Parsisiųskite

Rugpjūčio 30 d., šeštadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Laisvalaikis Pramogos “Eurovizija 2013″ konkursą laimėjo Danija

2013 Gegužės mėn. 19 d. 09:10

“Eurovizija 2013″ konkursą laimėjo Danija

Danijos atstovė Emmelie de Forest su daina Only Teardrops triumfavo šių metų Eurovizijos konkurse. Jau per pusfinalį danei atliekant dainą nušvito fejerverkai ir kiti scenos "perliukai".

Danijos atstovė Emmelie de Forest su daina Only Teardrops triumfavo šių metų Eurovizijos konkurse. theaustralian.com.au nuotr.

Danijos atstovė Emmelie de Forest su daina Only Teardrops triumfavo šių metų Eurovizijos konkurse. theaustralian.com.au nuotr.

20-metė mergina finale 47 taškais aplenkė antroje vietoje likusį Azerbaidžano atstovą Farid Mammadov su daina Hold Me bei 67 taškais į trejetuką patekusią Ukrainos dainininkę Zlata Ognevich su daina Gravity.

Taigi, išankstinės prognozės, kas laimės pirmąją vietą ir šiais metais pasitvirtino šimtu procentų.

Danija šiuo metu patiria dvi ekstazes. Viena susijusi su tuo, kad vakar iškovojo pergalę „Eurovizijos“ dainų konkurse, o kita – kad kitais metais iš šio konkurso šaliai pavyks pasipelnyti. Taip teigia LRT radijo bendradarbė Danijoje. Tuo metu muzikos prodiuseris Martynas Tyla džiaugiasi, kad kitąmet „Eurovizija“ vyks nedidelėje šalyje.

„[Danai išgyvena] dvi ekstazes. Viena – vakar, kad laimėjome, kad esame daininga tauta, o kita – kiek pinigų uždirbsime kitais metais, organizuodami „Euroviziją“, – LRT radijui sakė Danijoje gyvenanti LRT radijo bendradarbė Aistė Pileckytė-Hoffbeck.

Pasak jos, jau svarstoma, kokiame mieste kitąmet galėtų vykti dainų konkursas. Svarstoma, kad Kopenhaga būtų įdomiausia turistams, bet joje esą per mažai vietos, kad būtų surengtas tokio dydžio koncertas. Todėl gali būti, kad „Eurovizija“ 2014-aisiais vyks Danijos provincijoje, bet tikslios vietos, anot LRT radijo bendradarbės, kol kas niekas neskelbia.

„Aš manau, kad kitais metais vėlgi tos gigantomanijos nebus, kuri būdavo kitose šalyse. Ir galėsime džiaugtis, kad ten pasirodys mūsų atstovas“, – sekmadienį sakė muzikos prodiuseris M. Tyla. Viename šios savaitės interviu muzikos prodiuseris teigė, jog šio konkurso organizavimas mažesnėje šalyje gali priartinti galimybę lietuviams pagaliau laimėti „Eurovizijos“ dainų konkursą.

Komentuodamas Danijos atstovės pergalę, M. Tyla prisipažino, jog pirmą vietą buvo numatęs kitam pasirodymui. „Aš tikrai negaliu teisti nugalėtojos, bet jeigu reikėtų rinkti man, aš vis dėlto pirmą vietą būčiau prognozavęs Azerbaidžano atstovui“, – sako M. Tyla. Tačiau pirmą penketuką jis tikina atspėjęs.

Prodiuseris atkreipė dėmesį, jog prognozės, kas laimės „Eurovizijos“ dainų konkursą, pildosi jau ne pirmus metus. Esą, jei žinotume, kas tas prognozes sudaro ir pirmas įvardina nugalėtoją, galėtume svarstyti, kaip laimėti konkursą.

M. Tylos teigimu, norėdamos laimėti, šalys imasi įvairiausių priemonių, pavyzdžiui, balsuoti už tam tikrą šalį ragina tam tikrų ambasadų darbuotojai. Tačiau įvairūs nesąžiningi būdai, pasak muzikos prodiuserio, yra neveiksmingi (viešojoje erdvėje buvo pasirodžiusi informacija apie galimą „Eurovizijos“ balsų pirkimą – LRT.lt).

„Aišku, kad tai stipriai daryti įtakos negali. Jeigu daina nebus stipri, [...] neapgausi žmonių, nepribalsuosi. Atsiranda įvairių žmonių, savanorių, kurie tai daro, aš pats skaičiau tuos reportažus, pats mačiau tas žinutes. Ganėtinai kvailai atrodo, nes tenka bendrauti ne su vienos šalies prodiuseriais – kiek žinau, tokių primityvių dalykų nelabai kas daro“, – tvirtina M. Tyla.

