Parsisiųskite

Balandžio 16 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Verslas Lietuviškos kosmetikos gamintojai trina rankas

2010 Sausio mėn. 19 d. 08:17

Lietuviškos kosmetikos gamintojai trina rankas

Lietuvos grožio, higienos ir buitinės chemijos pramonės gamintojai šiemet nusiteikę optimistiškai.

Lietuvos grožio, higienos ir buitinės chemijos pramonės gamintojai šiemet nusiteikę optimistiškai. stardollinspiredbyyou.blogspot.com

Kai kurie Lietuvos kosmetikos gamintojai teigia, kad jiems į naudą išėjo sunkmetis, nes prispausti finansinių sunkumų žmonės vis dažniau gręžėsi į lietuvišką produktą.

Be to, pasak Lietuvos gamintojų, sunkmečiu vis dažniau pagrindiniu pirkėjų argumentu tampa kaina, o tai šalies gamintojams į naudą konkuruojant su užsienio gigantais. Lietuvos grožio, higienos, buitinės chemijos pramonės įmonės ir šiemet prognozuoja augimą.

Lietuvos gamintojai taip pat aiškino, kad bent dalį rinkos padėjo atsikovoti ir praplėstas asortimentas, rašo portalas lrt.lt.

„Praėjusiais metais iš tiesų pasiekėme daugiau negu 13 mln. litų apyvartą, tai yra daugiau negu 13 proc. augimas“, - teigė įmonės „Biok“ direktorius Linas Čereška.

Statistikos departamento duomenimis, pernai per 11 mėnesių į Lietuvą įvežamų kvepalų, kremų, šampūnų ir kitų higienos prekių sumažėjo beveik penktadaliu iki 276 mln. litų. Tačiau šių gaminių eksportas iš Lietuvos per tą patį laikotarpį išaugo kone 40 proc. iki beveik 133 mln. litų.

Statistikai skelbia, kad pernai, palyginti su 2008 metais, kai kurių lietuviškų kosmetikos ir higienos produktų gamyba Lietuvoje augo išaugo itin daug - tualetinio vandens gamyba pašoko 10 kartų, lietuviško skysto šampūno pagaminta ir parduota kone dvigubai daugiau.

Didžiuosius užsienio buitinės chemijos gamintojus „Unilever“, „Procter and Gamble“, „Henkel“ ir kitus vienijanti asociacija „Litochema“ teigia, kad bendri buitinės chemijos pardavimai Lietuvoje nukrito apie 20 proc., tačiau kaip sekėsi konkrečioms įmonėms, neskelbiama.

