Parsisiųskite

Rugpjūčio 20, trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Žemės ūkis

Žemės ūkis

Dėl draudimo įvežti į Rusiją lietuviškąją žemės ūkio produkciją nuostolių patirs pieno, mėsos ir kiti sektoriai. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 22 d. 14:21
Rusijos embargas – vienas aktualiausių šiandienos klausimų. Dėl draudimo įvežti į Rusiją lietuviškąją žemės ūkio produkciją nuostolių patirs pieno, mėsos ir kiti sektoriai. Žemės ūkio ministrės kvietimu į ministeriją atvyko socialiniai... »
Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacijos vadovė Brigita Kymantaitė skeptiškai vertina planus šalyje įteisinti ritualinį gyvulių skerdimą jų neapsvaiginus. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 22 d. 12:56
Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacijos vadovė Brigita Kymantaitė skeptiškai vertina planus šalyje įteisinti ritualinį gyvulių skerdimą jų neapsvaiginus ir tvirtina, kad toks siūlymas kol kas nėra paremtas įtikinamais ekonominiais... »
Estijos statistikos departamento duomenimis, vidutinė kiaulienos supirkimo kaina šalyje per pastaruosius 12 mėnesių sumažėjo 1,9 proc. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 22 d. 12:20
Estijos statistikos departamento duomenimis, vidutinė kiaulienos supirkimo kaina šalyje per pastaruosius 12 mėnesių sumažėjo 1,9 proc., jautienos - 10,1 proc., o avienos ir ožkienos - išaugo 7,2 procento. »
Dėl lietaus suprastėjus Prancūzijos šių metų derliaus kviečių kokybei, šalis, kuri yra didžiausia Europos Sąjungoje (ES) kviečių augintoja ir eksportuotoja, yra priversta pirkti malamuosius kviečius iš Lietuvos. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 22 d. 10:10
Dėl lietaus suprastėjus Prancūzijos šių metų derliaus kviečių kokybei, šalis, kuri yra didžiausia Europos Sąjungoje (ES) kviečių augintoja ir eksportuotoja, yra priversta pirkti malamuosius kviečius iš Lietuvos bei Didžiosios Britanijos... »
Vilkikai su lietuviškais vaisiais ir daržovėmis prie sienos su Baltarusija važiuoja kaip į mūšį. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 22 d. 08:19
Vilkikai su lietuviškais vaisiais ir daržovėmis prie sienos su Baltarusija važiuoja kaip į mūšį - nors vienam kitam atkaklesniam vairuotojui pavyko nugabenti krovinius į Baltarusijos teritoriją, dauguma jų buvo priversti grįžti atgal ir laukti... »
Pieno supirkimo kaina iki rugsėjo 1 dienos negalės būti mažinama daugiau kaip 12 proc., o perdirbėjai turės supirkti visų ūkininkų patiektą pieną. VL fotomontažas
2014 Rugpjūčio mėn. 22 d. 08:07
Pieno supirkimo kaina iki rugsėjo 1 dienos negalės būti mažinama daugiau kaip 12 proc., o perdirbėjai turės supirkti visų ūkininkų patiektą pieną, teigia premjeras Algirdas Butkevičius. „Susitarėme, kad iki rugsėjo 1 dienos pieno... »
Baltarusija netaps valstybe, kuria galima būtų pasinaudoti maisto produkto eksporto į Rusiją draudimui apeiti. alloverpress.ee nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 21 d. 14:36
Baltarusija netaps valstybe, kuria galima būtų pasinaudoti maisto produkto eksporto į Rusiją draudimui apeiti, pareiškė Baltarusijos žemės ūkio ir maisto viceministras Vladimiras Grakunas. »
VMVT informuoja, kad nuo šiandien įsigalioja reikalavimas visiems šalies kiaulių laikytojams įregistruoti ūkiuose laikomas kiaules. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 21 d. 14:32
Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba (VMVT) informuoja, kad nuo šiandien įsigalioja reikalavimas visiems šalies kiaulių laikytojams įregistruoti ūkiuose laikomas kiaules. Visi kiaules laikantys ūkininkai šį nurodymą privalo įvykdyti... »
Baltarusija džiūgauja šiemet prikūlusi rekordiškai daug grūdų - per 9 mln. tonų, penktadaliu daugiau nei pernai. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 21 d. 13:54
