Parsisiųskite

Balandžio 19 d., šeštadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Verslas Tūkstantasis traktorius – jaunajai ūkininkei

Tūkstantasis traktorius – jaunajai ūkininkei

Sigita Lialytė ir jos tėvas Vytas Lialys (viduryje) su traktorių atlydėjusiais „DOJUS agro“ atstovais

Sigita Lialytė ir jos tėvas Vytas Lialys (viduryje) su traktorių atlydėjusiais „DOJUS agro“ atstovais: idmantu Bagušiu, Andriumi Rinkevičiumi, Donatu Vaičeliūnu ir generaliniu direktoriumi Audriumi Kavaliausku. Autorės nuotrauka

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Verslas
Pernai Lietuvoje ilsėjosi beveik pusė milijono baltarusių, vienas vidutiniškai išleido apie 1,5 tūkstančio litų. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 23 d. 15:17
Rusijai aneksavus Krymą, baltarusiams užsidarė viena iš turizmo autobusais krypčių, tad Lietuvos turizmo rinkos atstovai suka galvas, kaip bent dalį jų pritraukti į lietuviškus kurortus. Užsienio reikalų ministerija į Minską ir Gardiną... »
Transporto suvestinę paskelbusi Europos Komisija (EK) konstatavo, kad Lietuvos geležinkelių sektorius yra uždaras. LG nuotr.
2014 Balandžio mėn. 23 d. 14:49
Transporto suvestinę paskelbusi Europos Komisija (EK) konstatavo, kad Lietuvos geležinkelių sektorius yra uždaras. AB „Lietuvos geležinkeliai“ nuomone toks vertinimas neatitinka tikrovės – naudotis viešąja geležinkelių infrastruktūra... »
Savo ataskaitoje Seimui Vyriausybė pažymėjo kryptingai gerinusi verslo sąlygas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 23 d. 14:01
Savo nuopelnu įvardijusi Lietuvos šuolį Pasaulio banko „Doing business“ reitinge, Vyriausybė pasigyrė ne vien savo nuveiktu darbu, kuris užsienio investuotojams nėra toks jau svarbus, sako „Nordea“ ekonomistas Žygimantas Mauricas. Savo... »
Norinčius emigruoti lietuvius stabdo ne Vyriausybė, teigia ekonomistai. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 23 d. 11:03
Norinčius emigruoti lietuvius stabdo ne Vyriausybė, teigia ekonomistai Aušra Maldeikienė bei Romas Lazutka. „Mūsų Vyriausybė tikrai nedarė nieko, kad situacija pasikeistų. Gal ataskaitas ir rašė, bet realiai gyvenimas čia nesikeičia“... »
Bendrovės „Hay Group“, atlikusios tyrimą, specialistai prognozuoja, kad atlyginimai šiemet gali kilti 2,6 proc. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 23 d. 09:16
Praėjusių metų pabaigoje atlikto tyrimo duomenimis, Lietuvoje 2012-2013 m. atlyginimus savo darbuotojams kėlė net 71 proc. įmonių. Šiais metais tai planuoja padaryti vos 2 proc. daugiau įmonių. »
2014 Balandžio mėn. 23 d. 09:07
Jau kelerius pastaruosius metus stiprių pokyčių užsienio rinkose patirianti naftos perdirbimo bendrovė „Orlen Lietuva“ atsidūrė aklavietėje. Kaip gelbėsime Lietuvos ekonomikos milžiną? »
Per 2013 metus, Lošimų priežiūros tarnybos (LPT) duomenimis, lietuviai azartui patenkinti ir sėkmei išbandyti išleido 1,74 mlrd. litų. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 22 d. 14:56
Las Vegaso šviesos, Džeimso Bondo kostiumas, žvangantys žetonai... Visa tai skamba žaviai, kol netampa priklausomybe. Šiandien lošimų verslas vienodai traktuoja sekmadieniais loterijos bilietus braukančią Janiną iš Šakių ir už greitųjų... »
Nemažai žmonių nesutinka lenkti nugarą už menkus atlyginimus ir mieliau renkasi bedarbio pašalpą ar emigraciją. VL archyvo nuotr.
2014 Balandžio mėn. 22 d. 09:56
Situacija paradoksali: kas dešimtas darbingo amžiaus Lietuvos gyventojas registruotas darbo biržoje, bet darbdaviai vis garsiau dejuoja negalintys rasti darbuotojų, norinčių užimti vos 27 tūkstančius laisvų darbo vietų. vietų. »
Premjeras taip pat buvo informuotas apie nuo šių metų pradžios „Orlen Lietuva“ susikaupusią skolą „Lietuvos geležinkeliams“ dėl pasikeitusio infrastruktūros mokesčio. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 18 d. 08:00
