta, kompensuoti lygiaverčiu miško plotu. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 16 d. 13:01
Seimas ketina šalies gyventojams leisti iki 2015 metų kovo 1-osios pakeisti savo valią ir prašyti už valstybės miestuose išperkamą žemę, už kurią jiems dar nėra atlyginta, kompensuoti lygiaverčiu miško plotu. »
Europos Komisijos (EK) sprendimas sušvelninti draudimą išvežti kiaules ir jų produktus iš afrikinio kiaulių maro zonų didesniems kiaulių augintojams leido kiek lengviau atsikvėpti. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 16 d. 12:28
Europos Komisijos (EK) sprendimas sušvelninti draudimą išvežti kiaules ir jų produktus iš afrikinio kiaulių maro zonų didesniems kiaulių augintojams leido kiek lengviau atsikvėpti. Tačiau Kiaulių augintojų asociacijos vadovas sako, kad nepaisant... »
Lietuvos institucijos aktyviai ieško naujų rinkų, tačiau premjeras teigia, kad saikingas ekonomikos augimas ir ribotas vartojimas neleidžia greitai rasti, kur eksportuoti produkciją.  Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 16 d. 11:23
Lietuvos institucijos aktyviai ieško naujų rinkų, tačiau premjeras teigia, kad saikingas ekonomikos augimas ir ribotas vartojimas neleidžia greitai rasti, kur eksportuoti produkciją. Algirdas Butkevičius pranešė, kad ūkio ministras šią savaitę... »
Šiemet per septynis mėnesius Lietuvoje augo galvijienos gamyba. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 16 d. 11:00
Šiemet per septynis mėnesius Lietuvoje augo galvijienos gamyba, tačiau kiaulienos ir avienos - mažėjo. »
Lietuva išsikovojo teisę prekiauti kiaulių mėsa ir jos produktais iš griežčiausiai saugomų zonų, kur nustatytas afrikinio kiaulių maro užkratas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 16 d. 10:22
Lietuva išsikovojo teisę prekiauti kiaulių mėsa ir jos produktais iš griežčiausiai saugomų zonų, kur nustatytas afrikinio kiaulių maro užkratas. »
Klaipėdos uostas tampa vis konkurencingesnis Baltijos jūros regione ir vilioja grūdų eksportuotojus.Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 16 d. 09:25
Klaipėdos uostas tampa vis konkurencingesnis Baltijos jūros regione ir vilioja grūdų eksportuotojus, rašo dienraštis „Lietuvos rytas“. „Jūrų uosto direkcijos lėšomis išgilinus laivybos kanalą ir prieigas prie „Begos“ krantinių iki 14 metrų... »
Naujausiais duomenimis, Lietuvoje užregistruota 674 033 kiaulės. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 15 d. 15:29
Kiaulių registracija visoje šalyje sparčiai vyksta. Naujausiais duomenimis, Lietuvoje užregistruota 674 033 kiaulės. Registracija yra privaloma, tai viena iš priemonių, skirtų afrikiniam kiaulių marui pažaboti. Žemės ūkio ministerija primena... »
Diskusijos dėl naujų eksporto rinkų paieškų suintensyvėjo, kai Rusija, atsakydama į Vakarų sankcijas, apribojo maisto produktų ir žemės ūkio produkcijos importą. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 15 d. 14:32
Valdžios atstovai kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija steigia ekspertų grupę, kuri rūpinsis naujų eksporto rinkų paieška. Dėl to sutarta pirmadienį per pasitarimą Lietuvos užsienio reikalų ministerijoje. „Sutarėme, kad sukursime... »
Plintant mirtinam afrikinio kiaulių maro virusui, Lietuvoje rasta tūkstančiai oficialiai neįregistruotų kiaulių. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 15 d. 12:22
Plintant mirtinam afrikinio kiaulių maro virusui, Lietuvoje rasta tūkstančiai oficialiai neįregistruotų kiaulių. Žemės ūkio ministrę Virginiją Baltraitienę nustebino faktas, kad dėl priverstinio skerdimo ir kitų priežasčių turėjusi sumažėti... »
Kreditus su garantija imantys subjektai UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondui (Fondas) moka garantinį užmokestį už garantijos suteikimą kredito įstaigai. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 15 d. 12:01