Baltarusija džiūgauja šiemet prikūlusi rekordiškai daug grūdų - per 9 mln. tonų, penktadaliu daugiau nei pernai. »
VMVT inspektoriai Ignalinos ir Utenos rajonuose, kur buvo nustatyti afrikinio kiaulių maro židiniai kiaulių ūkiuose, itin griežtai kontroliuoja, kaip gyventojai laikosi biosaugos reikalavimų. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 21 d. 13:18
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) inspektoriai Ignalinos ir Utenos rajonuose, kur buvo nustatyti afrikinio kiaulių maro židiniai kiaulių ūkiuose, itin griežtai kontroliuoja, kaip gyventojai laikosi biosaugos reikalavimų. Kartu... »
Nė viena žemės ūkio specialistus ruošianti mokykla Lietuvoje neruošia melžėjų. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 21 d. 12:44
Netrukus rugsėjis sukvies moksleivius ir studentus į klases, auditorijas. Švietimo ministerijos studentų registro duomenimis (2013 m.) žemės ūkio specialybę pasrinko 468 abiturientai. 55 iš jų pasirinko žemės ūkio srities programas profesinėse... »
Žemės ūkio ministerija yra pasiruošusi paankstinti pereinamojo laikotarpio nacionalinės paramos mokėjimą žemdirbiams. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 21 d. 10:07
Žemės ūkio ministerija yra pasiruošusi paankstinti pereinamojo laikotarpio nacionalinės paramos mokėjimą žemdirbiams. Žemdirbiams žadama paspartinti 117 milijonų litų išmokų išmokėjimą tam, kad būtų sušvelnintos ekonominės pasekmės... »
Ministrė su perdirbėjais kalbėsis apie sąžiningą žaliavos supirkimą. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 21 d. 09:57
Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė dalyvaus susitikime su pieno ir mėsos perdirbėjais. Ketinama aptarti padėtį dėl Rusijos įvestų apribojimų žemės ūkio ir maisto produktų importui iš Europos Sąjungos šalių. Taip pat su perdirbėjais... »
Rusija pirmąjį pusmetį eksportavo 9,038 mln. tonų grūdų - 3,4 karto daugiau nei per tą patį laikotarpį pernai. alloverpress.ee nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 21 d. 09:32
Rusija pirmąjį pusmetį eksportavo 9,038 mln. tonų grūdų - 3,4 karto daugiau nei per tą patį laikotarpį pernai, pranešė nacionalinė statistikos žinyba "Rosstat". »
Rugpjūčio pabaigoje turėjo būti baigtos kooperatyvo „Pienas LT“ pieno perdirbimo gamyklos statybos, tačiau įkurtuvės atidedamos dar metams. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 21 d. 08:39
Rugpjūčio pabaigoje turėjo būti baigtos kooperatyvo „Pienas LT“ pieno perdirbimo gamyklos statybos, tačiau įkurtuvės atidedamos dar metams. Įrangos tiekėjui bankrutavus skelbiamas naujas konkursas, o tai kelia riziką, kad Europos Sąjungos... »
Rusijos vyriausybės interneto tinklapyje skelbiama, kad nebebus draudžiama į šalį įvežti sėklai naudojamas bulves, žirnius, cukrinius kukurūzus, svogūnus. wikipedia.org nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 21 d. 08:30
Rusijos vyriausybė, įvertinusi šalies žemės ūkio rinkos padėtį, atšaukė draudimą importuoti į šalį dalį maisto produktų iš jai sankcijas taikančių valstybių. »
„Arvi“ įmonių grupės prezidentas Vidmantas Kučinskas tvirtino, jog eksporto apribojimas arba visiškas sustabdymas į Rusiją buvo tik laiko klausimas, todėl buvo svarbu gamybą perkelti į Rusiją arba Baltarusiją. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 21 d. 08:10
Lietuvos verslininkams priklausančios Muitų sąjungoje veikiančios įmonės nestabdo veiklos ir bando prisitaikyti prie nenuspėjamos rinkos. Įmonių savininkai teigia, kad dirbant neprognozuojamose rinkose reikia jose ir gaminti savo produkciją... »
Rusijai įvedus žemės ūkio ir maisto produktų embargą, Lietuvos mėsos ir pieno perdirbėjai elgiasi nesąžiningai, sumažindami žaliavos supirkimo kainas. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 21 d. 07:52
