Parsisiųskite

Balandžio 16 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Savaitės komentarai

Savaitės komentarai

Eugenijus Gentvilas
2014 Balandžio mėn. 15 d. 13:39
Galėčiau sumalti į miltus bet kurį iš pastaruoju metu svarstomų Lietuvos žemės įsigijimo ,,trukdiklių“ – dėl jų antikonstitucingumo, antiekonomiškumo ir panašiai. Tą dar padarysiu pasisakydamas iš Seimo tribūnos. O kol kas norėčiau... »
Andrius Jakučiūnas
2014 Balandžio mėn. 15 d. 10:17
Nedaug dalykų šiame pasaulyje tinka būti pavyzdžiu, bet dar mažiau tokių, kurie vien savo buvimo simboliška įtemptimi gali būti suvokiami daug plačiau negu nusipelno – ir tai nebūtinai taurūs dalykai. dalykai. »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2014 Balandžio mėn. 11 d. 15:29
Kai Marija ir Juozapas atnešė kūdikį Jėzų į Jeruzalės šventyklą paaukoti Dievui, senelis Simeonas, paėmęs jį ant rankų, pranašiškai kalbėjo Marijai: „Štai šis skirtas daugelio Izraelyje nupuolimui ir atsikėlimui. Jis bus prieštaravimo... »
VL žurnalistė Rūta Klišytė
2014 Balandžio mėn. 11 d. 15:27
Vilniaus priemiestyje, kur gana miškelių ir šabakštynų, gyvena berniukas vardu Boleslovas, šaukiamas Boleku, juolab kad yra nedidukas ir drovus. Tačiau jis smarkiai nustebino mane dviem dalykais: grybautojo talentu ir didžia svajone tapti Lietuvos... »
Andrejus Kurkovas
2014 Balandžio mėn. 9 d. 13:52
Kai neseniai pėsčias ėjau namo iš savo darbo kabineto Vladimirovskos gatvėje, Reitarskos ir Vladimirovskos gatvių sankryžoje prie žuvies restorano prieš mane išniro žmogus kamufliažiniais drabužiais ir kamufliažine kepure. »
Rūta Vainienė
2014 Balandžio mėn. 8 d. 13:29
Sveikatos ministras padarė atradimą – medikai dirba keliais etatais, vidutiniškai 3 -7 darbo vietose! Maža to, taip daug dirbdami, jie dar ir uždirba, kai kurie – net po 30-40 tūkstančių litų per mėnesį! Ministras duoda gydymo įstaigoms... »
Arkivysk. Sigitas Tamkevičius
2014 Balandžio mėn. 7 d. 14:16
Įpusėjus gavėnios metui nuskamba raginimas džiaugtis. IV gavėnios sekmadienį šv. Mišios pradedamos pranašo Izaijo kvietimu: „Drauge su Jeruzale džiaukitės! <...> Džiūgaukite kartu su ja visi, kurie dėl jos liūdėjote!“ (Iz 66, 10)... »
VL žurnalistas Albinas Čaplikas
2014 Balandžio mėn. 5 d. 08:42
Kai valdžios vyrų pasiteiraujame, kaip jie vertina emigraciją ir kokių priemonių ketina imtis, sulaukiame vienodų atsakymų, nesvarbu, ar prieš mus sėdėtų socialdemokratas, ar konservatorius, ar liberalas, ar jau ne vieną partiją išbandęs... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2014 Kovo mėn. 29 d. 18:43
Mes, tikintieji žmonės ir Jėzaus Kristaus sekėjai, esame keliaujanti Dievo tauta. Keliaujame į mums pažadėtąsias Velykas – prisikėlimą amžinajam gyvenimui Dievo artumoje. Gavėnios metas yra tik trumpa, bet labai reikšminga mūsų kelionės... »
Tomas Čyvas
2014 Kovo mėn. 28 d. 22:34
Pastaruoju metu liejamos ašaros dėl ne pirmus metus pralaimimo, bet „tik dabar pastebėto“ informacinio karo su Kremliaus informaciniais skalikais iš dalies atrodo juokingai. „Prisiminė numiręs persti“, – pasakytų sveikos nuovokos ūkininkas. »
Tomas Janeliūnas
