Parsisiųskite

Rugsėjo 24 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Papildomi kursai - veikiausiai tik prasižengėliams

2010 Birželio mėn. 1 d. 15:00

Papildomi kursai - veikiausiai tik prasižengėliams

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams.

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams. bluenwhite.wordpress.com nuotr.

Papildomas vairuotojų mokymas greičiausiai bus privalomas tik grubiai prasižengusiems pradedantiesiems vairuotojams. Kitiems 2 metų vairavimo stažą turintiems vairuotojams nuolatiniai pažymėjimai turėtų būti išduodami be jokių papildomų sąlygų. Tokioms Saugaus eismo automobilių keliais įstatymo pataisoms antradienį po svarstymo pritarė Seimas. Už jas balsavo 62 Seimo nariai, prieš buvo 7, 22 susilaikė.

„Jeigu iki priėmimo įstatymas nesikeis, tai galiu pasakyti, kad tie vairuotojai, kurie per 2 metus stažo nepadarė grubių nusižengimų, galės automatiškai gauti nuolatines vairavimo teises, o tie, kurie padarė, turės eiti į tuos mokymus ir mokėti tam tikrą sumą pinigų už 6 ar 8 valandų vienos dienos kursus“, – teigė susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Į papildomus mokymus siųsti tik grubius Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus padariusius vairuotojus pasiūlė parlamentaras Bronius Pauža. Grubiems pažeidimams, jo siūlymu, būtų priskiriamas greičio viršijimas daugiau kaip 20 km/h, pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, važiavimas esant neblaiviam ar apsvaigusiam, nežymaus sveikatos sutrikdymas ar turto sugadinimas, automobilio vairavimas neturint tam teisės, nepaklusimas stabdyti transporto priemonę ar pasišalinimas iš eismo įvykio vietos ir kt.

Susisiekimo ministerija siūlė į papildomus mokymus siųsti tik daugiau nei du kartus KET pažeidusius pradedančiuosius vairuotojus, o Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto manymu, tokie mokymai turėtų būti privalomi visiems vairuotojams.

