Parsisiųskite

Balandžio 16 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Papildomi kursai - veikiausiai tik prasižengėliams

2010 Birželio mėn. 1 d. 15:00

Papildomi kursai - veikiausiai tik prasižengėliams

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams.

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams. bluenwhite.wordpress.com nuotr.

Papildomas vairuotojų mokymas greičiausiai bus privalomas tik grubiai prasižengusiems pradedantiesiems vairuotojams. Kitiems 2 metų vairavimo stažą turintiems vairuotojams nuolatiniai pažymėjimai turėtų būti išduodami be jokių papildomų sąlygų. Tokioms Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisoms antradienį po svarstymo pritarė Seimas. Už jas balsavo 62 Seimo nariai, prieš buvo 7, 22 susilaikė.

„Jeigu iki priėmimo įstatymas nesikeis, tai galiu pasakyti, kad tie vairuotojai, kurie per 2 metus stažo nepadarė grubių nusižengimų, galės automatiškai gauti nuolatines vairavimo teises, o tie, kurie padarė, turės eiti į tuos mokymus ir mokėti tam tikrą sumą pinigų už 6 ar 8 valandų vienos dienos kursus“, – teigė susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Į papildomus mokymus siųsti tik grubius Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus padariusius vairuotojus pasiūlė parlamentaras Bronius Pauža. Grubiems pažeidimams, jo siūlymu, būtų priskiriamas greičio viršijimas daugiau kaip 20 km/h, pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, važiavimas esant neblaiviam ar apsvaigusiam, nežymaus sveikatos sutrikdymas ar turto sugadinimas, automobilio vairavimas neturint tam teisės, nepaklusimas stabdyti transporto priemonę ar pasišalinimas iš eismo įvykio vietos ir kt.

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams.

