Parsisiųskite

Rugsėjo 17 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Naujienos Lietuvoje Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis

2013 Balandžio mėn. 5 d. 13:57

Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis

Popiežius Pranciškus penktadienį priėmė kardinolo Audrio Juozo Bačkio atsistatydinimo prašymą ir nauju Vilniaus arkivyskupu metropolitu paskyrė vyskupą Gintarą Grušą.

Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis. R.Dačkaus (fotodiena.lt) nuotr.

Iš pareigų atsistatydino kardinolas A.J.Bačkis. R.Dačkaus (fotodiena.lt) nuotr.

A. J. Bačkio atsistatydinimo pareiškimas buvo įteiktas pagal kanonų teisės nuostatus, jam sulaukus 75 metų amžiaus, pranešė Vyskupų Konferencijos sekretoriatas.

Kardinolas paskirtas arkivyskupijos administratoriumi iki tos dienos, kai įvyks naujo arkivyskupo ingresas – įžengimas į Vyskupijos Katedrą. Arkivyskupas G. Grušas pradės vykdyti naujas pareigas balandžio 23 dieną.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Lietuvoje
Lietuvos lenkų rinkimų akcijai yra viena pagrindinių konkurenčių savivaldybių tarybų rinkimuose. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 19 d. 11:00
Kol konservatoriai ieško lyderio, kurį galėtų siųsti į kovą dėl sostinės mero kėdės, dėmesys sumažėja Lietuvos lenkų rinkimų akcijai (LLRA), nors ji yra viena pagrindinių konkurenčių savivaldybių tarybų rinkimuose, LRT radijo laidoje... »
Rytų Europoje NATO įkurs tarptautinį štabą, kurio elementai bus dislokuoti Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Rumunijoje. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 19 d. 10:09
Rytų Europoje NATO įkurs tarptautinį štabą, kurio elementai bus dislokuoti Baltijos šalyse, Lenkijoje ir Rumunijoje, penktadienį patvirtino Lietuvos kariuomenės vadas generolas majoras Jonas Vytautas Žukas. »
Penktadienis Lietuvoje dar bus saulėtas ir šiltas. Tačiau šeštadienį ir sekmadienį orai ims keistis – artėja panašesni į rudeniškus orai. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 19 d. 09:48
Penktadienis Lietuvoje dar bus saulėtas ir šiltas. Tačiau šeštadienį ir sekmadienį orai ims keistis – artėja panašesni į rudeniškus orai, sako sinoptikė Inga Stankūnaitė. »
Vilniuje penktadienį prasideda NATO šalių kariuomenių vadų susitikimas. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 19 d. 09:25
Vilniuje penktadienį prasideda NATO šalių kariuomenių vadų susitikimas, kuriame ketinama tartis dėl saugumo stiprinimo Rytų Europoje ir misijos Afganistane ateities. »
Lyda Lubienė suskubo po visą Lietuvą ieškoti vyro turtų. Balsas.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 18 d. 22:21
2011 metų spalio 23-iosios pavakarę šalį apskriejo liūdna žinia – Druskininkuose rastas negyvas verslininkas,  koncerno „Achemos grupė“ įkūrėjas ir pagrindinis savininkas, Lietuvos pramoninkų konfederacijos vadovas Bronislovas Lubys... »
Jau šiais metais Lietuvoje turėtų atsirasti papildomas karių batalionas, suformuotas iš NATO valstybių karių. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 18 d. 15:09
Jau šiais metais Lietuvoje turėtų atsirasti papildomas karių batalionas, suformuotas iš NATO valstybių karių, sako krašto apsaugos ministras. Stiprinti Baltijos šalių saugumą savo karius žada siųsti Vokietija, Kanada, Danija ir kitos šalys... »
Seimas ketvirtadienį balsavo prieš buvusio Konstitucinio Teismo (KT) pirmininko Romualdo Kęstučio Urbaičio skyrimą Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) nariu. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 18 d. 14:07
Seimas ketvirtadienį balsavo prieš buvusio Konstitucinio Teismo (KT) pirmininko Romualdo Kęstučio Urbaičio skyrimą Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) nariu. »
Devintoji Maltos ordino ambasados ir Maltos ordino pagalbos tarnybos (MOPT) organizuojama labdaringa akcija „Maltiečių sriuba“ jau nuo šiandien kviečia prisijungti prie aukojimo. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 18 d. 13:33
