Parsisiųskite

Balandžio 16 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Penktadienį sulauksime šalčiausios šią žiemą nakties

2012 Sausio mėn. 23 d. 09:14

Penktadienį sulauksime šalčiausios šią žiemą nakties

Šią savaitę Lietuvoje išsilaikys neigiama temperatūra. Darbo savaitės pabaigoje prognozuojami didžiausi šią žiemą šalčiai, vietomis naktį sieksiantys iki 17 laipsnių.

Tado Vasiliausko nuotr.

Tado Vasiliausko nuotr.

 
 Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, savaitės pradžia numatoma rami. Pirmadienį protarpiais pasnigs, pustys. Termometras naktį rodys 0-5 laipsnius šalčio, dieną temperatūra svyruos tarp 4 laipsnių šalčio ir 1 laipsnio šilumos.
 
 Antradienį pasnigs, temperatūra naktį sieks 2-7 laipsnius šalčio, pajūryje - apie 0 laipsnių, dieną - 0-5 laipsniai šalčio.
 
 Trečiadienį taip pat daug kur numatomas sniegas. Naktį temperatūra sieks 5-8 laipsnius šalčio, dieną - 1-5 šalčio.
 
 Didesni šalčiai turėtų prasidėti nuo ketvirtadienio. Daug kur ketvirtadienio naktį termometro stulpelis nukris iki 8-11 laipsnių, dieną - 5-9 laipsnių šalčio.
 
 Šalčiausias numatomas penktadienis. Naktį Vilniuje, Šiauliuose spustels 15, Kaune, Klaipėdoje - 14, Panevėžyje - 17 laipsnių šaltukas.
 
 Po rekordiškai šią žiemą šaltos penktadienio nakties turėtume sulaukti gražios, su išlendančia saulute, debesuotos su pragiedruliais dienos. Temperatūra dieną sieks 9-10 laipsnių šalčio.