Rusijai įvedus žemės ūkio ir maisto produktų embargą, Lietuvos mėsos ir pieno perdirbėjai elgiasi nesąžiningai, sumažindami žaliavos supirkimo kainas, sako žemės ūkio ministrė. »
Šiemet užaugo didesnis grūdinių augalų derlius negu pernai. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 20 d. 15:29
Po Žolinės šventės, kai javapjūtės darbai jau nudirbti, pats laikas įvertinti, kas ir kaip mūsų laukuose augo ir derėjo. Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė pažymi, kad šiemet užaugo didesnis grūdinių augalų derlius negu pernai. »
Vyriausybė trečiadienį nepritarė Žemės ūkio ministerijos siūlymui pieno ir mėsos perdirbėjams, nukentėjusiems dėl Rusijos sankcijų, praradimus kompensuoti biudžeto lėšomis. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 20 d. 14:53
Vyriausybė trečiadienį nepritarė Žemės ūkio ministerijos siūlymui pieno ir mėsos perdirbėjams, nukentėjusiems dėl Rusijos sankcijų, praradimus kompensuoti biudžeto lėšomis. „Mes negalime teikti valstybės finansinės pagalbos iš savo... »
Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė teigia, kad pieno ir mėsos perdirbėjams, nukentėjusiems dėl Rusijos sankcijų, praradimai gali būti kompensuoti biudžeto lėšomis. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 20 d. 14:11
Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė teigia, kad pieno ir mėsos perdirbėjams, nukentėjusiems dėl Rusijos sankcijų, praradimai gali būti kompensuoti biudžeto lėšomis. »
Vyriausybė trečiadienį posėdyje pritarė idėjai įteisinti ritualinį gyvulių skerdimą, kuris, tikimasi, Lietuvai po Rusijos įvesto embargo padėtų rasti naujų rinkų. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 20 d. 13:56
Vyriausybė trečiadienį posėdyje pritarė idėjai įteisinti ritualinį gyvulių skerdimą, kuris, tikimasi, Lietuvai po Rusijos įvesto embargo padėtų rasti naujų rinkų. »
Dėl Rusijos pritaikyto maisto produktų importo iš Europos Sąjungos (ES) ir kitų Vakarų valstybių ES per metus gali netekti 6,7 mlrd. eurų . alloverpress.ee nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 20 d. 13:42
Dėl Rusijos pritaikyto maisto produktų importo iš Europos Sąjungos (ES) ir kitų Vakarų valstybių ES per metus gali netekti 6,7 mlrd. eurų (23,13 mlrd. litų), rodo Nyderlandų banko ING grupės atliktas tyrimas. Banko teigimu, Baltijos šalys... »
Lietuvos juodmargių veislių gerintojų asociacijos atstovams didžiausią susirūpinimą kelią pieninių karvių, Lietuvos juodmargių produktyvumo ir genetinių rodiklių gerinimas. wikipedia.org nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 20 d. 13:28
Taip teigia Lietuvos juodmargių veislių gerintojų asociacijos (LJGGA) atstovai, kurie pirmą kartą susitiko su žemės ūkio ministre Virginija Baltraitiene. »
Baltarusijos veterinarijos ir maisto priežiūros departamentas atšaukė draudimą importuoti galvijus iš Lietuvos bei daugumos kitų Europos Sąjungos šalių. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 20 d. 13:06
Baltarusijos veterinarijos ir maisto priežiūros departamentas atšaukė draudimą importuoti galvijus iš Lietuvos bei daugumos kitų Europos Sąjungos šalių. »
Premjeras pienininkų elgesį pavadino negražiu. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 20 d. 12:49
Premjeras Algirdas Butkevičius kritikuoja pieno perdirbimo bendroves, kurios Rusijai paskelbus apie tai, kad nebeįsileis Europos Sąjungos kilmės žemės ūkio produkcijos, skubiai sumažino pieno supirkimo kainas. Premjeras tokį pienininkų elgesį... »
Lubinai – vertinga kultūra, tačiau sunku atgaivinti jų auginimo tradicijas. alloverpress.ee nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 20 d. 12:27
Lubinai – vertinga kultūra, tačiau sunku atgaivinti jų auginimo tradicijas. Viena iš priežasčių, stabdančių jų plotų didėjimą, yra jautrumas ligoms. Pasak Lietuvos ekologinių ūkių asociacijos (LEŪA) pirmininko Sauliaus Daniulio, lubinai... »