Devintoji Maltos ordino ambasados ir Maltos ordino pagalbos tarnybos (MOPT) organizuojama labdaringa akcija „Maltiečių sriuba“ jau nuo šiandien kviečia prisijungti prie aukojimo. Visi geros valios žmonės gali tai padaryti, paskambinę ar atsiuntę... »
Lietuvos šaulių sąjungos (LŠS) vadas atsargos pulkininkas leitenantas Liudas Gumbinas sako, kad agresijos atveju Lietuva nebekartotų 1940 metų klaidos ir priešintųsi. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 18 d. 13:14
Lietuvos šaulių sąjungos (LŠS) vadas atsargos pulkininkas leitenantas Liudas Gumbinas sako, kad agresijos atveju Lietuva nebekartotų 1940 metų klaidos ir priešintųsi. »
Savivaldybių tarybų rinkimai vyks kitų metų kovo 1 d., informuoja Seimo kanceliarija. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 18 d. 12:59
Savivaldybių tarybų rinkimai vyks kitų metų kovo 1 d., informuoja Seimo kanceliarija. »
Jei V. Putinui pavyks užkirsti Ukrainai kelią į Europą, Rusijoje šis jo pasiekimas bus labai džiugiai priimtas. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 18 d. 12:55
Rusijos užsienio politikos raktas, anot A. Piontkovskio, yra jos diktatoriaus asmeniniai interesai. „Jei norite suprasti Rusijos užsienio politiką, turite suprasti jos diktatoriaus tikslus. Jo tikslas – bet kokia kaina likti valdžioje amžiams“... »
Ir obelys, ir kaštonai žydi. Rugpjūčio pabaiga buvo gana vėsi ir jie visi tiesiog susipainiojo. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 18 d. 12:38
Kol kas ruduo dovanoja vasariškus orus, bet dar nesulaukėme bobų vasaros, portalui LRT.lt teigia klimatologė Audronė Galvonaitė. „Bobų vasara būna tuomet, kai ateina aukštas slėgis nuo Azorų. Dabar aukštas slėgis yra vietinis, jis duoda... »
Į „Šeimos pietus” vaikų restorane-teatre „Kuku Muku” kviečiamos šeimos su vaikais, pabūti drauge, susipažinti, pasidalinti gera nuotaika ir žinoma, parodyti, ką moka.
2014 Rugsėjo mėn. 18 d. 11:00
Gražiausiame namų kambaryje, garbingiausioje vietoje kabo nuotrauka. Sena, pablukusi, bet labai šilta. Senelių vestuvinė. Sunku net atpažinti. Jie jauni, gražūs ir laimingi! laimingi! »
Vaistininkai ir gydytojai, pastaruoju metu fiksuoja gerokai šoktelėjusį apsinuodijimų grybais atvejų skaičių. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 18 d. 10:20
Įsibėgėjus grybavimo sezonui ir socialiniuose tinkluose „dygstant“ grybų kalnų fotografijoms, rankas trina miško gėrybių rinkėjai, tačiau dalis jų pamiršta, kad grybai gali turėti ne tik vertingų maistinių, bmišet ir pražūtingų... »
Kauno miesto taryba, tvirtindama ketvirtadienį vykstančio tarybos posėdžio darbotvarkę, neįtraukė į ją klausimo dėl mero konservatoriaus Andriaus Kupčinsko atstatydinimo. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 18 d. 10:14
Kauno miesto taryba, tvirtindama ketvirtadienį vykstančio tarybos posėdžio darbotvarkę, neįtraukė į ją klausimo dėl mero konservatoriaus Andriaus Kupčinsko atstatydinimo. »
Ketvirtadienį ir beveik iki savaitės pabaigos vyraus sausi, malonūs ir šilti orai. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 18 d. 09:39
Ketvirtadienį ir beveik iki savaitės pabaigos vyraus sausi, malonūs ir šilti orai. „Pūs pietryčių vidutinio stiprumo vėjas. Temperatūra naktimis svyruos tarp 5–10 (Kuršių nerijoje – apie 13–14), dienomis pakils iki 18–22 laipsnių... »
Priartėjo terorizmo pavojus Europai, todėl, kad išsaugotume taiką ir saugią mūsų visų ateitį, turime reaguoti dabar ir sutelktai, teigia prezidentė Dalia Grybauskaitė. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 18 d. 08:53
Priartėjo terorizmo pavojus Europai, todėl, kad išsaugotume taiką ir saugią mūsų visų ateitį, turime reaguoti dabar ir sutelktai. Taip interviu LRT radijui teigia prezidentė Dalia Grybauskaitė. Grybauskaitė. »