2014 Kovo mėn. 27 d. 12:33
Po finansų krizės išpopuliarėjo bankų ir kitų finansinių institucijų atsparumo testai. Pagal specialias formules imituojami scenarijai, kaip bankai galėtų susidoroti su staiga pasikeitusia ekonomine situacija, netikėtai užklupusia investuotojų... »
Mykolas Drunga
2014 Kovo mėn. 26 d. 09:05
Vakarai pagaliau ryžtasi konkretiems veiksmams, tikėkimės, kad jie bus efektyvūs ir jų užteks grąžinti Rusijos vadovybę į protą – tokia yra daugelio užsienio laikraščių komentarų pagrindinė mintis. »
Rūta Vainienė
2014 Kovo mėn. 25 d. 13:38
Mokesčių sistema Lietuvoje kuriama jau daugiau nei 20 metų ir, reikia pripažinti, yra įgavusi tam tikrą logiką. Ji gali patikti arba nepatikti, sulaukti argumentų „už“ arba „prieš“, tačiau galima sakyti, kad mokesčių sistemoje yra nuoseklumo. »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2014 Kovo mėn. 24 d. 09:19
Pradžios knygoje pasakojama apie chaldėjų Ūre gyvenusį Abraomą, kuris buvo turtingas, garbaus amžiaus žmogus, bet gyveno pagoniškoje aplinkoje. Kartą Dievas jam liepė palikti gimtąją šalį ir keliauti į tolimą nepažįstamą kraštą... »
VL žurnalistas Albinas Čaplikas
2014 Kovo mėn. 24 d. 09:17
Praėjusią savaitę Lietuvoje viešėjęs Pasaulio kredito unijų tarybos prezidentas bandė paguosti Lietuvos kredito unijų atstovus, esą štai kaimyninės Lenkijos centrinis bankas jau paskelbė planus kredito unijoms iki 5 proc. padidinti kapitalo... »
Rimvydas Valatka
2014 Kovo mėn. 18 d. 13:45
Tautos išmintis sako, jog nėra to blogo, kas neišeitų į gera. Viena vertus, tai, ką Ukrainoje padarė Rusijos Hitleris V. Putinas, yra siaubinga. Paradoksalu, bet tokiai karinei avantiūrai, kokiai Kryme ryžosi V. Putinas, nebūtų ryžęsis nė vienas... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2014 Kovo mėn. 15 d. 08:16
Pelenų barstymo apeiga pradėjome Gavėnios metą. Pelenai pirmiausia primena sunykimą ir pabaigą. Sakome – liko tik pelenai. »
Tomas Čyvas
2014 Kovo mėn. 15 d. 08:11
Jei Rusijos agresijos Ukrainoje nebūtų, ją, ciniškai kalbant, reikėtų sugalvoti, mat jau labai išryškina makaulytėse įsitvirtinusį jovalą. Lyderiai elgiasi, kaip ir tauta. »
Vytautas Dumbliauskas
2014 Kovo mėn. 14 d. 11:40
Dar 1996 metais amerikiečių politologas, Harvardo universiteto profesorius Samuelis Huntingtonas savo garsiojoje knygoje „Civilizacijų susidūrimas ir pasaulio pertvarka“ prognozavo tris Rusijos ir Ukrainos santykių scenarijus. »
Mykolas Drunga
2014 Kovo mėn. 12 d. 08:44
Europa dėl Ukrainos raginama laikytis tvirčiau nei dabar. Bet kaip ji pasielgs ir kaip į stipresnes priemones, jei jų išvis bus, reaguos Rusija? Ir, svarbiausia, ar parklupdžius Ukrainą Rusijai to bus gana? Tai klausimai, kurie domina ir užsienio... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2014 Kovo mėn. 9 d. 09:06
Kalno pamoksle Jėzus nubrėžė pagrindines gaires, kurių reikia laikytis saugant ištikimybę Dievui. Tas kelias nelengvas. Tik prisiminkime, kaip nelengva atleisti už patirtas skriaudas, nesureikšminti medžiaginės gerovės arba suvaldyti savo... »
VL žurnalistas Albinas Čaplikas
2014 Kovo mėn. 7 d. 23:45
