Parsisiųskite

Liepos 19 d., šeštadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Savaitės komentarai

Savaitės komentarai

Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2014 Liepos mėn. 18 d. 14:12
Evangelija pasakoja apie minią, susirinkusią klausytis Jėzaus žodžių. Galilėjos Mokytoją guodė tiesos žodžio ištroškę žmonės, bet drauge ir liūdino žinant, kad didelė dalis šių žmonių nepriims jo žodžio ir tas žodis neatneš... »
Tomas Čyvas
2014 Liepos mėn. 18 d. 14:09
Patrepsėjusi, paskandavusi apie pergalę rinkimuose, Seimo opozicija išgirdo savo remtos Prezidentės Dalios Grybauskaitės verdiktą – Vyriausybė turėtų dirbti iki kadencijos pabaigos. Kaip jau teko rašyti ir suskaičiuoti, nepaisant didelių... »
Vytautas Žukauskas
2014 Liepos mėn. 16 d. 12:37
Šiandien dėl euro įvedimo Lietuvoje balsuoja Europos Parlamentas, o galutinį sprendimą Europos Sąjunga priims kitą savaitę. Tai, kad sprendimas bus teigiamas – beveik niekas nebeabejoja. Bet diskusijų apie eurą bus, o labiausiai – apie kainas. »
Vitas Mačiulis, Lietuvos saulės energetikos asociacijos prezidentas
2014 Liepos mėn. 15 d. 14:54
Jeigu nusipirkote taupiąją elektros lemputę – mokėsite 20 ct/kWh didesnį elektros tarifą, nes sumažinote „Lesto“ pajamas. Absurdas? Taip. Bet šis hipotetinis pavyzdys iliustruoja absurdiška logika grindžiamą Energetikos ministerijos išvadą... »
Tomas Čyvas
2014 Liepos mėn. 15 d. 10:20
Papildomi 130 mln. litų krašto apsaugai – gerai, jie padės ir įvaizdžiui, bet atmintis yra bjaurus dalykas. Stodama į NATO, Lietuva žadėjo 2 proc. bendrojo vidaus produkto skirti gynybai, bet neskyrė. Buvo laikomasi nuostatos, kad „kaip nors... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2014 Liepos mėn. 13 d. 08:00
Homilija, pasakyta liepos 5 d. didžiuosiuose Žemaičių Kalvarijos atlaiduose. »
Tomas Janeliūnas
2014 Liepos mėn. 2 d. 12:45
Seimas po ilgų metų ginčų birželio pabaigoje pagaliau nutarė: miestų ir rajonų merus piliečiai turi rinkti tiesiogiai. Jei įstatymo kartais nenuspręs vetuoti prezidentė Dalia Grybauskaitė, jau kitais metais kartu su savivaldos tarybos rinkimais... »
Mykolas Drunga
2014 Liepos mėn. 2 d. 10:22
Europos Sąjungos valstybių ir vyriausybių vadovai, nepaisydami britų premjero Davido Camerono, iškėlė liuksemburgiečio Jean-Claude`o Junckerio kandidatūrą į naujuosius Europos Komisijos pirmininkus. pirmininkus. »
Rūta Vainienė
2014 Liepos mėn. 1 d. 13:04
Brangi ir nuostolinga valstybei buvo praėjusi savaitė. Paskelbta, kad Valstybės turto fondas turės atlyginti kone 13 mln. litų arbitražo išlaidų italų verslininkui Luigi Boscai. »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2014 Birželio mėn. 30 d. 14:14
Keliaujantiems iš Egipto vergovės į Pažadėtąją žemę izraelitams trūko pačių būtiniausių dalykų – duonos ir vandens. Tautos vadas Mozė meldė Dievo pagalbos ir buvo išklausytas: kas rytą iškrisdavo mana, kurios keleiviai prisirinkdavo... »
Tomas Čyvas
2014 Birželio mėn. 30 d. 14:12
Lietuva gali priaugti iki Mastrichto kriterijų ir įsivesti eurą, nes šie kriterijai yra aiškūs ir žinoma, ko siekti. Užtat ji niekaip nesubręsta demokratijai – dalyvavimui referendumuose. Mat kriterijus – paslaptis. »