Patikslinta dalies palūkanų, sumokėtų už trumpalaikiam turtui įsigyti suteiktus kreditus, kompensavimo tvarka ir garantinio užmokesčio, kurį subjektai, imantys kreditus su garantija moka UAB Žemės ūkio paskolų garantijų fondui, nustatymo... »
Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) siūlo griežtinti atsakomybę už pažeidimus, likviduojant afrikinio kiaulių maro ar kitų užkrečiamųjų ligų židinius, bei už neteisėtą veterinarų veiklą. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 15 d. 08:58
Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) siūlo griežtinti atsakomybę už pažeidimus, likviduojant afrikinio kiaulių maro ar kitų užkrečiamųjų ligų židinius, bei už neteisėtą veterinarų veiklą. Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė... »
Iki pirmadienio visi ūkininkai privalėjo užregistruoti visas laikomas kiaules. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 15 d. 08:19
Iki pirmadienio visi ūkininkai privalėjo užregistruoti visas laikomas kiaules. Duomenis atnaujinti bus privaloma kas ketvirtį. Pastebima, kad šiemet kiaulių deklaruojama dukart daugiau nei pernai. Tokių priemonių imtasi dėl afrikinio kiaulių... »
Pagrindinė Lietuvos ekologiškų ūkių kultūra – javai, o beveik visi grūdai yra eksportuojami. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 15 d. 07:59
Ekologiniai ūkiai nepajuto Rusijos embargo, nes produkciją parduoda Europoje ir kainų svyravimas priklauso tik nuo rinkos, bet ne nuo politikų žaidimų, rašo „Verslo žinios“. »
Veterinarijos specialistai, kad ir kiek griežtai prižiūrėtų ūkius, nieko nepadarys, jei nebus sutarta dėl šernų populiacijos mažinimo. VL fotomontažas
2014 Rugsėjo mėn. 13 d. 08:00
Jau pusė Lietuvos pažymėta afrikinio kiaulių maro ir jo grėsmės ženklu. Šios kiaulėms ir šernams pavojingos ligos židiniai užfiksuoti ir visose mūsų šalies kaimynėse. Jei viruso plitimo nepavyks suvaldyti, galima ilgam likti be savos gamybos... »
Prieš keletą mėnesių rinkai pasiūliusi išskirtinį produktą – į sterilias pakuotes supilstytus pasterizuotus kiaušinius, Skuodo rajone įsikūrusi bendrovė sulaukė neregėtos sėkmės. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 12 d. 14:56
Prieš keletą mėnesių rinkai pasiūliusi išskirtinį produktą – į sterilias pakuotes supilstytus pasterizuotus kiaušinius, Skuodo rajone įsikūrusi bendrovė sulaukė neregėtos sėkmės. Per porą mėnesių naujos produkcijos paklausa išaugo... »
Pasak Virginijos Baltraitienės, kiek ES skirs lėšų kompensacijoms ūkininkams ir žemės ūkio produkcijos perdirbėjams išmokėti Lietuva turėtų sužinoti lapkričio mėnesį. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 12 d. 13:04
Lietuvos iš Europos Sąjungos (ES) prašoma 46 mln. eurų suma nuostoliams dėl Rusijos embargo kompensuoti kol kas nėra galutinė, sako žemės ūkio ministrė. Pasak Virginijos Baltraitienės, kiek ES skirs lėšų kompensacijoms ūkininkams... »
Rekordinis grūdų krovinys kraunamas į „Post Panamax“ tipo laivą, kuris prišvartuotas Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos „Bega“ krantinės. Klaipėdos uosto nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 12 d. 12:20
Klaipėdos uoste kraunamas rekordinis lietuviškų grūdų kiekis - planuojama pakrauti 74 tūkst. tonų kviečių ir juos eksportuoti į Iraną. »
Europos Komisija (EK) prašo, kad Lietuva papildomai išanalizuotų dėl Rusijos embargo patirtus žemės ūkio ir maisto sektoriaus nuostolius, kad galėtų nuspręsti, kokių kompensavimo ir paramos priemonių imtis, sako eurokomisaras D.Ciolosas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 12 d. 12:15
Europos Komisija (EK) prašo, kad Lietuva papildomai išanalizuotų dėl Rusijos embargo patirtus žemės ūkio ir maisto sektoriaus nuostolius, kad galėtų nuspręsti, kokių kompensavimo ir paramos priemonių imtis, sako eurokomisaras D.Ciolosas. »
Europos Komisija žada artimiausiu metu parengti naują paramos paketą greitai gendančių vaisių ir daržovių augintojams. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 12 d. 10:35