Seimas dėl galutinio sprendimo turės dar kartą balsuoti.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
Viena didžiausių Lietuvos partijų – Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) – neranda savo partinio kandidato nei prezidento rinkimuose, nei artėjančiuose tiesioginiuose mero rinkimuose sostinėje. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 23 d. 12:38
Viena didžiausių Lietuvos partijų – Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) – neranda savo partinio kandidato nei prezidento rinkimuose, nei artėjančiuose tiesioginiuose mero rinkimuose sostinėje. Tačiau, anot LRT.lt kalbintų... »
Savaitės viduryje orai stipriai atvės – trečiadienio naktį numatomos gana stiprios šalnos. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 23 d. 10:49
Savaitės viduryje orai stipriai atvės – trečiadienio naktį numatomos gana stiprios šalnos. Tačiau ketvirtadienį link Lietuvos vėl ims sukti šiltesni orai. orai. »
Energetikos ministru paskirto bendrovės „Klaipėdos nafta“ vadovo Roko Masiulio ir prezidentės Dalios Grybauskaitės nepriklausomos ir stiprios valstybės energetikos vizija sutapo. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 23 d. 09:48
Energetikos ministru paskirto bendrovės „Klaipėdos nafta“ vadovo Roko Masiulio ir prezidentės Dalios Grybauskaitės nepriklausomos ir stiprios valstybės energetikos vizija sutapo, teigia šalies vadovės patarėjas. »
Kitamet vyksiančius tiesioginius merų rinkimus Remigijus Šimašius pavadino kosmetiniais pataisymais, atsižvelgiant į žmonių norus rinkti merą tiesiogiai. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 23 d. 09:23
Kitamet vyksiančius tiesioginius merų rinkimus Remigijus Šimašius pavadino kosmetiniais pataisymais, atsižvelgiant į žmonių norus rinkti merą tiesiogiai. »
Druskininkų meras Ričardas Malinauskas. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 23 d. 08:16
Druskininkų meras Ričardas Malinauskas teigia, kad jeigu būtų vėl išrinktas, tikrai norėtų toliau naudotis Švietimo centro leidžiamo leidinio „Mano Druskininkai“ paslaugomis, nors dviejų instancijų teismai jo leidybą yra paskelbę neteisėta. »
Seimo pirmininkė ir Darbo partijos pirmininkė Loreta Graužinienė džiaugiasi, kad R. Masiulis sutiko tapti Energetikos ministru. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 23 d. 08:01
Prezidentė Dalia Grybauskaitė daugelį nustebino paskirdama nepartinį bendrovės „Klaipėdos nafta“ vadovą Roką Masiulį energetikos ministru. Premjeras Algiradas Butkevičius pareiškė, kad Vyriausybėje prasidėjo staigmenų metas. Apie staigmenas... »
Darbo partijos vadovė, parlamento pirmininkė Loreta Graužinienė. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 22 d. 15:39
Darbo partijos prezidiumas pirmadienį patvirtino atstovus užimti partijai priklausančioms viceministrų pozicijoms. Kaip žurnalistams pirmadienį Seime sakė Darbo partijos vadovė, parlamento pirmininkė Loreta Graužinienė, žemės ūkio viceministro... »
Už suskystintų gamtinių dujų terminalo projektą atsakingo Roko Masiulio paskyrimui energetikos ministru didžiausią įtaką turbūt padarė prezidentė Dalia Grybauskaitė. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 22 d. 14:58
Už suskystintų gamtinių dujų terminalo projektą atsakingo Roko Masiulio paskyrimui energetikos ministru didžiausią įtaką turbūt padarė prezidentė Dalia Grybauskaitė, mano Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų... »
Energetikos ministru pirmadienį paskirtas „Klaipėdos naftos“ vadovas Rokas Masiulis. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 22 d. 13:44
Energetikos ministru pirmadienį paskirtas naftos krovos ir SGD terminalą statančios bendrovės „Klaipėdos nafta“ vadovas nepartinis Rokas Masiulis, kurio veiklą pernai ir šiemet nagrinėjo ir jį deleguojančios Darbo partijos iniciatyva sudaryta... »
Prieš pat nacių ir sovietų karą Kaune gyveno per 32 tūkst. žydų, o, pasibaigus nacių okupacijai, mieste liko tik 634 kauniečiai žydai. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 22 d. 13:23
Prieš pat nacių ir sovietų karą Kaune gyveno per 32 tūkst. žydų, o, pasibaigus nacių okupacijai, mieste liko tik 634 kauniečiai žydai, sako istorikas Arūnas Bubnys. „Tiesa, dalį jų iš Dachau koncentracijos stovyklos išgelbėjo amerikiečių... »
Valdantieji socialdemokratai siūlo palikti tik vieną viceministro pareigybę ministerijose ir vietoje jų grąžinti nepolitines ministerijos sekretorių pareigybes. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 22 d. 12:15
Valdantieji socialdemokratai siūlo palikti tik vieną viceministro pareigybę ministerijose ir vietoje jų grąžinti nepolitines ministerijos sekretorių pareigybes. »
Vieną iš sovietmečiu įvaldytų propagandos įrankių – televiziją – Kremliaus strategai dabar naudoja posovietinėse šalyse, kurių gyventojai, dar nepamiršę rusų kalbos. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 22 d. 10:10
Vieną iš sovietmečiu įvaldytų propagandos įrankių – televiziją – Kremliaus strategai dabar naudoja posovietinėse šalyse, kurių gyventojai, dar nepamiršę rusų kalbos, nostalgiškai mena jaunas dienas pionierių stovyklose, komjaunuoliškuose... »
2014 Rugsėjo mėn. 22 d. 09:10
Sinoptiko Vytauto Sakalausko teigimu, ši savaitė Lietuvoje bus lietinga, o trečiadienio naktį prie žemės galima tikėtis šalnų. »
Dar nespėjusi „apginti“ neva pažeidžiamų savo tautiečių teisių Rytų Ukrainoje, Rusija šią savaitę atsakingo Užsienio reikalų ministerijos atstovo balsu prabilo apie grubius rusakalbių gyventojų teisų pažeidimus Baltijos šalyse. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 22 d. 08:39