Balandžio 17 d. Premjero Algirdo Butkevičiaus kabinete vyko pasitarimas dėl AB „Orlen Lietuva tolesnės veiklos perspektyvos. Pasitarime dalyvavo Susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius ir AB „Lietuvos geležinkeliai“ generalinis direktorius... »
Dėl didėjančių atlyginimų kaimyninėse šalyse, emigracijos bei atsigaunančios ekonomikos verslas jaučia didelį spaudimą kelti algas Lietuvoje. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 18 d. 07:52
Dėl didėjančių atlyginimų kaimyninėse šalyse, emigracijos bei atsigaunančios ekonomikos verslas jaučia didelį spaudimą kelti algas Lietuvoje, sako Lietuvos verslo konfederacijos (LVK) prezidentas Valdas Sutkus. Jo teigimu, darbdaviai neišvengiamai... »
Druskininkuose 2014 metų pabaigoje pirmuosius lankytojus priims Karolio Dineikos sveikatingumo parkas, rudenį pradės veikti kalnų keltuvas per Nemuną. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 14:54
Druskininkuose 2014 metų pabaigoje pirmuosius lankytojus priims Karolio Dineikos sveikatingumo parkas, rudenį pradės veikti kalnų keltuvas per Nemuną. »
Parlamentarai nori, kad Vyriausybė kuo greičiau priimtų sprendimus dėl pensijų kompensavimo ir minimalios mėnesinės algos (MMA), kuri dabar siekia 1000 litų, didinimo. alloverpress.ee nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 12:45
Parlamentarai nori, kad Vyriausybė kuo greičiau priimtų sprendimus dėl pensijų kompensavimo ir minimalios mėnesinės algos (MMA), kuri dabar siekia 1000 litų, didinimo. »
Ketvirtadienį Seimas priėmė Euro įvedimo Lietuvoje įstatymą. Juo nustatoma pasirengimo įvesti eurą, litų keitimo į eurus, litų išėmimo iš apyvartos tvarka. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 10:18
Ketvirtadienį Seimas priėmė Euro įvedimo Lietuvoje įstatymą. Juo nustatoma pasirengimo įvesti eurą, litų keitimo į eurus, litų išėmimo iš apyvartos tvarka. »
Valdžios planus nuo 2018 metų įpareigoti parduotuves iš gyventojų priimti smulkių elektronikos prietaisų atliekas didieji prekybos tinklai sutinka ramiai. VL archyvo nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 10:01
Valdžios planus nuo 2018 metų įpareigoti parduotuves iš gyventojų priimti smulkių elektronikos prietaisų atliekas didieji prekybos tinklai sutinka ramiai. Tačiau regionų prekybininkai nerimauja, kad įdiegti naujovę daug kainuos, o kartu su senais... »
Nelaukdama naujos ES finansinio periodo pradžios, Ūkio ministerija naujų rinkų paieškai rado papildomus 14,5 mln. litų ir žada skelbti kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Naujos galimybės“. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 09:52
Nelaukdama naujos ES finansinio periodo pradžios, Ūkio ministerija naujų rinkų paieškai rado papildomus 14,5 mln. litų ir žada skelbti kvietimą teikti paraiškas pagal priemonę „Naujos galimybės“, ketvirtadienį rašo „Verslo žinios“. »
Susidariusi situacija iš dalies naudinga mūsų šalies pirkėjams, mat per suirutę rinkoje pinga automobiliai. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 13:44
Kauno automobilių turguje nuotaikos panašios kaip ir prieš kelis mėnesius – nėra aktyvios naudotų automobilių prekybos. Pasak UAB „Varanas“ direktoriaus Valentino Naujanio, guodžia tik tai, kad transporto priemonių, atėjus pavasariui... »
Anksčiau skelbta, kad derybos dėl dujų tiekimo į Lietuvą gali vykti su didžiausiu pasaulyje suskystintų dujų tiekėju „Qatargas“. alloverpress.ee nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 13:39
Energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius su oficialiu vizitu savaitės pradžioje viešėjo Katare. BNS šaltinių teigimu, ministras į Katarą vyko tartis dėl dujų tiekimo Lietuvai. »
Ekonomistės žodžiais, Lietuvoje susiklostė tokia situacija, kad bankuose yra daug indėlių, yra pinigų, bet didelio vartojimo bumo nėra. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 13:31
Kai kainos neauga, nedidėja ir atlyginimai – jų nėra iš ko didinti, sako socialinių mokslų daktarė Margarita Starkevičiūtė. „Jei kainos visai neauga, daugiau neuždirbsi: pardavei prekes, gavai tą patį ir vėl pardavei. Be to, niekas neperka... »