Netrūksta naivuolių, manančių, kad Lietuvą apgins NATO, todėl mums esą neverta net stengtis ir valstybės gynybai švaistyti pinigų. Štai dažnai minimas NATO sutarties 5-asis straipsnis, pagal kurį NATO priklausančios valstybės yra įsipareigojusios... »
Andrejus Kurkovas
2014 Kovo mėn. 7 d. 08:14
Šiandien ryte aš pagaliau supratau Vladimirą Putiną, supratau, ko jam reikia. Jis jau skraidė su gandrais danguje, plaukiojo su delfinais, leidosi į jūros dugną, kur svečiavosi pas senovės graikus ir ėmė jų amforas vynui ir grūdams, lankėsi... »
Rimvydas Valatka
2014 Kovo mėn. 5 d. 10:28
Ar pabus Vakarai, o kartu ir nemaža dalis Lietuvos visuomenės bei mūsų valstybininkų iš letargo miego, į kurį buvo pasiuntusi V. Putino propaganda? Ar antiamerikinės ir antilenkiškos nuotaikos Lietuvoje buvo tik laikinas proto aptemimas, ar tai jau yra Rusijos... »
Virginijus Savukynas
2014 Kovo mėn. 3 d. 12:04
Politologai perspėja, kad po Ukrainos Kremlius imsis Baltijos šalių. Ko jam labiausiai reikia Lietuvoje? Ogi konflikto, regioninio ir dar tautiniu pagrindu. Kaip pagal užsakymą tai ir vyksta. Turiu omenyje vis aštrėjančius santykius tarp Lietuvos... »
Arkivysk. Sigitas Tamkevičius
2014 Kovo mėn. 1 d. 15:48
Tie, kurie stebėjo žiemos olimpiadą Sočyje, ne kartą matė medalius laimėjusiųjų džiaugsmą ir pralaimėjusiųjų nusivylimą, net ašaras. Labai daug pastangų žmonės įdeda, kad laimėtų medalius ir žemišką garbę. »
Tomas Čyvas
2014 Kovo mėn. 1 d. 15:44
Per dvidešimt ketverius Lietuvos nepriklausomo gyvenimo metus nutiko „nelaimė“: antrą kartą kažkam pavyko surinkti parašus referendumui rengti. Valdžia sustaugė sužeisto žvėries balsu. »
Tomas Janeliūnas
2014 Vasario mėn. 27 d. 13:21
„Mes reiškiame gilų susirūpinimą...“ – tokie žodžiai ukrainiečiams, liejantiems kraują Kijeve jau tapo keiksmažodžiais. Tačiau būtent šie žodžiai ilgą laiką buvo vienintelė reakcija iš ES ar NATO vadovų pusės, stebint kruvinus... »
Rūta Vainienė
2014 Vasario mėn. 25 d. 12:53
Jau žinau didžiausią politiko svajonę. Tai – ištarti „noriu ir galiu“. Esminis žodis čia žinoma yra „galiu“, nes ko jau ko, o norų politikams netrūksta. O kad iš tokios frazės vaikai darželyje nesijuoktų, tai galėti reikia iš tikrųjų... »
Virginijus Savukynas
2014 Vasario mėn. 24 d. 15:37
Lietuva, atgavusi nepriklausomybę, paneigė Vakarų nuogąstavimus, kad čia atgimė nacionalizmas, kuris yra nepakantus kitoms mūsų šalyje gyvenančioms tautinėms grupėms. Dabar Lietuva susilaukia vis didesnio dėmesio šiuo klausimu. Tai kas gi pasikeitė? »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2014 Vasario mėn. 23 d. 09:00
Minėdami Vasario 16-ąją, dėkojame Dievui, kad galime viešai giedoti himną, nesislapstydami išpažinti tikėjimą ir džiaugtis laisve. »
VL žurnalistas Albinas Čaplikas
2014 Vasario mėn. 22 d. 09:26
Šios savaitės pradžioje dar galėjome tikėtis, kad Ukraina savo problemas išspręs taikiai. Tačiau antradienio naktį viskas pasikeitė. Ukrainos prezidentas, iš pradžių sutikęs pakeisti diktatūros režimui būdingus įstatymus, galima sakyti... »
Vygantas Vareikis
2014 Vasario mėn. 17 d. 12:40
