Parsisiųskite

Balandžio 19 d., šeštadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Laisvalaikis Pramogos “Eurovizija 2013″ konkursą laimėjo Danija

2013 Gegužės mėn. 19 d. 09:10

“Eurovizija 2013″ konkursą laimėjo Danija

Danijos atstovė Emmelie de Forest su daina Only Teardrops triumfavo šių metų Eurovizijos konkurse. Jau per pusfinalį danei atliekant dainą nušvito fejerverkai ir kiti scenos "perliukai".

Danijos atstovė Emmelie de Forest su daina Only Teardrops triumfavo šių metų Eurovizijos konkurse. theaustralian.com.au nuotr.

Danijos atstovė Emmelie de Forest su daina Only Teardrops triumfavo šių metų Eurovizijos konkurse. theaustralian.com.au nuotr.

20-metė mergina finale 47 taškais aplenkė antroje vietoje likusį Azerbaidžano atstovą Farid Mammadov su daina Hold Me bei 67 taškais į trejetuką patekusią Ukrainos dainininkę Zlata Ognevich su daina Gravity.

Taigi, išankstinės prognozės, kas laimės pirmąją vietą ir šiais metais pasitvirtino šimtu procentų.

Danija šiuo metu patiria dvi ekstazes. Viena susijusi su tuo, kad vakar iškovojo pergalę „Eurovizijos“ dainų konkurse, o kita – kad kitais metais iš šio konkurso šaliai pavyks pasipelnyti. Taip teigia LRT radijo bendradarbė Danijoje. Tuo metu muzikos prodiuseris Martynas Tyla džiaugiasi, kad kitąmet „Eurovizija“ vyks nedidelėje šalyje.

„[Danai išgyvena] dvi ekstazes. Viena – vakar, kad laimėjome, kad esame daininga tauta, o kita – kiek pinigų uždirbsime kitais metais, organizuodami „Euroviziją“, – LRT radijui sakė Danijoje gyvenanti LRT radijo bendradarbė Aistė Pileckytė-Hoffbeck.

Pasak jos, jau svarstoma, kokiame mieste kitąmet galėtų vykti dainų konkursas. Svarstoma, kad Kopenhaga būtų įdomiausia turistams, bet joje esą per mažai vietos, kad būtų surengtas tokio dydžio koncertas. Todėl gali būti, kad „Eurovizija“ 2014-aisiais vyks Danijos provincijoje, bet tikslios vietos, anot LRT radijo bendradarbės, kol kas niekas neskelbia.

„Aš manau, kad kitais metais vėlgi tos gigantomanijos nebus, kuri būdavo kitose šalyse. Ir galėsime džiaugtis, kad ten pasirodys mūsų atstovas“, – sekmadienį sakė muzikos prodiuseris M. Tyla. Viename šios savaitės interviu muzikos prodiuseris teigė, jog šio konkurso organizavimas mažesnėje šalyje gali priartinti galimybę lietuviams pagaliau laimėti „Eurovizijos“ dainų konkursą.

Komentuodamas Danijos atstovės pergalę, M. Tyla prisipažino, jog pirmą vietą buvo numatęs kitam pasirodymui. „Aš tikrai negaliu teisti nugalėtojos, bet jeigu reikėtų rinkti man, aš vis dėlto pirmą vietą būčiau prognozavęs Azerbaidžano atstovui“, – sako M. Tyla. Tačiau pirmą penketuką jis tikina atspėjęs.

Prodiuseris atkreipė dėmesį, jog prognozės, kas laimės „Eurovizijos“ dainų konkursą, pildosi jau ne pirmus metus. Esą, jei žinotume, kas tas prognozes sudaro ir pirmas įvardina nugalėtoją, galėtume svarstyti, kaip laimėti konkursą.

M. Tylos teigimu, norėdamos laimėti, šalys imasi įvairiausių priemonių, pavyzdžiui, balsuoti už tam tikrą šalį ragina tam tikrų ambasadų darbuotojai. Tačiau įvairūs nesąžiningi būdai, pasak muzikos prodiuserio, yra neveiksmingi (viešojoje erdvėje buvo pasirodžiusi informacija apie galimą „Eurovizijos“ balsų pirkimą – LRT.lt).

„Aišku, kad tai stipriai daryti įtakos negali. Jeigu daina nebus stipri, [...] neapgausi žmonių, nepribalsuosi. Atsiranda įvairių žmonių, savanorių, kurie tai daro, aš pats skaičiau tuos reportažus, pats mačiau tas žinutes. Ganėtinai kvailai atrodo, nes tenka bendrauti ne su vienos šalies prodiuseriais – kiek žinau, tokių primityvių dalykų nelabai kas daro“, – tvirtina M. Tyla.