Europos Komisija žada artimiausiu metu parengti naują paramos paketą greitai gendančių vaisių ir daržovių augintojams, o paraiškos pirmajam - laikinai sustabdytam - paketui bus toliau nagrinėjamos, teigia už žemės ūkį ir kaimo plėtrą... »
Lietuva paprašė Europos Komisijos (EK) leisti avansines išmokas ūkininkams už 2014 metus padidinti iki 70 proc. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 12 d. 10:29
Lietuva paprašė Europos Komisijos (EK) leisti avansines išmokas ūkininkams už 2014 metus padidinti iki 70 proc., sako žemės ūkio ministrė. Dabar jos siekia iki 50 proc. »
Ukrainos nacionalinės statistikos žinybos duomenimis, per aštuonis šių metų mėnesius šalyje išaugo mėsos, pieno, kiaušinių gamyba. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 12 d. 09:17
Ukrainos nacionalinės statistikos žinybos duomenimis, per aštuonis šių metų mėnesius šalyje išaugo mėsos, pieno, kiaušinių gamyba. »
Lazdijų rajone įsibėgėja nauja šeimos verslo kryptis – mėsinė galvininkystė. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 12 d. 09:09
Lazdijų rajone įsibėgėja nauja šeimos verslo kryptis – mėsinė galvininkystė. Suburtas ūkininkų kooperatyvas ieško, kur pelningai parduoti jaučių skerdieną, o Veisiejų technologijos ir verslo mokykla pradės ruošti mėsinių galvijų... »
Europos Sąjungos žemės ūkio ir kaimo plėtros komisaras Dacianas Ciolosas atvyksta į Lietuvą aptarti žemdirbių ir perdirbėjų situacijos po Rusijos įvestų sankcijų. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 12 d. 08:17
Europos Sąjungos žemės ūkio ir kaimo plėtros komisaras Dacianas Ciolosas atvyksta į Lietuvą aptarti žemdirbių ir perdirbėjų situacijos po Rusijos įvestų sankcijų. »
Rusija rugpjūčio pradžioje 1 metams apribojo mėsos, vaisių ir daržovių, pieno ir jo produktų importą iš Europos Sąjungos, JAV ir kitų šalių, palaikančių sankcijas Rusijai. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 12 d. 08:04
Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė teigia sulaukusi Lietuvoje besilankančio Europos Sąjungos (ES) žemės ūkio ir kaimo plėtros komisaro Daciano Cioloso patikinimo, kad ES paramos nuo Rusijos sankcijų nukentėjusioms ES šalims... »
Žemės ūkio ministerija bei mokesčių inspekcija aiškinsis, kodėl smunkant pieno supirkimo kainoms, parduotuvėse produktai brangsta. VL archyvo nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 11 d. 15:58
Žemės ūkio ministerija bei mokesčių inspekcija aiškinsis, kodėl smunkant pieno supirkimo kainoms, parduotuvėse produktai brangsta. Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė artimiausiu metu žada atlikti tyrimą, kiek žemdirbiams mokama... »
Europos Komisija sustabdė 125 mln. eurų vertės skubias paramos priemones greitai gendančių vaisių ir daržovių sektoriams, kurių ketinta imtis, Rusijai uždraudus ES žemės ūkio produktų importą.  Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 11 d. 15:02
Europos Komisija sustabdė 125 mln. eurų (apie 431,6 mln. litų) vertės skubią paramą greitai gendančių vaisių ir daržovių sektoriams, kurių ketinta imtis, Rusijai uždraudus ES žemės ūkio produktų importą. Siekdama stabilizuoti rinkas... »
Vidutinė pieno supirkimo kaina Lietuvoje rugpjūtį siekė 837,9 lito už toną - 20 proc. mažiau nei pernai rugpjūtį ir 6,9 proc. mažiau nei šiemet liepą. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 11 d. 13:27
Vidutinė pieno supirkimo kaina Lietuvoje rugpjūtį siekė 837,9 lito už toną - 20 proc. mažiau nei pernai rugpjūtį ir 6,9 proc. mažiau nei šiemet liepą. Šiemet per aštuonis mėnesius supirkta 954 tūkst. tonų   pieno - 7,9 proc... »
Žemdirbiams Europos Sąjungos avansinės tiesioginės žemės ūkio išmokos už pasėlius bus pradėtos mokėti nuo spalio 16 dienos. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 11 d. 12:52
Žemdirbiams Europos Sąjungos avansinės tiesioginės žemės ūkio išmokos už pasėlius bus pradėtos mokėti nuo spalio 16 dienos. »
Žaliavinio pieno perteklius Lietuvoje ir aplinkinėse rinkose gali išlaikyti kainų spaudimą, tačiau didžiausią nerimą kelia Lenkijos monetarinė politika. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 11 d. 12:31