Referendumas dėl žemės pardavimo užsieniečiams, kuris formaliai lyg ir turėtų įvykti, o pagal kai kurias konstitucinės teisės žinovų interpretacijas prieštarautų 2004 metų stojimo į Europos Sąjungą sutarčiai, kuo toliau, tuo labiau... »
Rūta Vainienė
2014 Vasario mėn. 11 d. 13:37
Stambieji žemės savininkai pasipiktino. Vyriausybė nusprendė, kad daugiau nei 500 hektarų žemės ūkio paskirties žemės turintis asmuo perviršį turi grąžinti valstybei. Piktintis tikrai yra kuo. Tai – grubus asmens nuosavybės teisės ribojimas... »
VL žurnalistas Albinas Čaplikas
2014 Vasario mėn. 8 d. 09:31
Jeigu patikėsime Vyriausiosios rinkimų komisijos skaičiavimais, kad gegužę vyksiantys Prezidento ir Europos Parlamento rinkimai mokesčių mokėtojams atsieis apie 30 milijonų litų, tai mažiausiai pusę šios sumos galėtume panaudoti kitiems... »
Rimvydas Valatka
2014 Vasario mėn. 4 d. 13:37
Kas gero nutiko Lietuvoje per tuos penkerius metus, kai ją valdė Dalia Grybauskaitė? Pirmadienį į šį klausimą atsakė pati valstybės vadovė, nusprendusi siekti antrosios prezidento kadencijos. »
Arkivysk. Sigitas Tamkevičius
2014 Vasario mėn. 3 d. 12:50
Po Jono Krikštytojo suėmimo Jėzus paliko Nazaretą ir persikėlė prie Galilėjos ežero, kuris šiaurėje susiliečia su Zebuluno ir Neftalio šalimis. Šios šalys kadaise buvo pavergtos asirų ir dėl to patyrusios stiprią pagonybės įtaką. »
VL žurnalistas Gediminas Stanišauskas
2014 Vasario mėn. 3 d. 12:46
Prisipažinsiu, buvo šiek tiek juokinga viename interneto portale pamatyti nuotrauką iš Kijevo, kurioje kartu su protestuotojais vienoje palapinėje šnekučiuojasi mūsų buvęs premjeras Andrius Kubilius. Toje nuotraukoje jis panašus į partizaną... »
Virginijus Savukynas
2014 Sausio mėn. 28 d. 09:19
Mes gyvename totalaus karo akivaizdoje. Didelio, aštraus, žiauraus. Ir tam tikra prasme nepastebimo. Čia nešaudoma iš patrankų ir nemėtomos bombos iš lėktuvų. Tačiau tikslas toks pats žiaurus – sunaikinti Lietuvą. Taikinys yra mūsų tapatybė... »
Arkivysk. Sigitas Tamkevičius
2014 Sausio mėn. 25 d. 08:55
Šv. Jonas Krikštytojas prie Jordano pasirodžiusį Jėzų atpažino kaip Dievo Sūnų ir paskelbė žmonėms: „Aš tai mačiau ir liudiju, kad šitas yra Dievo Sūnus“ (Jn 1, 34). Jono misija buvo paruošti žmones priimti Gelbėtoją ir paliudyti... »
VL žurnalistas Albinas Čaplikas
2014 Sausio mėn. 25 d. 08:52
Akivaizdu ir neįtikėtina – lietuviai, viena labiausiai migruojančių tautų, neigiamai nusiteikę imigrantų atžvilgiu. Migracijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos apklausos duomenys rodo, kad imigrantų iš Azijos ir Afrikos šalių... »
Saulius Lapėnas
2014 Sausio mėn. 20 d. 09:27
Nesenai vienas gerbiamas „veikėjas“, gindamas jo įsimylėtą eurą, leido sau suabejoti mūsų protiniais gebėjimais, išsakydamas mintį, kad diskusija apie euro įvedimo naudą Lietuvoje prajuokins tarptautinę bendruomenę. Tik nepatikslino... »
Tomas Janeliūnas
2014 Sausio mėn. 15 d. 12:15
Tikriausiai vienas iš nemaloniausių garsų, kuris kartais tiesiog veda iš proto – tai aistros apimtų katinų kniaukimas pavasarį po langais. Supranti, kad tai gamtos šauksmas ir jam vargšai padarėliai negali atsispirti, bet vis tiek po kelių... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2014 Sausio mėn. 13 d. 09:05