A. Pojavio pasirodymu ir užimta vieta muzikos prodiuseris sako esąs patenkintas, o paklaustas, kaip vertina tai, kad kaimynai Lietuvai neskyrė balų, M. Tyla sakė pritariantis Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovui Audriui Giržadui.

„Žinote, iš tikrųjų A. Giržadas teisingai pasakė, kad čia nereiškia, jog jei vienais metais mes davėme, kitais metais ta šalis mums turėtų duoti. Aišku, džiugu, kad žmonės vis dėlto renkasi dainą, bet mes negalime paneigti, kad tarp 40 šalių vyksta geopolitiniai dalykai“, – įsitikinęs M. Tyla.

valstietis.lt ir lrt.lt inf.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Pramogos
Miesto bendruomenės dvasia festivalio dienomis buvo labai europietiška, jautėsi, kad Kėdainiuose gausėja gražių, jaunatviškų, laisvos dvasios žmonių. Vaido Juškos nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 18 d. 17:00
Dvi savaitgalio dienas truko Kėdainių džiazo festivalis „Broma Jazz“. Bet pirmiausia ne apie tai, kiek kolektyvų koncertavo, kurie atlikėjai kuriose miesto erdvėse pasirodė, o apie tai – kas svarbiausia – ką festivalis gaivina, kuria... »
Pakruojo dvare vyksiančiame renginyje bus galima susipažinti tiek su senaisiais amatais, tiek su daugybę alaus rūšių, kurios gaminamos visoje Lietuvoje ir Pakruojyje. VL arch. nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 1 d. 16:33
Rugpjūčio 1,2 ir 3 dienomis Pakruojo dvare vyks didžiulio pasisekimo pernai sulaukęs „Amatų, muzikos ir alaus“ festivalis.  »
Pagrindiniu šventės akcentu tapo šviesos ir garso instaliacija ant rotušės pastato fasado. Kaunas.lt nuotr.
2014 Liepos mėn. 28 d. 10:24
Sekmadienį, liepos 27 d., kauniečiai ir miesto svečiai buvo kviečiami drauge švęsti „Baltosios Gulbės" šventę, kuri buvo skirta paminėti Kauno rotušės gimtadienį. Vakar rotušės pastatui sukako 472 metai. »
Į Klaipėdą atvilnijo jubiliejinė – 55-oji – Jūros šventė. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Liepos mėn. 25 d. 08:18
Į Klaipėdą atvilnijo jubiliejinė – 55-oji – Jūros šventė. Organizatoriai žada, jog šių metų šventė – geriausia iš visų iki šiol buvusių. Šventės programoje – per šimtą skirtingų ir spalvingų renginių. »
Daumantas Daugirdas, kaip ir jo tėvas bei senelis, meistrauja savo malonumui nuo pat vaikystės. LRT nuotr.
2014 Liepos mėn. 15 d. 12:34
Neseniai pasibaigė pirmasis „Auksinių rankų“ sezonas. Iš daugiau kaip 200 pretendentų, pavasarį bandžiusių patekti į LRT televizijos laidą „Auksinės rankos“ tik 2 buvo moterys. Laidos kūrėjai neslepia, kad ketina laužyti nusistovėjusius... »
Juodkrantė turi naują lankymo objektą – šilutiškis menininkas Saulius Gudelevičius pamaryje nupiešė įstabų 3D piešinį. Asmeninio archyvo nuotr.
2014 Liepos mėn. 9 d. 15:36
Juodkrantė turi naują lankymo objektą – šilutiškis menininkas Saulius Gudelevičius pamaryje nupiešė įstabų 3D piešinį. „Istoriškai toje prieplaukoje atrastas gintaro lobis. Taip piešinys ir gimė“, – portalui LRT.lt pasakoja menininkas... »
Jau 15-ą kartą besidominčius Lietuvos istorija Kernavėje pasitiks pirmieji šio festivalio sumanytojai ir rengėjai - gyvosios archeologijos klubo „Pajauta“ nariai. VL archyvo nuotr.
2014 Liepos mėn. 2 d. 10:18
Mindaugo karūnavimo dieną senoji Lietuvos sostinė jau 15-ą kartą pasitinka tarptautiniu festivaliu „Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje“, kuris vyks liepos 5–6 d. Šiuo renginiu Lietuvoje populiarinama eksperimentinė archeologija. »
Nors Lietuvoje futbolas nėra toks populiarus, kaip krepšinis, ketvirtadienį prasidėsiantis Pasaulio futbolo čempionatas prie televizorių ekranų ir į barus turėtų sutraukti nemažai šio žaidimo sirgalių. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Birželio mėn. 11 d. 09:04