Seimas dėl galutinio sprendimo turės dar kartą balsuoti.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
Savaitės pabaiga vietomis primins ne pavasarį, o vasarą. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 09:41
Savaitės pabaiga vietomis primins ne pavasarį, o vasarą. Taip teigė sinoptikas Vytautas Sakalauskas. »
„A. Paulauskas yra aktyvus, o Z. Balčytis tik reklamuoja partiją Europos Parlamento (EP) rinkimams“, – teigia politologas Vytautas Dumbliauskas. VL fotomontažas.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 09:29
Jei socialdemokratas Zigmantas Balčytis ir toliau imituos rinkimų kampaniją, tai pagrindinis jo konkurentas „darbietis“ Artūras Paulauskas turi galimybių Prezidento rinkimuose likti antras po dabartinės šalies vadovės Dalios Grybauskaitės... »
Zoologijos sodas ruošiasi vasaros sezono atidarymui. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 08:55
Zoologijos sodas ruošiasi vasaros sezono atidarymui. Kai kuriems gyvūnams gerinamos gyvenimo sąlygos, atnaujinami voljerai. Šią vasarą lankytojai taip pat išvys ir naujų jauniklių. jauniklių. »
Senatorius J. McCainas taip pat pasidžiaugė JAV Prezidento Baracko Obamos pareiškimu dėl Aljanso V straipsnio užtikrinimo, jei Baltijos valstybėms kiltų karinė grėsmė. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 08:49
JAV palaiko Lietuvos energetinės nepriklausomybės siekius bei garantuoja gynybos paramą, susitikime su premjeru Algirdu Butkevičiumi tvirtino JAV senatorius Johnas McCainas. »
Per Velykas reikėtų žvalgytis gegutės – gal ji atskris prie jūsų namų  į sodą ir užkukuos. Po Velykų lauksime lakštingalų. wikipedia.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 08:02
Nežinia, ko mes labiau laukiame – šilumos ar Velykų? Ko gero, ir vieno, ir kito, nes viskas skamba labai gražiai. Atrodo, kad gamta mums tokią gražią dovaną ir paruošė, nes per Velykas ir jų priešaušryje žadami šilti ir malonūs orai. »
A. Matonis: Kaip komunikacijos specialistas galiu pasakyti, kad komunikacija apie tai, jog Lietuva turi aiškią poziciją dėl didesnio NATO pajėgų dalyvavimo mūsų teritorijoje buvo katastrofiška. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 07:57
Padėtis Ukrainoje keičiasi kas valandą, situacija vis labiau kaista, o idėja, kad po Ukrainos gali ateiti Baltijos šalių eilė, darosi vis realesnė. Apie padėtį Ukrainoje ir sprendimus dėl Lietuvos saugumo – žurnalisto Edmundo Jakilaičio... »
Remiantis Statistikos departamento duomenimis, po nepriklausomybės atgavimo Lietuvos naujagimių skaičius stipriai krito. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 07:47
Lietuvos šeimos politika yra orientuota į socialines išmokas, o ne paslaugas, todėl didelio gimstamumo didėjimo tikėtis neverta. Kalbintos ekspertės teigia, kad tik visapusiškas saugumas gali ištraukti šalį iš demografinės duobės, o viena... »
Naujus žodžius kuria ir variantų ieško visa visuomenė. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 15:37
Kai ieškoma pavadinimų neutralesniems, rimtesniems dalykams, emocinių atspalvių stengiamasi vengti, sako Valstybinės lietuvių kalbos komisijos Bendrojo skyriaus vedėja Aurelija Dvylytė. „Galėtume paminėti „vaizduoklį“. Jį sugalvojo ne kalbininkai... »
Lietuvos mokytojai vidutiniškai dirba vos pusę darbo savaitės ir dėl to gauna apie pusantro kartą mažesnį atlyginimą, nei galėtų gauti. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 14:06
Lietuvos mokytojai vidutiniškai dirba vos pusę darbo savaitės ir dėl to gauna apie pusantro kartą mažesnį atlyginimą, nei galėtų gauti, teigia švietimo darbuotojų profesinės sąjungos lyderiai. »
Rusija siekia kontroliuoti Lietuvos informacinę erdvę rusų kalba, sako Valstybės saugumo departamento (VSD) atstovė. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 12:22
Rusija siekia kontroliuoti Lietuvos informacinę erdvę rusų kalba, sako Valstybės saugumo departamento (VSD) atstovė. »
Į Lietuvą dviejų dienų vizito atvyksta Jungtinių Valstijų Kongreso delegacija – senatoriai respublikonai Johnas MacCainas, Johnsas Barrasso, Johnas Hoevenas ir Ronas Johnsonas. alloverpress.ee nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 12:13
Į Lietuvą dviejų dienų vizito atvyko Jungtinių Valstijų Kongreso delegacija – senatoriai respublikonai Johnas MacCainas, Johnsas Barrasso, Johnas Hoevenas ir Ronas Johnsonas. »
Trečiadienį vakariniuose ir šiauriniuose Lietuvos rajonuose sklaidysis debesys, lietaus nenumatoma. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 10:06
Trečiadienį vakariniuose ir šiauriniuose Lietuvos rajonuose sklaidysis debesys, lietaus nenumatoma. Tuo metu pietiniuose ir rytiniuose rajonuose popiet dar prognozuojami trumpi lietūs. lietūs. »
Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius viešai pareiškė, kad artimiausiu metu Vyriausybė stengsis ne tik kompensuoti sumažintas pensijas, bet ir didinti jau esamas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 16 d. 08:04
Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius viešai pareiškė, kad artimiausiu metu Vyriausybė stengsis ne tik kompensuoti sumažintas pensijas, bet ir didinti jau esamas. Premjero teigimu, net kompensavus nurėžtas pensininkų pajamas, gyvenimas nė kiek... »
Į upes paleidžiami Rusnės žuvivaisos centre užauginti eršketai. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 15:23
Į upes paleidžiami Rusnės žuvivaisos centre užauginti eršketai. Šios karališkosios žuvies populiaciją atkuriantys specialistai įsitikinę – iš Kanados eršketų ikrų užauginta žuvis ateityje neršti grįš į mūsų upes. »