A. Pojavio pasirodymu ir užimta vieta muzikos prodiuseris sako esąs patenkintas, o paklaustas, kaip vertina tai, kad kaimynai Lietuvai neskyrė balų, M. Tyla sakė pritariantis Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovui Audriui Giržadui.

„Žinote, iš tikrųjų A. Giržadas teisingai pasakė, kad čia nereiškia, jog jei vienais metais mes davėme, kitais metais ta šalis mums turėtų duoti. Aišku, džiugu, kad žmonės vis dėlto renkasi dainą, bet mes negalime paneigti, kad tarp 40 šalių vyksta geopolitiniai dalykai“, – įsitikinęs M. Tyla.

valstietis.lt ir lrt.lt inf.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Pramogos
Televizijos laidų vedėjui, atlikėjui Marijonui Mikutavičiui Velykos nepatinka dėl vienos priežasties – kiaušinių. Ruslano Kondratjevo nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 12:55
Televizijos laidų vedėjui, atlikėjui Marijonui Mikutavičiui Velykos nepatinka dėl vienos priežasties – kiaušinių. kiaušinių. »
K. Sakalauskas pats yra dirbęs ugniagesiu. TV6 nuotr.
2014 Balandžio mėn. 14 d. 08:52
Lai politikai pavydi ugniagesiams, kuriais Lietuvos žmonės pasitiki labiausiai! Tiesa, šį pasitikėjimą jie pelnė beatodairiška drąsa ir sūriu prakaitu. Ir laiko aukštai iškėlę pasitikėjimo kartėlę jau metų metus. Tad ar ne jie ir yra tikrosios... »
„Oskaru“ už geriausią scenarijų apdovanoto naujausio Spike`o Jonze`o filmo „Ji“ dėmesio centre – nekonvencinė meilės istorija. Filmo kadras
2014 Balandžio mėn. 11 d. 12:17
„Oskaru“ už geriausią scenarijų apdovanoto naujausio Spike`o Jonze`o filmo „Ji“ dėmesio centre – nekonvencinė meilės istorija. »
Kuo pasibaigs ką atskleis socialinis eksperimentas „Tik nesakyk mamai“, dar nežinia, bet 25 tūkst. litų  prizas suras savo laimėtoją. TV3 nuotr.
2014 Balandžio mėn. 7 d. 10:03
Komercinėje televizijoje ėmė veistis dar keistesni padarai nei realybės šou, ir pavadinti labai jau gudriai – socialiniai eksperimentai. Lig šiol, kaip žinia, juos konstravo bei jais domėjosi mokslininkai , tačiau šiandien TV sumojo panašiu... »
2005 metais didžiojoje „Eurovizijos“ konkurso scenoje melodinga balade „The War is Not Over“ į Europą kreipęsis latvių dainininkų duetas Valteris ir Kazha, atrodo, nepaliko abejingų.
2014 Balandžio mėn. 4 d. 10:55
Jokios „Eurovizijos“ dainų konkursui būdingos pompastikos. Dvi kėdės, skolintos gitaros ir du vaikinukai, vilkintys nutrintais džinsais bei baltais švarkais. 2005 metais didžiojoje „Eurovizijos“ konkurso scenoje melodinga balade „The... »
Užupio meno inkubatoriuje „Galera“ atidaryta garsių Lietuvos fotografų paroda „Moteris. Mama. Dukra“. Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ nuotraukos.
2014 Balandžio mėn. 2 d. 10:22
Užupio meno inkubatoriuje „Galera“ atidaryta garsių Lietuvos fotografų paroda „Moteris. Mama. Dukra“. Dukra“. »
Vilniaus Užupio rajono gyventojai antradienį jau 17-ąjį kartą mini tradicinę savo šventę – Užupio Nepriklausomybės dieną. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 1 d. 14:17
Vilniaus Užupio rajono gyventojai antradienį jau 17-ąjį kartą mini tradicinę savo šventę – Užupio Nepriklausomybės dieną. »
Režisieriaus I. Jonyno filme „Lošėjas“ pasakojama apie greitosios pagalbos stoties darbuotoją Vincentą, kurio aistra – azartiniai lošimai. Kadras iš filmo.
2014 Balandžio mėn. 1 d. 09:07
Vilniuje vykstančiame festivalyje „Kino pavasaris“ prasidėjo konkursinė programa „Nauja Europa – nauji veidai“. Šioje programoje dalyvauja ir lietuvių filmas – Igno Jonyno „Lošėjas“, kurio premjera festivalyje įvyko sekmadienį. »
Aukštaitijos nacionalinis parkas – seniausias nacionalinis parkas Lietuvoje, įkurtas 1974 metais.
