Parsisiųskite

Liepos 29 d., šeštadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Verslas Tūkstantasis traktorius – jaunajai ūkininkei

Tūkstantasis traktorius – jaunajai ūkininkei

Sigita Lialytė ir jos tėvas Vytas Lialys (viduryje) su traktorių atlydėjusiais „DOJUS agro“ atstovais

Sigita Lialytė ir jos tėvas Vytas Lialys (viduryje) su traktorių atlydėjusiais „DOJUS agro“ atstovais: idmantu Bagušiu, Andriumi Rinkevičiumi, Donatu Vaičeliūnu ir generaliniu direktoriumi Audriumi Kavaliausku. Autorės nuotrauka

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Verslas
Mažai ką bendro tebeturinčios BRICS (Brazilija, Rusija, Indija, Kinija ir Pietų Afrika) valstybės liepos viduryje įkūrė naują plėtros banką ir valiutos atsargų fondą. alloverpress.ee nuotr.
2014 Liepos mėn. 25 d. 08:41
Mažai ką bendro tebeturinčios BRICS (Brazilija, Rusija, Indija, Kinija ir Pietų Afrika) valstybės liepos viduryje įkūrė naują plėtros banką ir valiutos atsargų fondą. Šiuo Brazilijos mieste Fortalezoje pasirašytu susitarimu siekiama sukurti... »
Lenkijos spaudoje keliamas klausimas, ar Lenkijos koncernas privalo gelbėti Mažeikių įmonę. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Liepos mėn. 24 d. 14:24
Lenkijos naftos koncerno „Orlen“ vadovams trečiadienį paskelbus prastus naftos perdirbimo gamyklos Lietuvoje rezultatus, šalies spauda ketvirtadienį mirga antraštėmis apie Lietuvoje „degančius“ milijardus. Keliamas klausimas, ar Lenkijos... »
Lietuviškos kilmės prekių eksportas į Rusiją šių metų sausį–gegužę sumažėjo 14 proc., palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Liepos mėn. 24 d. 13:41
Lietuviškos kilmės prekių eksportas į Rusiją šių metų sausį–gegužę sumažėjo 14 proc., palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu. Ekonomikos ekspertų teigimu, taip nutiko dėl lėtėjančios Rusijos ekonomikos ir nuvertėjančio... »
G.Nausėdos teigimu, pagrindiniai teigiami euro aspektai bus suaktyvėjusi užsienio investuotojų veikla, sumažėjusios skolinimosi sąlygos ir Lietuvos įvaizdžio sustiprėjimas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Liepos mėn. 23 d. 15:02
Lietuvai nuo kitų metų sausio 1 dienos įsivedus eurą, valstybė teigiamas naujos valiutos pasekmes turėtų pajusti po 3-5 metų. Naujoji valiuta atneš tiek teigiamų, tiek sąlyginai neigiamų dalykų, sako SEB banko analitikas. »
Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad Vyriausybė nesvarstys galimybės iš Lenkijos naftos koncerno „Orlen“ išpirkti Mažeikių naftos perdirbimo gamyklą „Orlen Lietuva“. alloverpress.ee nuotr.
2014 Liepos mėn. 23 d. 14:59
Premjeras Algirdas Butkevičius teigia, kad Vyriausybė nesvarstys galimybės iš Lenkijos naftos koncerno „Orlen“ išpirkti Mažeikių naftos perdirbimo gamyklą „Orlen Lietuva“. »
Lietuvos premjeras Algirdas Butkevičius džiaugiasi Lietuvai istoriškai svarbiu sprendimu dėl Lietuvos narystės euro zonoje. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Liepos mėn. 23 d. 13:04
Lietuvos premjeras Algirdas Butkevičius džiaugiasi Lietuvai istoriškai svarbiu sprendimu dėl Lietuvos narystės euro zonoje. »
Šių metų balandžio-birželio mėnesiais užfiksuota 4,5 tūkst. naujų automobilių sandorių, t.y. 22,6 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Liepos mėn. 23 d. 10:54
Artėjant euro įvedimui šalyje nuperkama beveik 23 proc. daugiau naujų automobilių nei pernai tuo pačiu laikotarpiu, rinkos pokyčius pristato skelbimų portalo Autoplius.lt, valstybės įmonės „Regitra“ ir „Autotyrimai“ duomenys. Pirkdami... »
Trečiadienį Europos Sąjungai galutinai pritarus euro įvedimui Lietuvoje, konkurencinėje kovoje turėtų laimėti verslininkai, mažinantys, o ne keliantys kainas prieš valiutos pakeitimą. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Liepos mėn. 23 d. 09:36
Trečiadienį Europos Sąjungai galutinai pritarus euro įvedimui Lietuvoje, konkurencinėje kovoje turėtų laimėti verslininkai, mažinantys, o ne keliantys kainas prieš valiutos pakeitimą, sako finansų ministras Rimantas Šadžius. »
Lietuvos žmonių požiūris į eurą labai priklausys nuo to, kaip sklandžiai valdžia užtikrins naujos valiutos įvedimą. alloverpress.ee nuotr.