Užsienio gamintojų atstovai teigia nesibaiminantys Lietuvos konkurentų, nes vis tiek daugiau nei 90 proc. grožio, higienos ir buitinės chemijos produkcijos yra iš užsienio.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Verslas
Susidariusi situacija iš dalies naudinga mūsų šalies pirkėjams, mat per suirutę rinkoje pinga automobiliai. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 13:44
Kauno automobilių turguje nuotaikos panašios kaip ir prieš kelis mėnesius – nėra aktyvios naudotų automobilių prekybos. Pasak UAB „Varanas“ direktoriaus Valentino Naujanio, guodžia tik tai, kad transporto priemonių, atėjus pavasariui... »
Anksčiau skelbta, kad derybos dėl dujų tiekimo į Lietuvą gali vykti su didžiausiu pasaulyje suskystintų dujų tiekėju „Qatargas“. alloverpress.ee nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 13:39
Energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius su oficialiu vizitu savaitės pradžioje viešėjo Katare. BNS šaltinių teigimu, ministras į Katarą vyko tartis dėl dujų tiekimo Lietuvai. »
Ekonomistės žodžiais, Lietuvoje susiklostė tokia situacija, kad bankuose yra daug indėlių, yra pinigų, bet didelio vartojimo bumo nėra. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 13:31
Kai kainos neauga, nedidėja ir atlyginimai – jų nėra iš ko didinti, sako socialinių mokslų daktarė Margarita Starkevičiūtė. „Jei kainos visai neauga, daugiau neuždirbsi: pardavei prekes, gavai tą patį ir vėl pardavei. Be to, niekas neperka... »
Artėjant vasaros sezonui, vis daugiau jaunų asmenų nusprendžia pasinaudoti proga užsidirbti, išmėginant darbą užsienyje. VL archyvo nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 13:24
Artėjant vasaros sezonui, vis daugiau jaunų asmenų nusprendžia pasinaudoti proga užsidirbti, išmėginant darbą užsienyje. Tačiau prieš išvykdamas kiekvienas jaunuolis turėtų pasidomėti ne tik darbo pobūdžiu ir atlyginimu, bet ir esminėmis... »
Gyventojai mažiau domisi euru ir jam ruošiasi pasyviau. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 12:17
Iki planuojamo euro įvedimo likus mažiau nei 7 mėnesiams, daugiau nei pusė šalies įmonių jau pradėjo pasirengimą perėjimui prie naujosios valiutos. Tuo tarpu šalies gyventojai mažiau domisi euru ir jam ruošiasi pasyviau. Lietuvos įmonių... »
Ekonomistai žeria argumentus, kad įsivesti eurą Lietuvai bus naudinga, tačiau visuomenėje vyrauja chaosas. alloverpress.ee nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 10:43
Ekonomistai žeria argumentus, kad įsivesti eurą Lietuvai bus naudinga, tačiau visuomenėje vyrauja chaosas. Kai kurie smulkieji verslininkai euro įvedimą sieja su apokalipse. »
Scialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės teigimu, šiais metais kompensavimui prireiks apie 90 milijonų litų. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 08:34
Premjerui Algirdui Butkevičiui prakalbus apie pensijų kompensavimą dar šiemet iš viršplaninių „Sodros“ pajamų, socialinės apsaugos ir darbo ministrės Algimantos Pabedinskienės teigimu, šiais metais kompensavimui prireiks apie 90 milijonų... »
Šiemet turėtų sumažėti gyventojų grynaisiais laikomų pinigų kiekis ir didėti kredito įstaigose kaupiamas turtas dėl didesnių pajamų ir dėl laukiamo euro įvedimo. Martyno Vidzbelio nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 14:51
Lietuvos gyventojų pajamų statistika rodo, kad sunkmetis pamažu tolsta: paskutinį 2013 m. ketvirtį, palyginti su tuo pačiu 2012-ųjų laikotarpiu, vidutinis darbo užmokestis padidėjo beveik 5 proc., gerėjo gyventojų lūkesčiai dėl finansinės... »
Pasak A. Arnašiaus, šiais metais planuojama 85 mln. litų kapitalo investicijų. T.y. 130 naujų Lietuva susidomėjusių investuotojų. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 13:44
2014 metų pavasarį į Lietuvą turėtų ateiti naujas investuotojas, kuris turėtų sukurti 400 darbo vietų. „Daugiau nieko negaliu atskleisti, tik tiek, kad tai bus paslaugų sektorius“, – pristatydamas veiklos rezultatus ir strateginius tikslus... »