Nors Lietuvoje futbolas nėra toks populiarus, kaip krepšinis, ketvirtadienį prasidėsiantis Pasaulio futbolo čempionatas prie televizorių ekranų ir į barus turėtų sutraukti nemažai šio žaidimo sirgalių. Pasak restorano „Katpėdėlė“... »
Daugiavaikis tėvas neslėpė esąs maloniai sutrikęs dėl jo šeimai parodyto dėmesio ir gautų dovanų gausos, tačiau čia V. Cololo prisiminė esąs šoumenas ir kėdainiečio sutrikimą išblaškė šmaikščiais pokštais. TV3 nuotr.
2014 Birželio mėn. 9 d. 08:26
Ūkiškiausia televizijos žvaigždė. Ar tai – ne pavydėtinai solidus titulas subtilaus eterio platybėse, juolab kad jo taip paprastai nepaveldėsi, gražiai pašokęs nenusipirksi ir padainavęs taip pat negausi? Visgi spėjau, kad šio titulo labiausiai... »
"Tolstojus" Kulautuvos prieplaukoje.
2014 Gegužės mėn. 28 d. 13:50
Nuo praėjusios savaitės kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami plaukti laivu Nemuno maršrutu Kaunas--Kulautuva-Kaunas. Kiekvieną sekmadienį 12 val. laivas „Tolstojus" prie Vytauto Didžiojo bažnyčios esančios prieplaukos lauks visų... »
Viena įtakingiausių repo grupių iš Niujorko – „Onyx“ – pagaliau pasirodys Vilniuje. alloverpress.ee nuotr.
2014 Gegužės mėn. 21 d. 13:53
Viena įtakingiausių repo grupių iš Niujorko – „Onyx“ – pagaliau pasirodys Vilniuje. Speciali „burn Energy Session“ su legendomis apipintais „Onyx“ įvyks birželio 2 d. menų fabrike „Loftas“. »
Pagrindinius vaidmenis seriale atliks M.Jampolskis ir vokiečių aviganis Mažylis. TV3 nuotr.
2014 Gegužės mėn. 12 d. 10:14
Šių metų pradžioje žiūrovus pradžiugino linksmas namų gamybos vaidybinis TV3 televizijos filmas „Inspektorius Mažylis“. Žiūrovai buvo pakviesti įvertinti šią naują TV juostą labai savotišku būdu: jei „Inspektorius Mažylis“... »
Po sėkmės „Eurovizijos“ dainų konkurse, Austrijos atstovė Conchita Wurst savo kišenę turėtų papildyti įspūdinga pinigų suma. „Glamour“ žurnalo teigimu, Conchita ateityje uždirbs mažiausiai 25 milijonus svarų. huffingtonpost.com nuotr.
2014 Gegužės mėn. 11 d. 01:00
2014-ų metų „Eurovizijos“ dainų konkursą laimėjo Austrija, surinkusi 290 balsus. Conchita Wurst, atsiimdama legendiniu tapusį „Eurovizijos“ simbolį iš praeitų metų nugalėtojos Emmelie De Forest dėkojo už tokį rezultatą. „Ateitis... »
„Eurovizijos“ antrajame pusfinalyje su daina „Attention“ pasirodžiusi Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė nepateko į „Eurovizijos“ finalą.
2014 Gegužės mėn. 9 d. 09:39
„Eurovizijos“ antrajame pusfinalyje su daina „Attention“ pasirodžiusi Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė nepateko į „Eurovizijos“ finalą, vyksiantį šeštadienį. »
Ketvirtadienį į „Eurovizijos“ sceną Kopenhagoje (Danija) žengs Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė. youtube.com stop kadras.
2014 Gegužės mėn. 8 d. 09:34
Ketvirtadienį į „Eurovizijos“ sceną Kopenhagoje (Danija) žengs Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė. »
Konkurentai, laukiantys Vilijos Matačiūnaitės antrajame pusfinalyje, – gerokai stipresni. alloverpress.ee nuotr.
2014 Gegužės mėn. 7 d. 12:48
Pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis buvo nuobodokas, ir galimas laimėtojas jame nepasirodė. Tačiau konkurentai, laukiantys Vilijos Matačiūnaitės antrajame pusfinalyje, – gerokai stipresni. Taip sako muzikos prodiuseris Lauras Lučiūnas. „Žinoma... »
„Eurovizijos“ konkursui Danijoje planuota išleisti 20 mln. litų, tačiau dabar kalbama, kad suma bus beveik dviguba.
2014 Gegužės mėn. 5 d. 15:15
„Eurovizijos“ konkursui Danijoje planuota išleisti 20 mln. litų, tačiau dabar kalbama, kad suma bus beveik dviguba. Taip kalba LRT radijo bendradarbė Danijoje Aistė Pileckytė-Hoffbeck. Anot jos, vis dar atsiranda nenumatytų išlaidų. »
Motinos dienai skirtą koncertą per TV3 ves Marijus Mikutavičius ir Jurgita Jurkutė-Širvaitė. TV3 nuotr.