Rusija perspėjo Europos Sąjungą (ES) nebandyti apeiti galiojančius prekybos apribojimus, eksportuojant augalininkystės produkciją per trečiąsias šalis. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 20 d. 12:21
Rusija perspėjo Europos Sąjungą (ES) nebandyti apeiti galiojančius prekybos apribojimus, eksportuojant augalininkystės produkciją per trečiąsias šalis. Rusijos veterinarijos ir fitosanitarijos tarnybos („Rosselchoznadzor“) pranešime teigiama... »
Viena iš neatidėliotinų priemonių kovoje prieš kiaulių marą – privaloma nemokama kiaulių registracija iki rugsėjo 15 d. visoje Lietuvoje. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 20 d. 10:52
Siekiant užkirsti kelią afrikinio kiaulių maro plitimui, Žemės ūkio ministerija ir Veterinarijos tarnyba Lietuvoje nusprendė įvesti privalomą kiaulių registraciją. Ministerija pranešė, kad registracija vyks nuo trečiadienio iki rugsėjo... »
Lietuvos daržovių augintojų asociacijos valdybos pirmininkas Martynas Laukaitis įsitikinęs, kad daržovių augintojams ir agrofirmoms nebus lengva persiorientuoti į kitas rinkas - tai lėtas procesas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 20 d. 10:44
Verslo atstovai prognozuoja, kad tikrieji Rusijos sankcijų padariniai daržovių ir vaisių įmonėse išryškės jau po mėnesio, o visiškai pakeisti rinką gali prireikti ir metų ar dvejų - dėl to baiminamasi, kad dalis greitai gendančius produktus... »
Nuo ligų labiau nukentės išgulusių pasėlių derlius. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 20 d. 10:39
Pernai varpų fuzariozė smarkiai pažeidė javus. Šių metų javų derliaus kokybė taip pat nėra pati geriausia. Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro (LAMMC) Žemdirbystės instituto mokslo darbuotoja dr. Skaidrė Supronienė sakė, kad daugeliui... »
Afrikinis kiaulių maras Latvijoje jau nustatytas 28 ūkiuose, sunaikinta daugiau kaip pusė tūkstančio kiaulių. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 20 d. 09:34
Afrikinis kiaulių maras Latvijoje jau nustatytas 28 ūkiuose, sunaikinta daugiau kaip pusė tūkstančio kiaulių, pranešė Latvijos maisto ir veterinarijos tarnyba. »
Eugenijaus Keramino bandoje – 45 mėsiniai limuzinų ir Šarolė veislių mišrūnai. Autoriaus nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 20 d. 08:54
Prieš 23 metus įkurto, išgyvenusio pakilimus ir kritimus, dabar racionaliai tvarkomo specializuoto mėsinės galvijininkystės ūkio laukia permainos. Gražiame, bet nederlingų žemių Užpalių (Utenos r.) krašte įsikūręs 74 ha Eugenijaus Keramino... »
„Taip atrodo „Vokietija“, – juokauja ūkininkai. Autor4s nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 20 d. 08:00
Pakilę į kovą su piktžolėmis, augančiomis gretimuose sklypuose, Raseinių rajono Lenčių kaimo ūkininkai sulaukė tikrintojų ir buvo nubausti už menkus pažeidimus,  kad kitąkart, matyt, nebūtų tokie pilietiški. »
Vyriausybė ketina patvirtinti veiksmų planą, kaip sušvelninti poveikį verslui ir darbo rinkai dėl Rusijos paskelbtų ekonominių sankcijų. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 20 d. 07:52
Vyriausybė ketina patvirtinti veiksmų planą, kaip sušvelninti poveikį verslui ir darbo rinkai dėl Rusijos paskelbtų ekonominių sankcijų. »
Baltarusius domina lietuviški žemės ūkio ir maisto produktai, ypač žaliavinis pienas ir jautiena. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 19 d. 13:48
Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė šiandien su darbo vizitu lankėsi Baltarusijoje, kur susitiko su Baltarusijos žemės ūkio ir maisto ministru Leonidu Zajacu (Leonid Zajac) aptarti Rusijos embargo pasekmių, glaudesnio bendradarbiavimo... »