Iš tų namų ūkių, kurie apskritai kaupia santaupas, pakankamą rezervą yra sukaupę vos 11 procentų. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 12:48
Dauguma Lietuvos gyventojų baiminasi dėl savo finansinio saugumo – 69 proc. gyventojų pripažįsta, kad nelaimingas atsitikimas, dėl kurio jie netektų pajamų šaltinio, sukeltų problemų artimiesiems, rodo Lietuvos gyvybės draudimo įmonių... »
Vyriausybė nekeičia planų dar šiemet pradėti kompensuoti per krizę sumažintas pensijas, o tam bus naudojamos ne valstybės, o „Sodros“ biudžeto viršplaninės pajamos, teigia premjeras Algirdas Bukevičius. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 12:37
Vyriausybė nekeičia planų dar šiemet pradėti kompensuoti per krizę sumažintas pensijas, o tam bus naudojamos ne valstybės, o „Sodros“ biudžeto viršplaninės pajamos, teigia premjeras Algirdas Bukevičius. »
Rimantas Sinkevičius sakė, kad reikia siekti ekonomiškai naudingiausio varianto, tačiau neatmetė ir kompromisinio varianto, kad Vilnius būtų prijungiamas vėlesniame etape. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 12:31
Premjerui Algirdui Butkevičiui pareiškus, kad Lietuva netrukdys „Rail Baltica“ projektui ir Vilniaus prijungimą galbūt nukels į tolimesnį laiką, susisiekimo ministras tvirtina, kad šaliai kol kas per anksti keisti poziciją. »
Elektros perdavimo bendrovės „Litgrid“ generalinis direktorius Daivis Virbickas skaičiuoja, kad pradėjus veikti „NordBalt“ elektros importo į Baltijos šalis iš ES valstybių galimybės padidės daugiau nei trečdaliu. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 11:05
Elektros perdavimo bendrovės „Litgrid“ generalinis direktorius Daivis Virbickas skaičiuoja, kad pradėjus veikti „NordBalt“ elektros importo į Baltijos šalis iš ES valstybių galimybės padidės daugiau nei trečdaliu, o kai kuriais laikotarpiais... »
2013 metų draudimo rinkos apžvalgoje Lietuvos bankas nurodo, kad ne gyvybės draudimo rinkoje „Lietuvos draudimui“ tenka 31,1 proc. rinkos, o „PZU Lietuva“ – beveik 14 procentų. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 11:01
Jeigu pasitvirtins pirmadienį paskelbta naujienų agentūros „Reuters“ informacija, kad Lenkijos draudimo bendrovė PZU yra realiausia ne gyvybės draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ pirkėja, tai lenkams Lietuvos Konkurencijos tarybai teks... »
Lietuva sieks, kad geležinkelio vėžės projektas „Rail Baltica“ būtų įgyvendinamas įtraukiant Vilniaus jungtį. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 10:58
Lietuva sieks, kad geležinkelio vėžės projektas „Rail Baltica“ būtų įgyvendinamas įtraukiant Vilniaus jungtį. Taip LRT radijui sako premjeras Algirdas Butkevičius. Jo teigimu, pirmieji darbai galėtų prasidėti jau netrukus. »
Praėjus keturiems mėnesiams po euro įvedimo latviai tebevažiuoja prekių į pasienio miestelius Lietuvoje, nes čia – pigiau. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 10:55
Praėjus keturiems mėnesiams po euro įvedimo latviai tebevažiuoja prekių į pasienio miestelius Lietuvoje, nes čia – pigiau. Pasak latvių, po euro įvedimo kai kurios prekės brango. Lietuvos finansų ministerija prognozuoja, kad dėl... »
Europos Komisija pirmadienį pareiškė, kad Lietuvos siekiai pakeisti geležinkelio „Rail Baltica“ projektą įtraukiant į jį Vilnių prieštarauja Europos Sąjungos (ES) teisei. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 14 d. 15:51
Europos Komisija pirmadienį pareiškė, kad Lietuvos siekiai pakeisti geležinkelio „Rail Baltica“ projektą įtraukiant į jį Vilnių prieštarauja Europos Sąjungos (ES) teisei. »
Net du trečdaliai šalies gyventojų susilaukia neteisėtų telefoninės rinkodaros skambučių, kurie vykdomi negavus išankstinio vartotojo sutikimo. alloverpress.ee nuotr.
2014 Balandžio mėn. 14 d. 12:30
Lietuvos vartotojų institutas, gindamas vartotojų viešąjį interesą, pirmadienį išsiuntė Lietuvos mobiliojo ryšio operatoriams – „Bitė“, „Omnitel“ ir „Tele2“ – kreipimąsi, kuriuo reikalaujama nutraukti prievartinę telerinkodarą... »