Pranašas Izaijas kalba apie ateitį, kai pagonybės tamsoje buvę žmonės ir tautos atsivers Dievui: „Tautos ateis prie tavosios šviesos. <...> Tavieji sūnūs ateis iš toli, tavosios dukros bus atneštos ant rankų. Atvyks visi iš Šebos... »
VL žurnalistas Albinas Čaplikas
2014 Sausio mėn. 11 d. 08:13
Ar gali būti patenkinta tigrė, iš kurios letenų paspruko skanus laimikis? »
Saulius Lapėnas
2014 Sausio mėn. 9 d. 10:33
Kodėl keliu šį klausimą? Prisipažinsiu, mane labai nustebino populiarios laidos vedėjo replika viešo interviu su manimi metu: „negalvojau, kad liberalai prieš eurą!” Tai ir paskatino šia tema parašyti straipsnį, nes Lietuvoje apie tai niekas... »
Arkivysk. S. Tamkevičius
2014 Sausio mėn. 5 d. 09:00
„Atėjus laiko pilnatvei, Dievas atsiuntė savo Sūnų, gimusį iš moters, <...> kad mes įgytume įvaikystę“ (Gal 4, 4–5) – šitaip apaštalas Paulius nusako vieną iš pačių svarbiausių mūsų krikščioniškojo tikėjimo slėpinių... »
VL žurnalistas Gediminas Stanišauskas
2014 Sausio mėn. 3 d. 14:46
Kol Lietuva ruošėsi sutikti Naujuosius metus, didžiojoje kaimynėje Rusijoje, Volgograde, driokstelėjo sprogimai. Du paeiliui teroro aktai, surengti geležinkelio stotyje ir troleibuse, nusinešė 34 žmonių gyvybes ir dar per 60 sužeidė. »
Arkivysk. Sigitas Tamkevičius
2013 Gruodžio mėn. 22 d. 09:08
Pranašas Izaijas mus nukelia į tą istorijos metą, kai izraelitai gyveno Babilonijos nelaisvėje ir buvo apimti gilios depresijos. Pranašas drąsino nelaisvėje esančius tautiečius: „Būkite stiprūs! Nebijokite! Štai jūsų Dievas, <...>... »
VL žurnalistas Gediminas Stanišauskas
2013 Gruodžio mėn. 21 d. 09:36
Pensininkams grąžinsime nurėžtų pensijų dalį ir padidinsime minimalų mėnesinį atlyginimą (MMA) iki 1 500 litų. Gal net artimiausiu metu ir dar iš vidinių valstybės rezervų. Taip vyresnio amžiaus Lietuvos gyventojams ir darbo liaudžiai... »
Selemonas Paltanavičius
2013 Gruodžio mėn. 19 d. 09:51
Lietuvoje – pačių trumpiausių dienų metas. Šiandien ir dar bent penketą dienų šviesiajam paros metui skirtos 7 valandos ir 14 minučių. Nežinia, kaip visa tai atrodytų, jei būtų žiemiškesni ar labiau pabjurę orai. Dabar tvyro nuostabūs... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Aistė, Eirimas, Laisvūnas, Leontina, Simona

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar žiūrėsite kandidatų į prezidentus debatus?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-04-19
Valiutos_usd
USD     2.495 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP     4.1988 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
104.59   bar.
Dujos
Arrow up
4.74   MMBTU
Auksas
Arrow down
1293.9   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Stiebiasi kiekvienas daigas – Juk rytoj Velykos. Gainioja debesėlius Pietrytis išdykęs.
– Su ateinančiom, kaimynai, – Šūkteli Balaišis. – Prašome rytoj užsukti Į margučių vaišes.
– Bus pyragų kiek tik telpa: Šiandien kepa Stasė. Na, o mes su Anupru Dar kai ką surasim...
– Ačiū, kad kvieti, kaimyne, – Onė atsišaukia. – Bet... namuos margučių rėtis Anūkėlių laukia.