Parsisiųskite

Rugpjūčio 27 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Papildomi kursai - veikiausiai tik prasižengėliams

2010 Birželio mėn. 1 d. 15:00

Papildomi kursai - veikiausiai tik prasižengėliams

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams.

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams. bluenwhite.wordpress.com nuotr.

Papildomas vairuotojų mokymas greičiausiai bus privalomas tik grubiai prasižengusiems pradedantiesiems vairuotojams. Kitiems 2 metų vairavimo stažą turintiems vairuotojams nuolatiniai pažymėjimai turėtų būti išduodami be jokių papildomų sąlygų. Tokioms Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisoms antradienį po svarstymo pritarė Seimas. Už jas balsavo 62 Seimo nariai, prieš buvo 7, 22 susilaikė.

„Jeigu iki priėmimo įstatymas nesikeis, tai galiu pasakyti, kad tie vairuotojai, kurie per 2 metus stažo nepadarė grubių nusižengimų, galės automatiškai gauti nuolatines vairavimo teises, o tie, kurie padarė, turės eiti į tuos mokymus ir mokėti tam tikrą sumą pinigų už 6 ar 8 valandų vienos dienos kursus“, – teigė susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Į papildomus mokymus siųsti tik grubius Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus padariusius vairuotojus pasiūlė parlamentaras Bronius Pauža. Grubiems pažeidimams, jo siūlymu, būtų priskiriamas greičio viršijimas daugiau kaip 20 km/h, pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, važiavimas esant neblaiviam ar apsvaigusiam, nežymaus sveikatos sutrikdymas ar turto sugadinimas, automobilio vairavimas neturint tam teisės, nepaklusimas stabdyti transporto priemonę ar pasišalinimas iš eismo įvykio vietos ir kt.

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams.