Buvusios finansų ministrės Ingridos Šimonytės dalyvavimas padidinti intrigą Vilniaus mero rinkimuose. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 17 d. 15:50
Buvusios finansų ministrės Ingridos Šimonytės dalyvavimas padidinti intrigą Vilniaus mero rinkimuose, sako politologas Algis Krupavičius. »
Paukščius tikrai galima lesinti batonu, dar geriau – grūdais, jie liks ypač dėkingi už vieną kitą nesūdytą ir nekepintą saulėgrąžos sėklą. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 17 d. 13:10
Paukščius tikrai galima lesinti batonu, dar geriau – grūdais, jie liks ypač dėkingi už vieną kitą nesūdytą ir nekepintą saulėgrąžos sėklą, sako gamtininkas Selemonas Paltanavičius. Tačiau, anot jo, lesindami  laukinius paukščius... »
Vilniaus sueigos taryba vakar po ilgų konsultacijų priėmė formalų nutarimą pakviesti I.Šimonytę tapti Tėvynės sąjungos kandidate į Vilniaus merus. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 17 d. 12:38
Opozicinė Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų partija pakvietė buvusią finansų ministrę tapti kandidate į Vilniaus mero pareigas kitąmet vyksiančiuose rinkimuose. »
Rusijos pareiškimą, kad Baltijos valstybėse pažeidžiamos rusakalbių gyventojų teisės, galima pavadinti katilo kaitinimu. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 17 d. 10:58
Rusijos pareiškimą, kad Baltijos valstybėse pažeidžiamos rusakalbių gyventojų teisės, galima pavadinti katilo kaitinimu, sako Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Gintautas Mažeikis. „Rusijos kaitinamas įtampų katilas nebūtinai gali... »
Moterų teigimu, Lietuvos keliuose dažniausiai jos susiduria (54,7 proc.) su agresyviu vyrų vairuotojų elgesiu. VL archyvo nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 17 d. 10:48
Moterų teigimu, Lietuvos keliuose dažniausiai jos susiduria (54,7 proc.) su agresyviu vyrų vairuotojų elgesiu. Vis dėlto daugelis kalbintų dailiosios lyties atstovių (40,4 proc.) stengiasi į piktus veiksmus kelyje demonstruojančius eismo dalyvius... »
Žmonių nuotaikos Rusijoje blogėja, nes Rusijai taikomos sankcijos duoda akivaizdžių rezultatų. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 17 d. 10:00
Europos Sąjungos (ES) ambasadorius Rusijoje Vygaudas Ušackas LRT Televizijos laidoje „Dėmesio centre“ teigė, kad, nors rusai vis dar telkiasi apie lyderį, tačiau nuotaikos blogėja, nes Vakarų taikomos sankcijos jau duoda rezultatų. »
Artimiausiomis dienomis lietaus nenumatoma, bus saulėta. scanpinx.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 17 d. 09:43
Artimiausiomis dienomis lietaus nenumatoma, bus saulėta, sulauksime 17–22 laipsnių šilumos, sakė sinoptikė Margarita Kirkliauskaitė. »
Jurgis Razma. Kęstutis Daukšys.
2014 Rugsėjo mėn. 17 d. 08:11
Paskelbti ES statistikos tarnybos „Eurostat“ duomenys rodo, kad Lietuva yra viena pirmųjų ES šalių pagal eksporto sumažėjimą. Pagal eksporto nuosmukį šių metų pirmą pusmetį Lietuva buvo šešta ES. Lietuvoje per metus (pirmą pusmetį... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Girvina, Girvinas, Januarija, Vilė, Vilhelmina, Vytė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar reikia įteisinti netradicinę mediciną?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-09-19
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
2.6812 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
4.3672 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
92.99   bar.
Dujos   3.91   MMBTU
Auksas
Arrow down
1225.5   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Raulas džiaugiasi kaip vaikas: – Mums krepšinį lošti sveika. Esam vikrūs ir greiti. O planetoj – ketvirti.
Raului pritaria Dirvelė: – Lietuva – vikri šalelė. Pasistengsim ir galbūt Mes pirmi galėsim būt.
Žodį prideda ir Onė: – Tai lietuviška svajonė. O alučio tvenkiny Mes pasaulyje treti.
Vedegys, Anskaitis, Kempė Mus į pirmą vietą tempia. Kas ten baras? Kas ten niršta? Pensijos akcizais virsta!