2014 Kovo mėn. 31 d. 14:49
Aukštaitijos nacionalinis parkas – seniausias nacionalinis parkas Lietuvoje, įkurtas 1974 metais siekiant išsaugoti bei atkurti Aukštaitijos etnokultūrinės srities gamtinius ir kultūrinius savitumus bei juos tausojančiai naudoti. Tai ežerų... »
Tariamai gražaus gyvenimo metraštininke tapusi komercinė televizija neturi sentimentų: parodo jį ir priekiu, ir užpakaliu. Martyno Vidzbelio nuotr.
2014 Kovo mėn. 29 d. 12:36
Komercinė televizija gera tuo, kad kartais parodo reiškinius be jokių skrupulų, o tą patį eterio herojų – iš priekio ir iš užpakalio, be jokios sarmatos. Kitaip sakant, komercinė televizija yra objektyvi, jeigu jai tai apsimoka. »
Daugeliui choristų inkilų kėlimas į medžius buvo naujiena, kai kuriems – kartu su tėvais ar seneliais išmėgintas dalykas.
2014 Kovo mėn. 28 d. 09:14
Net keturių Kauno chorų, nugalėjusių arba ką tik debiutavusių televizijos projekte „Chorų karai“, nariai ketvirtadienio popietę laikinojoje sostinėje esančiame Santarvės parke kartu su Pagynės vaikų namų auklėtiniais į medžius įkėlė... »
„Eurovizijos“ konkursas Australijoje yra taip mylimas, kad šiemet konkurso organizatoriai pagaliau leido ir australams dalyvauti didžiausiame Europos muzikos šou. wikipedia.org nuotr.
2014 Kovo mėn. 25 d. 13:32
„Eurovizijos“ konkursas Australijoje yra taip mylimas, kad šiemet konkurso organizatoriai pagaliau leido ir australams dalyvauti didžiausiame Europos muzikos šou. šou. »
Kovo 28 ir 29 dienomis Šiaulių arenoje vyks pavasarinė "Terbakrauskio mugė".
2014 Kovo mėn. 25 d. 09:14
Sveiki, mielieji! Jau saulelė vėl atkopdama budino svietą... O mes budiname visus šiauliečius ir miesto svečius bei kviečiame kovo 28 ir 29 dienomis į Šiaulių arenoje vyksiančią pavasarinę "Terbakrauskio mugę"! Mugė penktadienį... »
Garbė atidaryti „Kino pavasarį“ suteikta S.Lelio filmui „Glorija“. „Kino pavasario“ archyvo nuotr.
2014 Kovo mėn. 24 d. 10:39
Lietuva tampa ne tik kosmoso, bet ir kino valstybe. Ketvirtadienį Vilniuje, penktadienį Kaune atidarytas 19-asis tradicinis „Kino pavasaris“, truksiantis iki balandžio 3 d. Kino mėgėjams siūloma neįtikėtinai plati ir įvairi programa. Festivalio... »
Penktadienį Vilniuje, Šiuolaikinio meno centre, prasideda tris dienas truksiantis šešioliktasis festivalis „Mados infekcija“. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Kovo mėn. 21 d. 10:25
Penktadienį Vilniuje, Šiuolaikinio meno centre, prasideda tris dienas truksiantis šešioliktasis festivalis „Mados infekcija“. »
Ketvirtadienį Vilniuje prasideda devynioliktasis tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“.
2014 Kovo mėn. 20 d. 11:49
Ketvirtadienį Vilniuje prasideda devynioliktasis tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“. Jame bus parodyti 247 filmai iš 67 šalių, pristatytos dvi konkursinės programos. »
Režisierius J. J. Abramsas gegužę pradės filmuoti „Žvaigždžių karai. Epizodas VII“. alloverpress.ee nuotr.
2014 Kovo mėn. 19 d. 13:36
Kuriama nauja mokslinės fantastinės kino sagos „Žvaigždžių karai“ (Star Wars) dalis jau turi oficialiai patvirtintą siužeto kalendorių, taip pat patvirtinta, kad joje vėl pasirodys robotas R2-D2. »
Aktorei I. Balsytei geriausiai sekasi fotografuoti vaikus. Dainiaus Labučio nuotr.
2014 Kovo mėn. 19 d. 09:22
Į savo darytų fotografijų parodą „Mano geriausias KADRAS“ pakvietė keturiasdešimt garsiausių Lietuvos moterų. »
 „Jei Dievas dainuotų, jo balsas būtų panašus į Bočelio“, – yra pasakiusi kanadiečių atlikėja Celine Dion.
2014 Kovo mėn. 18 d. 08:58