Patalpas projektavęs architektas Dmitrijus Kudinas 400 kv. metrų erdvėje sutalpino darbo vietas IT specialistams, tris  posėdžių kambarius su garso izoliacija, poilsio zoną ir technologiškai išmanią virtuvę.
2014 Balandžio mėn. 14 d. 12:00
Praėjusiais metais atėjusi į Lietuvos rinką, pasaulyje lyderiaujanti internetinių portalų kūrimo platforma „Wix“ balandžio 12 dieną rinktinius svečius pakvietė į savo 400 kv. m biuro atidarymą Vilniaus senamiestyje. Renginyje netradiciškai... »
J. Matonis: „Bitkoinai grąžina pinigus žmonėms atgal į rankas, kur jie ir turėtų būti.“ alloverpress.ee nuotr.
2014 Balandžio mėn. 11 d. 13:18
Ką pagalvotumėte, jei kitą atlyginimą gautumėte bitkoinais – decentralizuota, virtualia valiuta? Lietuviškų šaknų turintis elektroninių pinigų tyrinėtojas ir kriptoekonomistas Jonas Matonis apie tai nebesusimąsto, nes net neturi pasirinkimo... »
Ukrainos ir Rusijos konfliktas, anot Turizmo departamento, iššūkis, kuris gali atnešti naudos. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 11 d. 09:20
Lietuvos turizmo sektorius rengiasi vasaros sezonui: oro uostai padidino skrydžių skaičių į populiarius kraštus, taip pat siūlo naujų krypčių. Šiemet iš turizmo tikimasi dar daugiau pinigų nei pernai. Tuo metu Ukrainos ir Rusijos konfliktas... »
Europos Komisija ketvirtadienį patvirtino 51,8 mln. eurų (179,5 mln. litų) paramą elektros tiltui tarp Lietuvos ir Lenkijos „LitPol Link“. Fotodienalt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 11 d. 09:04
Europos Komisija ketvirtadienį patvirtino 51,8 mln. eurų (179,5 mln. litų) paramą elektros tiltui tarp Lietuvos ir Lenkijos „LitPol Link“. Pinigai skirti iš Europos regioninės plėtros fondo. »
„NordBalt“ pagal ilgį bus trečia povandeninė elektros jungtis pasaulyje – ilgesnės yra tik Kinijoje ir Brazilijoje. litgrid.eu nuotr.
2014 Balandžio mėn. 11 d. 09:01
Penktadienį specialiu laivu pradedamas tiesti tarptautinės elektros jungties „NordBalt“ aukštos įtampos kabelis. Baltijos dugnu nutiestas kabelis sujungs Lietuvos ir Švedijos elektros sistemas ir, tikimasi, sumažins priklausomybę nuo Rusijos... »
Laisvai samdomų programuotojų komandos už projektą Lietuvoje gali gauti 1 mln. litų į rankas. alloverpress.ee nuotr.
2014 Balandžio mėn. 11 d. 08:51
Laisvai samdomų programuotojų komandos už projektą Lietuvoje gali gauti 1 mln. litų į rankas. Taip teigia „Master Class Lietuva“ vadovė Laura Duksaitė-Iškauskienė. Ar šios srities specialistai verti tokių pinigų? Ar jų algos nėra išpūstos? »
K. Masiulis: A. Skardžius buvo pasodintas ant žirgo, kad savo kardeliu užkapotų konservatorius. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 11 d. 08:35
Laikinoji Seimo energetikos komisija, vadovaujama socialdemokrato Artūro Skardžiaus, po metų tyrimo paskelbė nustačiusi daugybę lėšų švaistymo ir net korupcijos atvejų. Tuo metu konservatorius Kęstutis Masiulis su išvadomis nesutinka ir teigia... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Algedė, Giedrius, Kalikstas, Olivija

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Kaip vertinate rusiškų televizijos kanalų transliacijos draudimą?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-04-16
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
2.4995 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow down
4.1707 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
103.82   bar.
Dujos
Arrow down
4.56   MMBTU
Auksas
Arrow down
1296.7   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Kempė dairos nusigandęs – Vėl pavasaris? Balandis? Vėl darbų visa krūva? Kempei sukasi galva:
„Gal tą žemę jau parduoti? Želia ten dagiai spygliuoti. Sako, danų agentai Perka su dagiais. Slaptai.“
Sužinojus Kempės planą Onė ten Anuprą gena: – Eik pas Kempę, žodį tark. Jei neklauso – pasibark.
Anuprėlis iš kaimyno Trečią dieną vos parmynė. – One, tik nebūk pikta: Kempės žemė pragerta...