ELTA ir valstietis.lt

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
Išimtiniais atvejais leidžiama įvaikinti nesusituokusiam (vienišam) asmeniui ar vienam iš sutuoktinių. alloverpress.ee nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 15:11
Skaitytoja Aistė domisi, ar turi galimybę įsivaikinti vaiką, jei gauna vidutines pajamas ir yra vieniša. »
Siekiant atkurti populiaciją į Neries upę ketvirtadienį paleisti Rusnės žuvivaisos centre užauginti eršketai. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 14:17
Siekiant atkurti populiaciją į Neries upę ketvirtadienį paleisti Rusnės žuvivaisos centre užauginti eršketai. »
Seimas ketvirtadienį po pateikimo pritarė pataisoms, kurios leistų Lietuvos gyventojams bei įmonėms aukoti kariuomenei. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 13:47
Seimas ketvirtadienį po pateikimo pritarė pataisoms, kurios leistų Lietuvos gyventojams bei įmonėms aukoti kariuomenei. »
Nuo šiol Medžioklės taisyklės nedraus piliečiams, miške radusiems gyvūnų ragus, jų pasisavinti ir toks veiksmas nebus laikomas taisyklių pažeidimu. VL archyvo nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 13:05
Aplinkos ministras Valentinas Mazuronis ketvirtadienį pakeis Medžioklės taisykles ir panaikins draudimą imti miške surastus elninių žvėrių ragus. »
Z.Vaišvila priminė, kad tarptautinės sutartys neturi būti aukščiau už šalies Konstituciją. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 12:49
Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras Zigmas Vaišvila ketvirtadienį vykusioje spaudos konferencijoje, pavadintoje „Dėl Tautos atsako valdžiai dėl pastarosios kėsinimosi į Lietuvos nepriklausomybę ir konstitucinę santvarką“, rėžė... »
Savaitės pabaiga vietomis primins ne pavasarį, o vasarą. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 09:41
Savaitės pabaiga vietomis primins ne pavasarį, o vasarą. Taip teigė sinoptikas Vytautas Sakalauskas. »
„A. Paulauskas yra aktyvus, o Z. Balčytis tik reklamuoja partiją Europos Parlamento (EP) rinkimams“, – teigia politologas Vytautas Dumbliauskas. VL fotomontažas.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 09:29
Jei socialdemokratas Zigmantas Balčytis ir toliau imituos rinkimų kampaniją, tai pagrindinis jo konkurentas „darbietis“ Artūras Paulauskas turi galimybių Prezidento rinkimuose likti antras po dabartinės šalies vadovės Dalios Grybauskaitės... »
Zoologijos sodas ruošiasi vasaros sezono atidarymui. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 08:55
Zoologijos sodas ruošiasi vasaros sezono atidarymui. Kai kuriems gyvūnams gerinamos gyvenimo sąlygos, atnaujinami voljerai. Šią vasarą lankytojai taip pat išvys ir naujų jauniklių. jauniklių. »
Senatorius J. McCainas taip pat pasidžiaugė JAV Prezidento Baracko Obamos pareiškimu dėl Aljanso V straipsnio užtikrinimo, jei Baltijos valstybėms kiltų karinė grėsmė. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 08:49
JAV palaiko Lietuvos energetinės nepriklausomybės siekius bei garantuoja gynybos paramą, susitikime su premjeru Algirdu Butkevičiumi tvirtino JAV senatorius Johnas McCainas. »
Per Velykas reikėtų žvalgytis gegutės – gal ji atskris prie jūsų namų  į sodą ir užkukuos. Po Velykų lauksime lakštingalų. wikipedia.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 08:02
Nežinia, ko mes labiau laukiame – šilumos ar Velykų? Ko gero, ir vieno, ir kito, nes viskas skamba labai gražiai. Atrodo, kad gamta mums tokią gražią dovaną ir paruošė, nes per Velykas ir jų priešaušryje žadami šilti ir malonūs orai. »
A. Matonis: Kaip komunikacijos specialistas galiu pasakyti, kad komunikacija apie tai, jog Lietuva turi aiškią poziciją dėl didesnio NATO pajėgų dalyvavimo mūsų teritorijoje buvo katastrofiška. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 07:57
Padėtis Ukrainoje keičiasi kas valandą, situacija vis labiau kaista, o idėja, kad po Ukrainos gali ateiti Baltijos šalių eilė, darosi vis realesnė. Apie padėtį Ukrainoje ir sprendimus dėl Lietuvos saugumo – žurnalisto Edmundo Jakilaičio... »
Remiantis Statistikos departamento duomenimis, po nepriklausomybės atgavimo Lietuvos naujagimių skaičius stipriai krito. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 07:47
Lietuvos šeimos politika yra orientuota į socialines išmokas, o ne paslaugas, todėl didelio gimstamumo didėjimo tikėtis neverta. Kalbintos ekspertės teigia, kad tik visapusiškas saugumas gali ištraukti šalį iš demografinės duobės, o viena... »
Naujus žodžius kuria ir variantų ieško visa visuomenė. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 15:37
Kai ieškoma pavadinimų neutralesniems, rimtesniems dalykams, emocinių atspalvių stengiamasi vengti, sako Valstybinės lietuvių kalbos komisijos Bendrojo skyriaus vedėja Aurelija Dvylytė. „Galėtume paminėti „vaizduoklį“. Jį sugalvojo ne kalbininkai... »
Lietuvos mokytojai vidutiniškai dirba vos pusę darbo savaitės ir dėl to gauna apie pusantro kartą mažesnį atlyginimą, nei galėtų gauti. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 14:06
Lietuvos mokytojai vidutiniškai dirba vos pusę darbo savaitės ir dėl to gauna apie pusantro kartą mažesnį atlyginimą, nei galėtų gauti, teigia švietimo darbuotojų profesinės sąjungos lyderiai. »
Rusija siekia kontroliuoti Lietuvos informacinę erdvę rusų kalba, sako Valstybės saugumo departamento (VSD) atstovė. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 12:22