Libertas Klimka
2014 Birželio mėn. 25 d. 10:17
Birželio 21-ąją saulė įriedėjo į Vėžio žvaigždyno ženklą. Tai astronominė vasaros pradžia – vasarvidis, ilgiausia metų diena, trunkanti Lietuvoje 17 valandų ir 18 minučių. Gamta tarsi pati kviečia pasigėrėti jos kuplumu ir suvešėjimu. »
Mykolas Drunga
2014 Birželio mėn. 25 d. 10:15
Daug dėmesio pasaulio spaudoje sulaukė popiežiaus Pranciškaus kelionė į Kalabriją, į patį „Italijos bato“ galiuką, už kurio piečiau tik Sicilijos sala. O ką jis ten darė? Ogi „lindo pavojui į nasrus“, kaip rašė Kolumbijos dienraštis... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2014 Birželio mėn. 22 d. 09:22
Kiekvieną sekmadienį Mišių metu paskelbus Dievo žodį, kalbame mūsų Tikėjimo išpažinimą: „Tikiu į vieną Dievą, visagalį Tėvą, dangaus ir žemės, regimosios ir neregimosios visatos Kūrėją... Tikiu į vieną Viešpatį Jėzų Kristų... »
Rūta Vainienė
2014 Birželio mėn. 21 d. 09:45
Sakote, nėra vieno vaisto nuo visų ligų? Tikrai esate teisūs, bet, regis, mūsų valdžia mano kitaip. Visas visuomenės ydas, tikras ir menamas, visas problemas valdžia moka spręsti tik vienu iš dviejų būdų – apmokestinti, o jei tai neįmanoma... »
Saulius Lapėnas
2014 Birželio mėn. 16 d. 14:35
Birželio 18 - „Europinė atsisveikinimo su mokesčiais diena“. »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2014 Birželio mėn. 14 d. 08:00
Per Sekmines mes maldaujame: „Atsiųsk, Viešpatie, savo Dvasią ir atnaujinki žemės veidą!“ Atnaujink Lietuvos žemės veidą! Atnaujink mano gyvenimo veidą! Maldaujame todėl, kad žmogus be Dievo yra nepajėgus atnaujinti nei savęs, nei kitų. »
VL žurnalistė Rūta Klišytė
2014 Birželio mėn. 13 d. 14:18
Vis piktinamės, kad mūsų kultūra stekenama, marinama badu, žlugdoma, o politikams dėl to galvos neskauda. O aš manau, kad jie laukia, kad toji kultūra nusišautų pati. Iš valdiško pistoleto, pasiskolinto iš Krašto apsaugos, kuris jai bus paslaugiai... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2014 Birželio mėn. 8 d. 08:00
Kasmet švenčiame Sekmines – Šventosios Dvasios Atsiuntimo šventę. Minėdami šį įvykį, drauge minime ir Bažnyčios gimtadienį, nes pirmoji Bažnyčios bendruomenė gimė būtent per Sekmines. »
VL žurnalistas Albinas Čaplikas
2014 Birželio mėn. 6 d. 14:57
Šiek tiek vyresni nei vidutinio amžiaus žmonės dar prisimena, kaip sovietiniais laikais slapta skaitė Džordžo Orvelo romaną „1984-ieji“, kuriame pavaizduota totalinio žmonių sekimo sistema. Knyga išleista 1949-aisiais, rašoma apie tolimus... »
Vytautas Dumbliauskas
2014 Birželio mėn. 6 d. 09:42
Rinkimai ateina ir praeina, tačiau jie parodo tikrąją politinės rinkos padėtį. Atrodytų, sociologai kas mėnesį tiria gyventojų požiūrį į politikus ir politines partijas, parodo lyderius ir autsaiderius, tačiau rinkimai dažnai pakoreguoja... »
Libertas Klimka
2014 Birželio mėn. 5 d. 08:39
Birželio 3-ioji yra ypatingai įsirėžusi tautos istorinėje atmintyje. Pažyminti netolimą įvykį, tačiau atnešusį tiek daug permainų mūsų gyvenime.  1988 m. birželio 3-ąją susibūrė Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinė... »
Rūta Vainienė
2014 Birželio mėn. 3 d. 13:22