Artėjant vasaros sezonui, vis daugiau jaunų asmenų nusprendžia pasinaudoti proga užsidirbti, išmėginant darbą užsienyje. VL archyvo nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 13:24
Artėjant vasaros sezonui, vis daugiau jaunų asmenų nusprendžia pasinaudoti proga užsidirbti, išmėginant darbą užsienyje. Tačiau prieš išvykdamas kiekvienas jaunuolis turėtų pasidomėti ne tik darbo pobūdžiu ir atlyginimu, bet ir esminėmis... »
Gyventojai mažiau domisi euru ir jam ruošiasi pasyviau. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 12:17
Iki planuojamo euro įvedimo likus mažiau nei 7 mėnesiams, daugiau nei pusė šalies įmonių jau pradėjo pasirengimą perėjimui prie naujosios valiutos. Tuo tarpu šalies gyventojai mažiau domisi euru ir jam ruošiasi pasyviau. Lietuvos įmonių... »
Ekonomistai žeria argumentus, kad įsivesti eurą Lietuvai bus naudinga, tačiau visuomenėje vyrauja chaosas. alloverpress.ee nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 10:43
Ekonomistai žeria argumentus, kad įsivesti eurą Lietuvai bus naudinga, tačiau visuomenėje vyrauja chaosas. Kai kurie smulkieji verslininkai euro įvedimą sieja su apokalipse. »
Scialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės teigimu, šiais metais kompensavimui prireiks apie 90 milijonų litų. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 08:34
Premjerui Algirdui Butkevičiui prakalbus apie pensijų kompensavimą dar šiemet iš viršplaninių „Sodros“ pajamų, socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės teigimu, šiais metais kompensavimui prireiks apie 90 milijonų... »
Šiemet turėtų sumažėti gyventojų grynaisiais laikomų pinigų kiekis ir didėti kredito įstaigose kaupiamas turtas dėl didesnių pajamų ir dėl laukiamo euro įvedimo. Martyno Vidzbelio nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 14:51
Lietuvos gyventojų pajamų statistika rodo, kad sunkmetis pamažu tolsta: paskutinį 2013 m. ketvirtį, palyginti su tuo pačiu 2012-ųjų laikotarpiu, vidutinis darbo užmokestis padidėjo beveik 5 proc., gerėjo gyventojų lūkesčiai dėl finansinės... »
Pasak A. Arnašiaus, šiais metais planuojama 85 mln. litų kapitalo investicijų. T.y. 130 naujų Lietuva susidomėjusių investuotojų. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 13:44
2014 metų pavasarį į Lietuvą turėtų ateiti naujas investuotojas, kuris turėtų sukurti 400 darbo vietų. „Daugiau nieko negaliu atskleisti, tik tiek, kad tai bus paslaugų sektorius“, – pristatydamas veiklos rezultatus ir strateginius tikslus... »
Iš tų namų ūkių, kurie apskritai kaupia santaupas, pakankamą rezervą yra sukaupę vos 11 procentų. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 12:48
Dauguma Lietuvos gyventojų baiminasi dėl savo finansinio saugumo – 69 proc. gyventojų pripažįsta, kad nelaimingas atsitikimas, dėl kurio jie netektų pajamų šaltinio, sukeltų problemų artimiesiems, rodo Lietuvos gyvybės draudimo įmonių... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Adalbertas, Daugauda, Daugaudas, Jorinta, Jurga, Jurgis, Juris, Vygailas, Vygailė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar žiūrėsite kandidatų į prezidentus debatus?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-04-23
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
2.5017 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
4.2053 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
101.69   bar.
Dujos   4.74   MMBTU
Auksas
Arrow down
1284.9   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Stiebiasi kiekvienas daigas – Juk rytoj Velykos. Gainioja debesėlius Pietrytis išdykęs.
– Su ateinančiom, kaimynai, – Šūkteli Balaišis. – Prašome rytoj užsukti Į margučių vaišes.
– Bus pyragų kiek tik telpa: Šiandien kepa Stasė. Na, o mes su Anupru Dar kai ką surasim...
– Ačiū, kad kvieti, kaimyne, – Onė atsišaukia. – Bet... namuos margučių rėtis Anūkėlių laukia.