2014 Liepos mėn. 23 d. 09:06
Lietuvos žmonių požiūris į eurą labai priklausys nuo to, kaip sklandžiai valdžia užtikrins naujos valiutos įvedimą. Taip teigia Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) direktorius prof. Ramūnas... »
Reaguodamas į viešojoje erdvėje pasirodžiusią informaciją apie naftos perdirbimo bendrovės „Orlen Lietuva“ tolesnę veiklą ir patiriamus sunkumus, Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius primena, jog „Orlen Lietuva“, kaip ir visos kitos Europos Sąjungoje (ES) veikiančios naftos perdirbimo įmonės, pastaraisiais metais susiduria su struktūrinėmis sektoriaus problemomis, kurias lemia esminiai pokyčiai pasaulinėje degalų rinkoje. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Liepos mėn. 23 d. 08:23
Reaguodamas į viešojoje erdvėje pasirodžiusią informaciją apie naftos perdirbimo bendrovės „Orlen Lietuva“ tolesnę veiklą ir patiriamus sunkumus, Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius primena, jog „Orlen Lietuva“, kaip ir visos... »
Eurokomisaras Algirdas Šemeta teigia, kad euro įvedimas Lietuvoje užtikrins ne tik šalies finansinį, bet ir geopolitinį stabilumą. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Liepos mėn. 22 d. 13:44
Eurokomisaras Algirdas Šemeta teigia, kad euro įvedimas Lietuvoje užtikrins ne tik šalies finansinį, bet ir geopolitinį stabilumą. »
Šiemet visa per krizę sumažinta pensija bus kompensuojama tiems, kurių kompensuojamoji dalis neviršija šimto litų, o likusi dalis bus kompensuojama per ateinančius dvejus metus. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Liepos mėn. 22 d. 12:42
Pensininkai rugsėjo pradžioje turėtų sužinoti tikslų pensijos kompensacijos dydį, o pirmosios išmokos bus pradedamos mokėti lapkritį, žada valdininkai. »
Trečiadienį Europos Sąjungos Tarybai leidus Lietuvai įsivesti eurą, šalies gyventojai visą informaciją, susijusią su valiutos keitimu, gaus trumpąja žinute (SMS). alloverpress.ee nuotr.
2014 Liepos mėn. 22 d. 10:49
Trečiadienį Europos Sąjungos Tarybai leidus Lietuvai įsivesti eurą, šalies gyventojai visą informaciją, susijusią su valiutos keitimu, gaus trumpąja žinute (SMS). Mobiliojo ryšio operatorių skaičiavimais, pranešimai apie eurą gali pasiekti... »
Įpareigojimas bankams teikti policijai informaciją apie gyventojų ir įmonių finansines operacijas leis užkirsti kelią ekonominiams nusikaltimams, tvirtina premjeras. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Liepos mėn. 22 d. 10:26
Įpareigojimas bankams teikti policijai informaciją apie gyventojų ir įmonių finansines operacijas leis užkirsti kelią ekonominiams nusikaltimams, tvirtina premjeras. »
Už 3,3 mln. litų parduoti jau antri bankrutavusiam bankui „Snoras“ priklausę apartamentai Vilniaus senamiestyje - nebaigtuose įrengti apartamentuose planavo įsikurti vienas iš pagrindinių banko akcininkų Raimondas Baranauskas arba Vladimiras Antonovas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Liepos mėn. 21 d. 14:43
Už 3,3 mln. litų parduoti jau antri bankrutavusiam bankui „Snoras“ priklausę apartamentai Vilniaus senamiestyje - nebaigtuose įrengti apartamentuose planavo įsikurti vienas iš pagrindinių banko akcininkų Raimondas Baranauskas arba Vladimiras... »
Lietuvoje pavykus nuo kitų metų sklandžiai įsivesti eurą, žmonių pasitikėjimas bendra Europos Sąjungos (ES) valiuta sustiprėtų. alloverpress.ee nuotr.
2014 Liepos mėn. 21 d. 08:24
Lietuvoje pavykus nuo kitų metų sklandžiai įsivesti eurą, žmonių pasitikėjimas bendra Europos Sąjungos (ES) valiuta sustiprėtų, teigia Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (VU TSPMI) direktorius... »
Specialistai tikina, kad eurų banknotų dizainas ir jų apsaugos priemonės leidžia tikrus pinigus atskirti iš pirmo žvilgsnio. UAB „Hansab“ archyvo nuotr.
2014 Liepos mėn. 18 d. 14:18
Birželio 27 d. Europos Vadovų taryba nusprenė leisti Lietuvai kitais metais įsivesti bendrąją ES valiutą. Galutinis sprendimas bus priimtas liepos 23 d. ES Taryboje. Tačiau beveik niekas nedrįsta abejoti, kad nuo 2015 m. pradžios lietuvių kišenėse... »