Seimas dėl galutinio sprendimo turės dar kartą balsuoti.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
Tikėtina, kad iki 70–80 proc. rastų grybų bus sukirmiję. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 28 d. 13:57
Gal tai nuliūdins grybauti išsiruošusius žmones, bet „grybų lietus“ tęsis neilgai, sako gamtininkas Selemonas Paltanavičius. „Kas jau spėjo į sėkmingą grybavimo atidarymą, tie – laimingieji“, – interviu LRT Radijo laidai „Ryto... »
Rusijai pradėjus karinę agresiją, Vakarai turi svarstyti karinės paramos suteikimą Ukrainai, ketvirtadienį pareiškė Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 28 d. 13:18
Rusijai pradėjus karinę agresiją, Vakarai turi svarstyti karinės paramos suteikimą Ukrainai, ketvirtadienį pareiškė Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius. »
Papės draustinyje (Latvija) pradėjo veikti didžiausia Europoje migruojančių šikšnosparnių gaudyklė. O. Lindecke (IZW) nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 28 d. 13:13
Lietuvos pašonėje atidaryta pirmoji pasaulyje šikšnosparnių gaudymo stotis, padėsianti įminti jų migracijos paslaptis. Daugelis girdėjo apie šių gyvūnų naudą. Biologai ragina kelti specialiai šikšnosparniams skirtus inkilus paežerėse... »
Kitų metų krašto apsaugos biudžetas turėtų augti apie 400 mln. litų, sako krašto apsaugos ministras socialdemokratas Juozas Olekas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 28 d. 10:41
Kitų metų krašto apsaugos biudžetas turėtų augti apie 400 mln. litų, sako krašto apsaugos ministras socialdemokratas Juozas Olekas. »
Disponuojamąsias pajamas, mažesnes už skurdo rizikos ribą, mieste pernai gavo 15,1 proc., kaime - 31,7 proc. gyventojų. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 28 d. 10:29
Lietuvoje pernai žemiau skurdo rizikos ribos gyveno apie 610 tūkst. asmenų, kurie sudarė 20,6 proc. visų šalies gyventojų - 2 procentiniais punktais daugiau nei 2012 metais, rodo statistikų atlikto pajamų ir gyvenimo sąlygų tyrimo duomenys. »
„Lietuvos užsienio reikalų ministerija griežtai smerkia prasidėjusią akivaizdžią karinę Rusijos Federacijos ginkluotųjų pajėgų invaziją į Ukrainos teritoriją“. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 28 d. 10:13
Lietuvos užsienio reikalų ministerija situaciją Ukrainoje ketvirtadienį pavadino „akivaizdžia karine Rusijos Federacijos ginkluotųjų pajėgų invazija“ ir pareikalavo Maskvą išvesti pajėgas. »
Ketvirtadienį Lietuvą dengs trumpalaikio lietaus debesys, lis didesnėje šalies dalyje. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 28 d. 09:30
Ketvirtadienį Lietuvą dengs trumpalaikio lietaus debesys, lis didesnėje šalies dalyje. Pūs stiprokas vakarų-šiaurės vakarų vėjas, gūsingesnis šalies pietvakariuose. Temperatūra sieks 14–19 laipsnių šilumos, sakė sinoptikė Ieva Nariūnaitė. »
Daugiabučių ir individualių namų gyventojai vis dar skundžiasi vapsvų ir širšių puolimu – dabar jos ėmė veržtis net į namus. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 28 d. 09:17
Daugiabučių ir individualių namų gyventojai vis dar skundžiasi vapsvų ir širšių puolimu – dabar jos ėmė veržtis net į namus. Biologas Liutauras Grigaliūnas komentuoja, jog tokia padėtis yra visiškai natūrali. »
Dalyje Lietuvos, ypač Žemaitijoje, šalies šiaurėje, plūstelėjo grybai. Baravykų gausa stebimės visi. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 28 d. 09:12
Išeina, savo gėlėtais sparnais išskrenda dar viena vasara. Paskutinės jos dienos jau kitokios, pradėjusios mus pratinti prie rudens ar minties, kad jis tikrai bus. Rugpjūčio pabaiga ne visada būna tokia, kaip šiemet. Kartais mes gyvename karštai... »
Pasak D. Grybauskaitė, po NATO viršūnių susitikimas dabartinėje geopolitinėje situacijoje tampa gyvybiškai svarbus. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 28 d. 08:23
Trijų Baltijos valstybių prezidentų susitikimas su Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) prezidentu Baracku Obama reiškia, kad regionas turi stiprų palaikymą, o jo problemos suvokiamos rimtai. Taip interviu LRT radijui teigia Prezidentė... »
Reaguodama į Ukrainos krizę NATO ruošiasi įkurdinti „priešakinius būrius“ Rytų Europoje, pareiškė Aljanso generalinis sekretorius Andersas Foghas Rasmussenas. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 28 d. 08:16
Reaguodama į Ukrainos krizę NATO ruošiasi įkurdinti „priešakinius būrius“ Rytų Europoje, pareiškė Aljanso generalinis sekretorius Andersas Foghas Rasmussenas. Nots jie nebus vadinami „nuolatinėmis pajėgomis“, regione turėtų likti... »
Premjeras sakė, kad tikisi, jog mokytojai nekurs įtampos šalies viduje, kai juntama įtampa iš išorės. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 27 d. 15:23
Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius trečiadienį sudarė darbo grupę švietimo problemoms spręsti, tačiau dalis švietimo profesinių sąjungų ir toliau rengiasi streikams. »
Valdemaras Tomaševskis sako, kad jam kol kas nepavyksta įtikinti atstatydinto energetikos ministro Jaroslavo Neverovičiaus dalyvauti Vilniaus mero rinkimuose. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 27 d. 14:45
Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) vadovas Valdemaras Tomaševskis sako, kad jam kol kas nepavyksta įtikinti atstatydinto energetikos ministro Jaroslavo Neverovičiaus dalyvauti Vilniaus mero rinkimuose. »
Nuo 2016 metų didesnę reikšmę stojant į pedagogines studijas turės motyvacijos įvertinimas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 27 d. 13:04