2014 Gegužės mėn. 3 d. 07:50
„Tau mano mamyte, pirmieji pirmieji žiedai“, – šitaip pirmąjį gegužės sekmadienį rytmetėliuose dainuos vaikučiai. Bet ir suaugę turi mamas, o televizija visas motinas pasveikinti gali vienu metu, garsiai bei iškilmingai. Per TV3 kanalą... »
Su ritminga daina „Rise Up“ į „Euroviziją“ keliaujantis duetas „Freaky Fortune“, kurį sudaro Nikolas ir Theofilos, ir RiskyKidd slapyvardį pasirinkęs reperis Shane’as, yra vadinami vienais iš artėjančio konkurso lyderių. eurovision.tv nuotr.
2014 Gegužės mėn. 1 d. 20:00
Graikija yra vadinama viena sėkmingiausiai „Eurovizijos“ dainų konkurse pasirodančių valstybių. Šiemet šaliai didžiausiame Europoje dainų konkurse atstovaus trys vaikinukai: Nikolas Raptakis, Theofilos Pouzbouris ir Shane’as Schulleris... »
Laidos „Diagnozė: valdžia“ vedėja R.Tapinienė dirba it bejausmė radiologė: „kalbančios galvos“ čia peršviečiamos kiaurai, ir kartais žiūrovas pamato tai, ką jos iš tikrųjų galvoja. LNK nuotr.
2014 Balandžio mėn. 28 d. 12:23
Ketvirtoji valdžia šiuo metu yra įgijusi, palyginti su kitoms trimis valdžiomis, neprilygstamą galią. Juk būtent žiniasklaida, jei tik ji yra profesionali ir nepaperkama, gali padėti mums išsirinkti tinkamiausią prezidentą. Televizijos žurnalistai... »
Ketvirtadienį Kaune prasidės dvidešimt ketvirtasis tarptautinis džiazo festivalis „Kaunas Jazz“. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 24 d. 12:54
Ketvirtadienį Kaune prasidės dvidešimt ketvirtasis tarptautinis džiazo festivalis „Kaunas Jazz“. Keturias dienas vyksiančiame festivalyje šiemet pasirodys geriausia pasaulyje džiazo vokalistė Cassandra Willson. »
Aktorė D.Barrymore antrą kartą tapo mama.
2014 Balandžio mėn. 23 d. 09:30
Aktorė Drew Barrymore susilaukė antrosios atžalos. Garsiai Holivudo aktorei gimė mergaitė. »
Televizijos laidų vedėjui, atlikėjui Marijonui Mikutavičiui Velykos nepatinka dėl vienos priežasties – kiaušinių. Ruslano Kondratjevo nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 12:55
Televizijos laidų vedėjui, atlikėjui Marijonui Mikutavičiui Velykos nepatinka dėl vienos priežasties – kiaušinių. kiaušinių. »
K. Sakalauskas pats yra dirbęs ugniagesiu. TV6 nuotr.
2014 Balandžio mėn. 14 d. 08:52
Lai politikai pavydi ugniagesiams, kuriais Lietuvos žmonės pasitiki labiausiai! Tiesa, šį pasitikėjimą jie pelnė beatodairiška drąsa ir sūriu prakaitu. Ir laiko aukštai iškėlę pasitikėjimo kartėlę jau metų metus. Tad ar ne jie ir yra tikrosios... »
„Oskaru“ už geriausią scenarijų apdovanoto naujausio Spike`o Jonze`o filmo „Ji“ dėmesio centre – nekonvencinė meilės istorija. Filmo kadras
2014 Balandžio mėn. 11 d. 12:17
„Oskaru“ už geriausią scenarijų apdovanoto naujausio Spike`o Jonze`o filmo „Ji“ dėmesio centre – nekonvencinė meilės istorija. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Eglita, Ingrida, Protenis, Steponas, Vilgaudė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar šiemet jau grybavote?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-09-02
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
2.6294 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
4.3723 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
95.82   bar.
Dujos
Arrow down
4.01   MMBTU
Auksas
Arrow down
1283.3   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

– Raulas vakar man šnekėjo, Kad jau karas prasidėjo. Kur girdėta, kur matyta: Slavai lupa vienas kitą.
Kempė net užkimęs kalba: – Gal važiuojam į pagalbą? Ten, Anuprai, duosim garo Ir neliks to brolių karo.
Jų kalbas nugirdo Onė: – Fu, tuščia šita kelionė. Kai susipeša du broliai, Nesikišdavom lig šiolei.
– Būdavo, pasikumščiuoja, O po to pasibučiuoja. Negi dėl kokios vagos Brolis brolį nudaigos?