Dar nespėjusi „apginti“ neva pažeidžiamų savo tautiečių teisių Rytų Ukrainoje, Rusija šią savaitę atsakingo Užsienio reikalų ministerijos atstovo balsu prabilo apie grubius rusakalbių gyventojų teisų pažeidimus Baltijos šalyse ir pareikalavo... »
Svarbiausia problema gyventojai Lietuvoje nurodo mažus atlyginimus, su mokesčių didinimu didesnė dalis nesutiktų jokiu atveju. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 22 d. 08:16
Svarbiausia problema gyventojai Lietuvoje nurodo mažus atlyginimus, su mokesčių didinimu didesnė dalis nesutiktų jokiu atveju. »
Lietuvos lenkų rinkimų akcijai yra viena pagrindinių konkurenčių savivaldybių tarybų rinkimuose. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 19 d. 11:00
Kol konservatoriai ieško lyderio, kurį galėtų siųsti į kovą dėl sostinės mero kėdės, dėmesys sumažėja Lietuvos lenkų rinkimų akcijai (LLRA), nors ji yra viena pagrindinių konkurenčių savivaldybių tarybų rinkimuose, LRT radijo laidoje... »
Rytų Europoje NATO įkurs tarptautinį štabą, kurio elementai bus dislokuoti Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Rumunijoje. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 19 d. 10:09
Rytų Europoje NATO įkurs tarptautinį štabą, kurio elementai bus dislokuoti Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Rumunijoje, penktadienį patvirtino Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas. »
Penktadienis Lietuvoje dar bus saulėtas ir šiltas. Tačiau šeštadienį ir sekmadienį orai ims keistis – artėja panašesni į rudeniškus orai. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 19 d. 09:48
Penktadienis Lietuvoje dar bus saulėtas ir šiltas. Tačiau šeštadienį ir sekmadienį orai ims keistis – artėja panašesni į rudeniškus orai, sako sinoptikė Inga Stankūnaitė. »
Vilniuje penktadienį prasideda NATO šalių kariuomenių vadų susitikimas. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 19 d. 09:25
Vilniuje penktadienį prasideda NATO šalių kariuomenių vadų susitikimas, kuriame ketinama tartis dėl saugumo stiprinimo Rytų Europoje ir misijos Afganistane ateities. »
Lyda Lubienė suskubo po visą Lietuvą ieškoti vyro turtų. Balsas.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 18 d. 22:21
2011 metų spalio 23-iosios pavakarę šalį apskriejo liūdna žinia – Druskininkuose rastas negyvas verslininkas,  koncerno „Achemos grupė“ įkūrėjas ir pagrindinis savininkas, Lietuvos pramoninkų konfederacijos vadovas Bronislovas Lubys... »
Jau šiais metais Lietuvoje turėtų atsirasti papildomas karių batalionas, suformuotas iš NATO valstybių karių. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 18 d. 15:09
Jau šiais metais Lietuvoje turėtų atsirasti papildomas karių batalionas, suformuotas iš NATO valstybių karių, sako krašto apsaugos ministras. Stiprinti Baltijos šalių saugumą savo karius žada siųsti Vokietija, Kanada, Danija ir kitos šalys... »
Seimas ketvirtadienį balsavo prieš buvusio Konstitucinio Teismo (KT) pirmininko Romualdo Kęstučio Urbaičio skyrimą Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) nariu. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 18 d. 14:07
Seimas ketvirtadienį balsavo prieš buvusio Konstitucinio Teismo (KT) pirmininko Romualdo Kęstučio Urbaičio skyrimą Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) nariu. »
Devintoji Maltos ordino ambasados ir Maltos ordino pagalbos tarnybos (MOPT) organizuojama labdaringa akcija „Maltiečių sriuba“ jau nuo šiandien kviečia prisijungti prie aukojimo. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 18 d. 13:33
Devintoji Maltos ordino ambasados ir Maltos ordino pagalbos tarnybos (MOPT) organizuojama labdaringa akcija „Maltiečių sriuba“ jau nuo šiandien kviečia prisijungti prie aukojimo. Visi geros valios žmonės gali tai padaryti, paskambinę ar atsiuntę... »
Lietuvos šaulių sąjungos (LŠS) vadas atsargos pulkininkas leitenantas Liudas Gumbinas sako, kad agresijos atveju Lietuva nebekartotų 1940 metų klaidos ir priešintųsi. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 18 d. 13:14
Lietuvos šaulių sąjungos (LŠS) vadas atsargos pulkininkas leitenantas Liudas Gumbinas sako, kad agresijos atveju Lietuva nebekartotų 1940 metų klaidos ir priešintųsi. »
Savivaldybių tarybų rinkimai vyks kitų metų kovo 1 d., informuoja Seimo kanceliarija. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 18 d. 12:59
Savivaldybių tarybų rinkimai vyks kitų metų kovo 1 d., informuoja Seimo kanceliarija. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Galinta, Galintas, Linas, Teklė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar laukiate bobų vasaros?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-09-23
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
2.684 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow down
4.3911 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
91.46   bar.
Dujos   3.85   MMBTU
Auksas
Arrow up
1218.6   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Raulas džiaugiasi kaip vaikas: – Mums krepšinį lošti sveika. Esam vikrūs ir greiti. O planetoj – ketvirti.
Raului pritaria Dirvelė: – Lietuva – vikri šalelė. Pasistengsim ir galbūt Mes pirmi galėsim būt.
Žodį prideda ir Onė: – Tai lietuviška svajonė. O alučio tvenkiny Mes pasaulyje treti.
Vedegys, Anskaitis, Kempė Mus į pirmą vietą tempia. Kas ten baras? Kas ten niršta? Pensijos akcizais virsta!