Nuo 2016 metų didesnę reikšmę stojant į pedagogines studijas turės motyvacijos įvertinimas - gavusieji už jį nulį balų į valstybės finansuojamą studijų vietą pretenduoti negalės. »
Bendros Baltijos šalių televizijos rusų kalba kūrimo idėjos kol kas atsisakoma. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 27 d. 10:50
Bendros Baltijos šalių televizijos rusų kalba kūrimo idėjos kol kas atsisakoma, tačiau rudenį turėtų pasirodyti bendra pusės valandos žinių laida, sako LRT generalinio direktoriaus pavaduotojas Rimvydas Paleckis. »
Visos likusios darbo savaitės orai nedžiugins – tiek dienomis, tiek naktimis lis, pūs stiproki vėjai. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 27 d. 09:21
Visos likusios darbo savaitės orai nedžiugins – tiek dienomis, tiek naktimis lis, pūs stiproki vėjai. Tačiau savaitgalį trumpam turėtų sugrįžti vasara. Taip teigė sinoptikė Edita Gečaitė. »
Lenkijos užsienio reikalų ministerija antradienį pareiškė, kad Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) dalyvavimas valdančiojoje koalicijoje niekada nebuvo ir nėra Lietuvos ir Lenkijos dvišalių santykių klausimas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 27 d. 08:01
Lenkijos užsienio reikalų ministerija antradienį pareiškė, kad Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) dalyvavimas valdančiojoje koalicijoje niekada nebuvo ir nėra Lietuvos ir Lenkijos dvišalių santykių klausimas. »
Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį paragino Vyriausybę didinti išlaidas gynybai Rusijos grėsmės akivaizdoje ir suvaldyti finansinį populizmą artėjant savivaldos rinkimams. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 26 d. 14:02
Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį paragino Vyriausybę didinti išlaidas gynybai Rusijos grėsmės akivaizdoje ir suvaldyti finansinį populizmą artėjant savivaldos rinkimams. »
Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis žada įvesti minimalų stojamąjį balą į visas aukštąsias mokyklas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 26 d. 13:58
Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis žada įvesti minimalų stojamąjį balą į visas aukštąsias mokyklas. Anot ministro tai padėtų rengti gerus specialistus ir priimti tik gabius mokinius. »
Partija „Tvarka ir teisingumas“ toliau laikosi nuostatos, kad valdančioji koalicija turi likti su Lietuvos lenkų rinkimų akcija. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 26 d. 13:51
Partija „Tvarka ir teisingumas“ toliau laikosi nuostatos, kad valdančioji koalicija turi likti su Lietuvos lenkų rinkimų akcija (LLRA), tačiau, jei pastarieji turės pasitraukti, „tvarkiečiai“ ir toliau žada tęsti darbus koalicijoje, portalui... »
Prieš Rugsėjo 1-ąją su pirmoku reikėtų aptarti būsimus pokyčius, padėti susiplanuoti darbotvarkę. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 26 d. 12:31
Prieš Rugsėjo 1-ąją su pirmoku reikėtų aptarti būsimus pokyčius, padėti susiplanuoti darbotvarkę, sako šeimos psichologė Giedrė Gutautė-Klimienė. O jei į mokyklą pradėjęs vaikščioti pradinukas pareiškia, kad nebenori ten eiti, būtina... »
Krizė Vyriausybėje įvyko ne dėl Renatos Cytackos, tai verslo konfliktų Energetikos ministerijoje pasekmė, teigiama Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) interneto svetainėje. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 26 d. 12:27
Krizė Vyriausybėje įvyko ne dėl Renatos Cytackos, tai verslo konfliktų Energetikos ministerijoje pasekmė, teigiama Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA) interneto svetainėje. »
Sausų ir bent kiek šiltų orų šią savaitę galima tikėtis nebent savaitgalį. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 26 d. 09:36
Sausų ir bent kiek šiltų orų šią savaitę galima tikėtis nebent savaitgalį. Tokius orus prognozavo sinoptikė Judita Liukaitytė. »
Žinomos Lietuvos nevyriausybinės organizacijos atsisakė teikti komentarus rusiškam Pirmajam Baltijos kanalui (PBK). alloverpress.ee nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 26 d. 08:40
Žinomos Lietuvos nevyriausybinės organizacijos atsisakė teikti komentarus rusiškam Pirmajam Baltijos kanalui (PBK), argumentuodamos, kad televizija neatitinka žiniasklaidos skaidrumo kriterijų ir yra laikoma pavojinga valstybės interesams. »
Lietuvos lenkų rinkimų akcijai Vyriausybėje nebus skiriamas joks postas, pirmadienį pareiškė premjeras, socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 25 d. 15:25
Lietuvos lenkų rinkimų akcijai Vyriausybėje nebus skiriamas joks postas, pirmadienį pareiškė premjeras, socialdemokratų lyderis Algirdas Butkevičius. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Barvydas, Beatričė, Gaudvydė, Sabina

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ką manote apie ketinimą įteisinti ritualinį gyvulių skerdimą?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-08-29
Valiutos_usd
USD  
Arrow down
2.6148 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow down
4.3375 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
94.74   bar.
Dujos   4.05   MMBTU
Auksas
Arrow up
1291.2   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Be cukraus gyventi sveika Ir metus, ir visą laiką. Na, o paprasta druska Turi būti po ranka.
– One, gal tu sukvailėjai? Druskos vėl nepagailėjai! Visą gomurį sugrauš, Jei neduosi man alaus.
Alų sriubčioja Dirvelė Tarsi didmiesčio panelė. – Druską reikia pataupyt: Karas, šneka, kils poryt.
Pažvelgė į vyrą Onė – Veidą nuplieskė raudonis. – Ką ten karas... Kai myliu, Pūdo druskos negailiu.