Kremliaus paskelbta žemės ūkio produkcijos ir maisto produktų importo iš Europos Sąjungos (ES) ir JAV blokada tuština eilinių Rusijos gyventojų kišenes – šalyje sparčiai brangsta maistas. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 19 d. 12:09
Kremliaus paskelbta žemės ūkio produkcijos ir maisto produktų importo iš Europos Sąjungos (ES) ir JAV blokada tuština eilinių Rusijos gyventojų kišenes – šalyje sparčiai brangsta maistas. »
Vidutinė pieno supirkimo kaina Lietuvoje liepą siekė 899,9 lito už toną - 10,9 proc. mažiau nei pernai liepą ir 0,3 proc. mažiau nei šiemet birželį. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 19 d. 09:49
Vidutinė pieno supirkimo kaina Lietuvoje liepą siekė 899,9 lito už toną - 10,9 proc. mažiau nei pernai liepą ir 0,3 proc. mažiau nei šiemet birželį. Šiemet per septynis mėnesius supirkta 805,28 tūkst. tonų pieno - 8,4 proc. daugiau... »
Europos Komisija dengs Lietuvos žemės ūkio sektoriaus nuostolius, kuriuos įmonės patyrė, nes dėl Rusijos sankcijų negalėjo realizuoti greit gendančios produkcijos. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 19 d. 09:07
Europos Komisija dengs Lietuvos žemės ūkio sektoriaus nuostolius, kuriuos įmonės patyrė, nes dėl Rusijos sankcijų negalėjo realizuoti greit gendančios produkcijos. „Dabar yra principai nustatyti - greit gendančiai produkcijai, kuriai susidarė... »
Siekdama padėti žemdirbiams ir sušvelninti ekonominę įtampą, žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė pasiūlė Vyriausybei tiesiogines išmokas už plotus ir pieno kvotas už 2014 m. išmokėti avansu, t. y. iki šių metų pabaigos. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 19 d. 08:20
Siekdama padėti žemdirbiams ir sušvelninti ekonominę įtampą, žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė pasiūlė Vyriausybei tiesiogines išmokas už plotus ir pieno kvotas už 2014 m. išmokėti avansu, t. y. iki šių metų pabaigos, o ne iki 2015... »
Albertas Gapšys mano, kad būtų racionalu laikinai Lietuvoje sumažinti PVM galvijų mėsai, kad būtų galima bent 20 proc. sumažinti galvijų kainas vartotojams. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 19 d. 08:12
Pieno perteklius dėl Rusijos paskelbto embargo gali siekti apie 15 proc., o galvijų - 70 proc., prognozuoja Lietuvos agrarinės ekonomikos instituto Produktų rinkotyros skyriaus vedėjas Albertas Gapšys ir mano, kad būtų racionalu laikinai Lietuvoje... »
Lietuvai galimybė eksportuoti mėsos produktus į JAV turėtų atsiverti kitąmet, susitikime su žemės ūkio ministre Virginija Baltraitiene pareiškė JAV ambasadorė Lietuvoje Deborah McCarthy. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 18 d. 15:33
Lietuvai galimybė eksportuoti mėsos produktus į JAV turėtų atsiverti kitąmet, susitikime su žemės ūkio ministre Virginija Baltraitiene pareiškė JAV ambasadorė Lietuvoje Deborah McCarthy. „Visiškai realu, kad nuo 2015 metais Lietuva galės... »
Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad jam kelia nuostabą pieno perdirbėjų pateikiami būsimi nuostoliai dėl Rusijos taikomų sankcijų. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 18 d. 14:24
Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad jam kelia nuostabą pieno perdirbėjų pateikiami būsimi nuostoliai dėl Rusijos taikomų sankcijų. „Mus truputį kai kurie skaičiai šokiruoja, kur kalbama apie nuostolius per mėnesį. (...) Mane kaip... »
Baltarusijos žiniasklaida praneša, kad viename iš Žlobino rajono kaimų naikinamos kiaulės, nes viename ūkyje buvo nustatytas afrikinio kiaulių maro virusas. alloverpress.ee nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 18 d. 13:42
Baltarusijos rytuose galėjo įsiplieksti naujas mirtino afrikinio kiaulių maro židinys. Šalies žiniasklaida praneša, kad viename iš Žlobino rajono kaimų naikinamos kiaulės, nes viename ūkyje buvo nustatytas afrikinio kiaulių maro virusas. »