Žaliavinio pieno perteklius Lietuvoje ir aplinkinėse rinkose gali išlaikyti kainų spaudimą, tačiau didžiausią nerimą kelia Lenkijos monetarinė politika, sako DNB banko vyriausioji analitikė. Pasak Indrės Genytės-Pikčienės, jeigu nuvertėtų... »
Lietuvos mėsos ir pieno perdirbėjams reikia orientuotis į besivystančias rinkas ir stengtis nukreipti anksčiau Rusijai skirtą produkciją į Tolimuosius ir Vidurio Rytus. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 11 d. 10:30
Lietuvos mėsos ir pieno perdirbėjams reikia orientuotis į besivystančias rinkas ir stengtis nukreipti anksčiau Rusijai skirtą produkciją į Tolimuosius ir Vidurio Rytus, teigia DNB banko vyriausioji analitikė. Pasak Indrės Genytės-Pikčienės... »
Žemės ūkio viceministras siūlo perdirbėjus įpareigoti sutartyse su žemdirbiais nurodyti, kiek laiko ir kokiomis kainomis bus superkama produkcija. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 11 d. 09:26
Žemės ūkio viceministras siūlo perdirbėjus įpareigoti sutartyse su žemdirbiais nurodyti, kiek laiko ir kokiomis kainomis bus superkama produkcija. Saulius Cironka sako, kad tai neleistų vienašališkai keisti kainų dėl pokyčių rinkoje. »
„Idavang“ ieško būdų, kaip sukurti vadinamąjį koridorių, kad iš saugių kiaulių komplekso jas būtų galima gabenti į skerdyklas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 11 d. 09:20
Nuo mirtino afrikinio kiaulių maro užkrato Lietuvoje nukentėjusi Danijos kapitalo įmonė „Idavang“ ieško būdų, kaip sukurti vadinamąjį koridorių, kad iš saugių kiaulių komplekso jas būtų galima gabenti į skerdyklas. „Idavang“ vadovas... »
Premjeras Algirdas Butkevičius nemato galimybių taikyti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatą mėsai, nes tai gali neigiamai paveikti biudžeto įplaukas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 11 d. 08:17
Premjeras Algirdas Butkevičius nemato galimybių taikyti pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatą mėsai, nes tai gali neigiamai paveikti biudžeto įplaukas. »
Ūkininkai ir kiti pieno gamintojai varsto vyriausybės duris skųsdamiesi ne tik nukritusiomis pieno supirkimo kainomis, bet ir kai kurių perdirbėjų atsisakymu iš viso supirkti žaliavą. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 11 d. 08:08
Ūkininkai ir kiti pieno gamintojai varsto vyriausybės duris skųsdamiesi ne tik nukritusiomis pieno supirkimo kainomis, bet ir kai kurių perdirbėjų atsisakymu iš viso supirkti žaliavą. Laukdami Europos Komisijos kompensacijų už nuostolius, patirtus... »
Pripažinęs, kad pieno perdirbėjai, pasinaudoję Rusijos embargu, sumažino pieno supirkimo kainas, žemės ūkio viceministras prognozuoja, kad panaši padėtis gali susiklostyti ir mėsos rinkoje. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 10 d. 16:02
Pripažinęs, kad pieno perdirbėjai, pasinaudoję Rusijos embargu, sumažino pieno supirkimo kainas, žemės ūkio viceministras prognozuoja, kad panaši padėtis gali susiklostyti ir mėsos rinkoje. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Galmantė, Mingailas, Stefa, Stefanija

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar reikia įteisinti netradicinę mediciną?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-09-18
Valiutos_usd
USD  
Arrow down
2.6663 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
4.3433 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
93.78   bar.
Dujos
Arrow down
4   MMBTU
Auksas
Arrow down
1223.9   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Jau šermukšniai suliepsnojo, Darosi erdvu laukuos. O Anupras sužinojo, Kad mokyklos vėl streikuos.
– Tai laimingas bus Jonukas – Galvos sukti nereikės. – Onė mylimą anūką Blynais namuose penės.
– One, blynų nepakanka. Mokslų reikia jam, draugų. Tad ir mokytojams tenka Stengtis iš visų jėgų.
– Bet ir mokytojai – žmonės... Algos jų – pelė miškuos... Pašykštės valdžia malonės – Iki pergalės streikuos.