Gali būti, kad gyventojai greitai galės žaisti ne tik „Aukso puodą“, bet ir čekių loteriją. Nepavykus iš šešėlio ištraukti žadėtojo milijardo, Mokesčių inspekcija svarsto imtis netradicinių būdų kovoti su šešėliu. Galvojama pasinaudoti... »
Andrius Jakimčuk
2014 Birželio mėn. 2 d. 10:14
Laikas garsiai pasakyti, kad visuomenei aktualių atsakymų žinojimas yra mūsų visų prievolė, o ne išrinktųjų teisė. Gebėjimas kalbėti faktais viešojoje erdvėje turėtų tapti savaime suvokiamas, ypač asmenų, pretenduojančių į elitą... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2014 Birželio mėn. 1 d. 07:44
Atsisveikindamas su mokiniais, Jėzus pažadėjo nepalikti jų našlaičiais ir vėl grįžti. Pažadėjo atsiųsti Globėją – Tiesos Dvasią, kuri turėsianti visko išmokyti. Jėzus prašė mokinių tik vieno dalyko: „Pasilikite mano meilėje“... »
Vilis Normanas
2014 Gegužės mėn. 28 d. 08:17
Praūžę Lietuvos Respublikos prezidento ir Europos Parlamento (EP rinkimai) iš tiesų įeis į istoriją, bet ne tik todėl, kad pirmą kartą istorijoje tas pats žmogus buvo perrinktas šalies vadovu. Šie rinkimai – tai galutinai savo pozicijas... »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2014 Gegužės mėn. 25 d. 09:25
Apaštalo Jono Evangelijoje randame Jėzaus atsisveikinimo kalbas. Jėzus teigia, kad turi grįžti pas Tėvą ir nori pas Jį nusivesti savo mokinius. Mums dabar pakankamai aišku, apie ką kalbėjo Jėzus, bet anuomet Jėzaus mokiniams daug kas buvo... »
Tomas Čyvas
2014 Gegužės mėn. 24 d. 12:16
Antrame ture varžosi du buvę komunistai, du buvusio Lietuvos komunistų partijos pirmojo sekretoriaus, o vėliau Lietuvos Prezidento ir premjero Algirdo Mykolo Brazausko favoritai. »
VL žurnalistas Albinas Čaplikas
2014 Gegužės mėn. 18 d. 08:00
Akivaizdu, kad bankų teikiamų paslaugų įkainiai Lietuvoje yra tikrai per dideli. Kodėl jie tokie? Pažvelkime į susidariusią padėtį be emocijų. Viena ekonomistė šiuos bankų įkainius taikliai pavadino raginimu išeiti iš banko. »
Arkivyskupas Sigitas Tamkevičius
2014 Gegužės mėn. 10 d. 22:24
Evangelija pasakoja apie keliaujančius į Emausą du Jėzaus mokinius. Jie sutrikę, pasimetę ir pilni baimės; jų tikėjimas Jėzų yra susvyravęs. Prie mokinių, kurie kalbėjosi apie tai, kas nutiko Jėzui, prisiartino nepažįstamas vyras ir paklausė... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Dalius, Lauksmė, Magdalena, Mantilas, Mantilė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar teisingai pasielgta atleidžiant viceministrus ir grąžinant juos atgal?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-07-22
Valiutos_usd
USD  
Arrow down
2.5518 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow down
4.3597 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
105.1   bar.
Dujos
Arrow down
3.84   MMBTU
Auksas
Arrow down
1314.5   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Netikėsit – Kempė verkia: Jam pikta įkando erkė. Ne viena. Gal dvi, gal trys, O gal ištisas būrys.
– Kempe, tau ausis ištino – Greit kulniuok į ligoninę. Analgino išrašys – Būsi tvirtas kaip lokys.
– One, šitas analginas – Tai ne stiklinėlė vyno... Tu viena suprast gali – Iki pensijos toli...
Dirvelienė greit sumoja – Čia padės tiktai Raiboji. Ji nuo Kempės tas erkes Ir be daktarų nules.