Europos Komisija pirmadienį paskelbė apie virtinę išimtinių priemonių, skirtų padėti augintojams, kuriems smogė Rusijos įvestas vaisių ir daržovių importo draudimas. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 18 d. 13:38
Europos Komisija pirmadienį paskelbė apie virtinę išimtinių priemonių, skirtų padėti augintojams, kuriems smogė Rusijos įvestas vaisių ir daržovių importo draudimas. Komisija nurodė, kad šios priemonės bus taikomos tiems žemdirbiams... »
Veterinarijos taryba su Libanu suderino sertifikatus jautienos produktams, mėsos konservams, žuviai ir paukštienai. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 18 d. 12:17
Rusijai boikotuojant lietuviškus maisto produktus, savo rinkas atvėrė Serbija ir Libanas, pranešė Žemės ūkio ministerija. Pasak ministerijos, Veterinarijos taryba su Libanu suderino sertifikatus jautienos produktams, mėsos konservams, žuviai... »
Rusijos taikomos sankcijos vienos didžiausių šalies pieno perdirbimo bendrovės „Žemaitijos pienas“ veiklos tęstinumui grėsmės nekelia, tačiau turės įtakos bendrovės rezultatams. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 18 d. 09:18
Rusijos taikomos sankcijos vienos didžiausių šalies pieno perdirbimo bendrovės „Žemaitijos pienas“ veiklos tęstinumui grėsmės nekelia, tačiau turės įtakos bendrovės rezultatams. „Žemaitijos pieno“ pardavimai į Rusijos rinką sudarė... »
„Agrowill Group“ pranešė, kad įmonės metinių pajamų struktūroje žaliavinio pieno pardavimai sudaro 15-20 proc. visų pardavimų. VL archyvo nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 18 d. 08:55
Viena didžiausių Lietuvoje žemės ūkio investicijų bendrovių „Agrowill Group“ neskelbia šių metų rezultatų prognozių. Įmonės valdybos narys Vladas Bagavičius BNS teigė, kad būtų sunku tiksliau įvertinti Rusijos sankcijų įtaką... »
Rusijos rinkoje pelnus sėmę maisto produktų gamintojai ir vežėjai  ėmė varstyti valdiškų namų duris. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 18 d. 08:03
Rusijos rinkoje pelnus sėmę maisto produktų gamintojai ir vežėjai  ėmė varstyti valdiškų namų duris. Kremliui paskelbus embargą produkcijai tų šalių, kurios dėl įvykių Ukrainoje pritarė sankcijoms Rusijai, verslininkai tikina susidūrę... »
Tik nuolat karpomas augalas išauga pageidaujamos formos. Alloverpress.ee nuotrauka
2014 Rugpjūčio mėn. 17 d. 14:00
Tik nuolat karpomas augalas išauga pageidaujamos formos. Nusprendusiems imtis šio meno teks pasitelkti kantrybę ir rezultato laukti ilgus metus. metus. »
Ar įmanoma apdrausti kiaules?Alloverpress.ee nuotrauka
2014 Rugpjūčio mėn. 17 d. 10:00
Laikantys gyvulius ūkininkai dažnai patiria netikėtų nelaimių – ligomis, traumomis, vagystėmis, o patirti nuostoliai gali siekti šimtus tūkstančių litų. Kiaulių maro protrūkis akivaizdžiai parodė, kaip lengva žmonėms netekti savo verslo... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Ipolitas, Karijotas, Kariotas, Rimantė, Zygfridas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ką manote apie ketinimą įteisinti ritualinį gyvulių skerdimą?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-08-22
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
2.6037 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
4.3187 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
93.82   bar.
Dujos
Arrow down
3.87   MMBTU
Auksas
Arrow up
1279.3   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Be cukraus gyventi sveika Ir metus, ir visą laiką. Na, o paprasta druska Turi būti po ranka.
– One, gal tu sukvailėjai? Druskos vėl nepagailėjai! Visą gomurį sugrauš, Jei neduosi man alaus.
Alų sriubčioja Dirvelė Tarsi didmiesčio panelė. – Druską reikia pataupyt: Karas, šneka, kils poryt.
Pažvelgė į vyrą Onė – Veidą nuplieskė raudonis. – Ką ten karas... Kai myliu, Pūdo druskos negailiu.