Rusija siekia kontroliuoti Lietuvos informacinę erdvę rusų kalba, sako Valstybės saugumo departamento (VSD) atstovė. »
Į Lietuvą dviejų dienų vizito atvyksta Jungtinių Valstijų Kongreso delegacija – senatoriai respublikonai Johnas MacCainas, Johnsas Barrasso, Johnas Hoevenas ir Ronas Johnsonas. alloverpress.ee nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 12:13
Į Lietuvą dviejų dienų vizito atvyko Jungtinių Valstijų Kongreso delegacija – senatoriai respublikonai Johnas MacCainas, Johnsas Barrasso, Johnas Hoevenas ir Ronas Johnsonas. »
Trečiadienį vakariniuose ir šiauriniuose Lietuvos rajonuose sklaidysis debesys, lietaus nenumatoma. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 10:06
Trečiadienį vakariniuose ir šiauriniuose Lietuvos rajonuose sklaidysis debesys, lietaus nenumatoma. Tuo metu pietiniuose ir rytiniuose rajonuose popiet dar prognozuojami trumpi lietūs. lietūs. »
Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius viešai pareiškė, kad artimiausiu metu Vyriausybė stengsis ne tik kompensuoti sumažintas pensijas, bet ir didinti jau esamas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 08:04
Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius viešai pareiškė, kad artimiausiu metu Vyriausybė stengsis ne tik kompensuoti sumažintas pensijas, bet ir didinti jau esamas. Premjero teigimu, net kompensavus nurėžtas pensininkų pajamas, gyvenimas nė kiek... »
Į upes paleidžiami Rusnės žuvivaisos centre užauginti eršketai. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 15:23
Į upes paleidžiami Rusnės žuvivaisos centre užauginti eršketai. Šios karališkosios žuvies populiaciją atkuriantys specialistai įsitikinę – iš Kanados eršketų ikrų užauginta žuvis ateityje neršti grįš į mūsų upes. »
Prieš porą metų Seime 7 mandatus gavusi „Drąsos kelio“ partija džiaugėsi sėkme ir nestokojo pritariančiųjų – „mergaitės istorija“ tuomet rūpėjo bene kas antrai Lietuvos sodybai. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 15:11
Prieš porą metų Seime 7 mandatus gavusi „Drąsos kelio“ partija džiaugėsi sėkme ir nestokojo pritariančiųjų – „mergaitės istorija“ tuomet rūpėjo bene kas antrai Lietuvos sodybai. Tačiau dabar, atslūgus pedofilijos skandalui, Garliavos... »
Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė Nemenčinėje, Lietuvos kariuomenės vado Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centre dalyvavo karinėse pratybose „Gintarinė valia 2014“. R. Dačkaus nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 13:50
Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė Nemenčinėje, Lietuvos kariuomenės vado Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centre dalyvavo karinėse pratybose „Gintarinė valia 2014“. »
Pareiškime prašoma panaikinti Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimą dėl Rolando Pakso registravimo pretendentu būti kandidatu į Respublikos Prezidentus. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 12:55
Lietuvos Vyriausiajam administraciniam teismui (LVAT) įteiktas advokato doc. dr. S.Tomo prašymas dėl proceso atnaujinimo administracinėje byloje Nr. R525-8/2014, kurioje buvo skundžiamas Lietuvos Respublikos vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimas... »
Stiprindama nacionalinių oro pajėgų pasirengimą, Lietuva per dvejus metus planuoja įsigyti daugiau mokymams skirtų lengvųjų atakos lėktuvų L-39 ZA. alloverpress.ee nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 12:52
Stiprindama nacionalinių oro pajėgų pasirengimą, Lietuva per dvejus metus planuoja įsigyti daugiau mokymams skirtų lengvųjų atakos lėktuvų L-39 ZA, patvirtino Krašto apsaugos ministerija (KAM). »
Kaip sakė sinoptikė Judita Liukaitytė, antradienį debesų bus gana daug, pragiedrulių pasitaikys vos vienas kitas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 10:28
Antradienis beveik visoje Lietuvoje dar bus apniukęs ir lietingas, o trečiadienį trumpai palis tik kai kur. Tiesa, temperatūra išliks panaši.     »
Pratybose bus vertinamas Krašto apsaugos savanorių pajėgų štabo pasirengimas planuoti ir vykdyti operacijas, taip pat logistinių padalinių gebėjimas planuoti pajėgų aprūpinimą vykdant tokias operacijas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 09:31
Antradienį prasideda penkias dienas truksiančios, pirmąkart rengiamos karinės pratybos „Gintarinė valia 2014-ieji“. Jose apie 350 Lietuvos kariuomenės ir kitų valstybės institucijų atstovų planuos, kaip vykdyti gynybines operacijas. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Aniceta, Anicetas, Dravenis, Robertas, Skaidra

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Kaip vertinate rusiškų televizijos kanalų transliacijos draudimą?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-04-17
Valiutos_usd
USD  
Arrow down
2.4978 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
4.1823 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
103.92   bar.
Dujos
Arrow up
4.54   MMBTU
Auksas
Arrow down
1301.5   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Kempė dairos nusigandęs – Vėl pavasaris? Balandis? Vėl darbų visa krūva? Kempei sukasi galva:
„Gal tą žemę jau parduoti? Želia ten dagiai spygliuoti. Sako, danų agentai Perka su dagiais. Slaptai.“
Sužinojus Kempės planą Onė ten Anuprą gena: – Eik pas Kempę, žodį tark. Jei neklauso – pasibark.
Anuprėlis iš kaimyno Trečią dieną vos parmynė. – One, tik nebūk pikta: Kempės žemė pragerta...