Prieš porą metų Seime 7 mandatus gavusi „Drąsos kelio“ partija džiaugėsi sėkme ir nestokojo pritariančiųjų – „mergaitės istorija“ tuomet rūpėjo bene kas antrai Lietuvos sodybai. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 15:11
Prieš porą metų Seime 7 mandatus gavusi „Drąsos kelio“ partija džiaugėsi sėkme ir nestokojo pritariančiųjų – „mergaitės istorija“ tuomet rūpėjo bene kas antrai Lietuvos sodybai. Tačiau dabar, atslūgus pedofilijos skandalui, Garliavos... »
Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė Nemenčinėje, Lietuvos kariuomenės vado Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centre dalyvavo karinėse pratybose „Gintarinė valia 2014“. R. Dačkaus nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 13:50
Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė Nemenčinėje, Lietuvos kariuomenės vado Adolfo Ramanausko kovinio rengimo centre dalyvavo karinėse pratybose „Gintarinė valia 2014“. »
Pareiškime prašoma panaikinti Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimą dėl Rolando Pakso registravimo pretendentu būti kandidatu į Respublikos Prezidentus. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 12:55
Lietuvos Vyriausiajam administraciniam teismui (LVAT) įteiktas advokato doc. dr. S.Tomo prašymas dėl proceso atnaujinimo administracinėje byloje Nr. R525-8/2014, kurioje buvo skundžiamas Lietuvos Respublikos vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimas... »
Stiprindama nacionalinių oro pajėgų pasirengimą, Lietuva per dvejus metus planuoja įsigyti daugiau mokymams skirtų lengvųjų atakos lėktuvų L-39 ZA. alloverpress.ee nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 12:52
Stiprindama nacionalinių oro pajėgų pasirengimą, Lietuva per dvejus metus planuoja įsigyti daugiau mokymams skirtų lengvųjų atakos lėktuvų L-39 ZA, patvirtino Krašto apsaugos ministerija (KAM). »
Kaip sakė sinoptikė Judita Liukaitytė, antradienį debesų bus gana daug, pragiedrulių pasitaikys vos vienas kitas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 10:28
Antradienis beveik visoje Lietuvoje dar bus apniukęs ir lietingas, o trečiadienį trumpai palis tik kai kur. Tiesa, temperatūra išliks panaši.     »
Pratybose bus vertinamas Krašto apsaugos savanorių pajėgų štabo pasirengimas planuoti ir vykdyti operacijas, taip pat logistinių padalinių gebėjimas planuoti pajėgų aprūpinimą vykdant tokias operacijas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 09:31
Antradienį prasideda penkias dienas truksiančios, pirmąkart rengiamos karinės pratybos „Gintarinė valia 2014-ieji“. Jose apie 350 Lietuvos kariuomenės ir kitų valstybės institucijų atstovų planuos, kaip vykdyti gynybines operacijas. »
Tarybos pirmininkas Žygintas Pečiulis BNS sakė, kad, jo nuomone, pokyčiai LRT programose galimi jau šiais metais – nelaukiant didesnio finansavimo, kuris gali būti skirtas kitąmet. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 09:21
Antradienio popietę posėdžiausianti Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos (LRT) taryba diskutuos apie transliuotojo vaidmenį stiprinant šalies informacinę erdvę. »
„Nenoriu reklamos“, „Reklamos gauti nepageidauju“, „Užkniso reklama!“ – tokie ir panašūs užrašai nuo pernai metų sausio 1-osios puikuojasi ant kai kurių gyventojų pašto dėžučių. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 08:44
„Nenoriu reklamos“, „Reklamos gauti nepageidauju“, „Užkniso reklama!“ – tokie ir panašūs užrašai nuo pernai metų sausio 1-osios puikuojasi ant kai kurių gyventojų pašto dėžučių. Būtent tada įsigaliojo įstatymas, draudžiantis... »
Ukrainoje pseudoseparatistai, vadovaujami Rusijos specialiųjų pajėgų karių, laiko užėmę valdžios pastatus. alloverpres.ee nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 08:35
Antrasis Rusijos agresijos Ukrainoje etapas, pažymėtas diversantų išpuoliais šalies pietryčiuose, kol kas nesibaigia. Ukrainiečiai, nors ir paskelbė antiteroristinės operacijos pradžią, kol kas nesugebėjo atsiimti užgrobtų valdžios pastatų... »
Edukologės A. Landsbergienės nuomone, mokyklose daugelis užduočių turėtų būti pateikiamos žaidimo forma. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 15 d. 08:23
„N oriu matyti mokyklą, kurioje vaikai, susėdę koridoriuje ant grindų, diskutuoja ir pakviečia mokytoją iš klasės, kur jis galbūt kažką aiškina kitai grupelei, kur vieni vaikai pristato projektą, kiti – važiuoja į muziejų [...], mokyklą... »
Vytenis Povilas Andriukaitis atleido patarėją Darių Prialgauską, kuris stos prieš teismą dėl kaltinimų sukčiavimu. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 14 d. 15:58
Sveikatos apsaugos ministras Vytenis Povilas Andriukaitis atleido patarėją Darių Prialgauską, kuris stos prieš teismą dėl kaltinimų sukčiavimu. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Aniceta, Anicetas, Dravenis, Robertas, Skaidra

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Kaip vertinate rusiškų televizijos kanalų transliacijos draudimą?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-04-17
Valiutos_usd
USD  
Arrow down
2.4978 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
4.1823 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
103.92   bar.
Dujos
Arrow up
4.54   MMBTU
Auksas
Arrow down
1301.5   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Kempė dairos nusigandęs – Vėl pavasaris? Balandis? Vėl darbų visa krūva? Kempei sukasi galva:
„Gal tą žemę jau parduoti? Želia ten dagiai spygliuoti. Sako, danų agentai Perka su dagiais. Slaptai.“
Sužinojus Kempės planą Onė ten Anuprą gena: – Eik pas Kempę, žodį tark. Jei neklauso – pasibark.
Anuprėlis iš kaimyno Trečią dieną vos parmynė. – One, tik nebūk pikta: Kempės žemė pragerta...