Lietuvos muzikos gurmanai sausio 11-ąją sulauks neeilinės dovanos – Kauno „Žalgirio“ arenoje koncertą surengs vienas žymiausių pasaulio dainininkų Andrea Bočelis (Andrea Bocelli). Ir operos, ir popmuzikos gerbėjus žavintis italų atlikėjas... »
Nacionalinę  atranką laimėjo merginų choras „Liepaitės“. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Kovo mėn. 15 d. 09:15
Praėjusio sekmadienio vakaras pasirodė už rytą protingesnis, nes ryte dar niekas negalėjo nuspėti, kuris choras veš Lietuvos vėliavą į Chorų Euroviziją. Tik vakare paaiškėjo, kad nacionalinę  atranką laimėjo merginų choras „Liepaitės“... »
Žaidimų kambaryje „Vaiko laikas“ švęsti gimtadienį – ne tik nepamirštamas nuotykis, bet dar ir apsimoka.
2014 Kovo mėn. 14 d. 11:21
2013 m. rugsėjį Kaune (Naujakurių g. 31, Šilainiai) duris atvėrus vaikų žaidimų kambariui - „Vaiko laikas“, miestas gali pasigirti išskirtine vieta mažųjų laisvalaikiui ir pramogoms. 240 kv. m. spalvingoje, romiu jaukumu alsuojančioje... »
Festivalyje dalyvaus didieji, mažieji Lietuvos alaus gamintojai bei platintojai, kurie pristatys ne tik puikiai visiems žinomas ir geriausiai pasaulyje įvertintas alaus rūšis, bet ir dar neragautus skonius.
2014 Kovo mėn. 13 d. 15:58
„Litexpo“ penktadienį prasidės dvi dienas truksiantis alaus, gero maisto ir muzikos festivalis „Al’Fiesta“. Kovo 14-15 dienomis, vyksiančių renginių metu lankytojų lauks gurmaniškų maisto gamybos idėjų pristatymas, pasaulio aludarių... »
Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė kovo 15-ąją, šeštadienį, 21val. surengs savo ir draugų koncertą, kurio metu lauks finansinio palaikymo iš ja tikinčių tautiečių. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Kovo mėn. 13 d. 13:25
Ne vienerius metus rengiamas nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos nugalėtojo palaikymo koncertas LRT eteryje tapo gražia tradicija. Būtent šia proga Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė kovo 15-ąją, šeštadienį, 21val. surengs savo ir draugų... »
15-metė A.Marčenkaitė tapo „Ekskursantės“ sėkmės laidu. Kadrai iš kino filmų.
2014 Kovo mėn. 9 d. 09:15
„Lietuvoje, jei neminėtume kino ir futbolo, yra gerų dalykų“, – yra pasakęs vienas futbolo ir kino mėgėjas. Tačiau tautinį kiną, kurį jau buvome apverkę ir beveik palaidoję, šiandien galime drąsiai minėti ir net aptarti jo laimėjimus... »
Prasmingai praleisti laiką šeimas su vaikais šį savaitgalį kvies pati geriausia europietiška animacija. Kadras iš filmo „Didžioji skruzdėlyčių karalystė“.
2014 Kovo mėn. 6 d. 13:42
Prasmingai praleisti laiką šeimas su vaikais šį savaitgalį kvies pati geriausia europietiška animacija. Tai naujausia lėlinės animacijos meistrų iš Latvijos rinktinė „Animacijos karuselė“ ir garsių Prancūzų animatorių H. Giraud ir Th. Szabo... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Adalbertas, Daugauda, Daugaudas, Jorinta, Jurga, Jurgis, Juris, Vygailas, Vygailė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar žiūrėsite kandidatų į prezidentus debatus?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-04-23
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
2.5017 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
4.2053 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
101.69   bar.
Dujos   4.74   MMBTU
Auksas
Arrow down
1284.9   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Stiebiasi kiekvienas daigas – Juk rytoj Velykos. Gainioja debesėlius Pietrytis išdykęs.
– Su ateinančiom, kaimynai, – Šūkteli Balaišis. – Prašome rytoj užsukti Į margučių vaišes.
– Bus pyragų kiek tik telpa: Šiandien kepa Stasė. Na, o mes su Anupru Dar kai ką surasim...
– Ačiū, kad kvieti, kaimyne, – Onė atsišaukia. – Bet... namuos margučių rėtis Anūkėlių laukia.