Valstybės kontrolei priekaištaujant, kad kelionių organizatorių veikla nepakankamai kontroliuojama, Turizmo departamentas siūlo didinti jų civilinės atsakomybės draudimo sumas. alloverpress.ee nuotr.
2014 Liepos mėn. 16 d. 13:28
Valstybės kontrolei priekaištaujant, kad kelionių organizatorių veikla nepakankamai kontroliuojama, Turizmo departamentas siūlo didinti jų civilinės atsakomybės draudimo sumas. »
Europos Parlamentas trečiadienį plenarinėje sesijoje Strasbūre pritarė euro įvedimui Lietuvoje nuo 2015 metų. alloverpress.ee nuotr.
2014 Liepos mėn. 16 d. 12:48
Europos Parlamentas (EP) trečiadienį plenarinėje sesijoje Strasbūre pritarė euro įvedimui Lietuvoje nuo 2015 metų. Už Lietuvos priėmimą į euro zoną balsavo 545 europarlamentarai, 116 buvo prieš, o 34 susilaikė. »
Klaipėdoje statomam suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalui skirtas laivas „Independence“ jau įplaukė į Raudonąją jūrą. Klaipėdos naftos nuotr.
2014 Liepos mėn. 16 d. 12:44
Klaipėdoje statomam suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalui skirtas laivas „Independence“ jau įplaukė į Raudonąją jūrą. »
Nuo 2015 m. sausio 1 d. Lietuvoje bus įvestas euras. Martyno Vidzbelio nuotr.
2014 Liepos mėn. 16 d. 12:22
Lietuva, 2004 m. gegužės 1 d. tapdama ES nare, kaip ir kitos į ES įstojusios valstybės, įsipareigojo įsivesti bendrą valiutą – eurą, kai tik atitiks konvergencijos (Mastrichto) kriterijus. Lietuvos banko duomenimis, jau gegužės 15 d. Lietuva... »
Priklausomybė nuo keleto didelių įmonių jų nesėkmės atveju gali suduoti smūgį šalies ar regiono mastu, tačiau didelis smulkių ir vidutinių įmonių skaičius valstybėje nebūtinai yra geras sveikos ekonomikos požymis. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Liepos mėn. 16 d. 10:16
Priklausomybė nuo keleto didelių įmonių jų nesėkmės atveju gali suduoti smūgį šalies ar regiono mastu, tačiau didelis smulkių ir vidutinių įmonių skaičius valstybėje nebūtinai yra geras sveikos ekonomikos požymis. Taip naujienų portalui... »
Nepaisant to, kad Jonavos trąšų gamintojai „Achema“ vis dar nepavyksta susitarti su Rusijos dujų koncernu „Gazprom“ dėl pigesnių dujų, įmonė išlieka konkurencinga ir mato galimybių didinti pajėgumus. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Liepos mėn. 15 d. 10:12
Nepaisant to, kad Jonavos trąšų gamintojai „Achema“ vis dar nepavyksta susitarti su Rusijos dujų koncernu „Gazprom“ dėl pigesnių dujų, įmonė išlieka konkurencinga ir mato galimybių didinti pajėgumus, tvirtina „Achemos grupės“... »
Mėnesį laiko futbolo ritmu gyveno ne tik sporto aistruoliai, bet ir verslininkai. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Liepos mėn. 15 d. 08:54
Paprastai krepšinio šalimi vadinamoje Lietuvoje pasaulio futbolo čempionatas taip pat paliko savo pėdsaką. Mėnesį laiko futbolo ritmu gyveno ne tik sporto aistruoliai, bet ir verslininkai. »
Prezidentė pirmadienį paragino diskutuoti ne apie atskirų mokesčių mažinimą, o apie socialinių problemų sprendimą. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Liepos mėn. 14 d. 15:31
Prezidentė pirmadienį paragino diskutuoti ne apie atskirų mokesčių mažinimą, o apie socialinių problemų sprendimą. Dalia Grybauskaitė sukritikavo galimybę nuo 21 proc. iki 18 proc. sumažinti pridėtinės vertės mokestį (PVM). (PVM). »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Abdonas, Donatilė, Nortautas, Radvilė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar jums patinka karščiai?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-07-30
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
2.5712 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
4.3645 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
101.07   bar.
Dujos
Arrow down
3.82   MMBTU
Auksas
Arrow up
1301.6   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Nuostabu! Anupro žmona Bulvių pardavė – gal toną. Mat sodino jas anksti – Daug anksčiau negu kiti.
Ne bananas, ne aguona – Bulvė mums antroji duona! Joks lietuvis – Onė žino – Neištvers be cepelino.
Gal tik paštininkė Inga Su kaimyne nesutinka: – Ne, nevalgysiu. Tabu! Sulieknėti aš skubu.
– Neklausyk, ką Inga kalba, – Eina Kastė į pagalbą. – Vai šaunu! Anupro Ona Greit turės ir milijoną!