Parsisiųskite

Rugpjūčio 20, trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Laisvalaikis Pramogos Didžiausi šalies moliūgai susirungs tradiciniuose rinkimuose

2012 Rugsėjo mėn. 27 d. 08:17

Didžiausi šalies moliūgai susirungs tradiciniuose rinkimuose

Prekybos tinklas MAXIMA jau trečius metus iš eilės kviečia dalyvauti nacionaliniuose MAXIMALIAUSIO moliūgo rinkimuose. Gražia tradicija tapusiame konkurse įspūdingo dydžio moliūgus galima užregistruoti iki spalio 21 dienos. Trijų didžiausių moliūgų savininkų laukia vertingi piniginiai prizai.

2011 m. nugalėtojas moliūgas

2011 m. nugalėtojas moliūgas

„Džiaugiamės, kad rinkimai taip išpopuliarėjo: pernai juose varžėsi apie 200 įspūdingo dydžio ir svorio moliūgų iš visos Lietuvos. Ir šiemet tikimės, kad mūsų šalies ūkiuose, daržuose auga rekordo verti moliūgai“, – sako MAXIMA LT, UAB, Įvaizdžio ir komunikacijos departamento direktorė Lina Muižienė.

Pernai didžiausią moliūgą, kuris pasiekė rekordinį – 158 kilogramų – svorį, užaugino jaunas ūkininkas iš Anykščių rajono.

Kaip ir kasmet, spalio pabaigoje didžiausi moliūgai iš visos Lietuvos bus atvežti į sostinę, kur šventės metu bus išrinkti  didžiausi. Pasibaigus konkursui moliūgai bus paaukoti paramos ir labdaros organizacijai „Maisto bankas“. Ji moliūgus išdalins skurstantiems Lietuvos žmonėms.

Užregistruoti moliūgą galima užpildžius specialią formą interneto svetainėje http://www.maxima.lt/akcijos/maximaliausio-moliugo-rinkimai/  arba paskambinus nemokamu telefonu 8 800 20 050.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Pramogos
Miesto bendruomenės dvasia festivalio dienomis buvo labai europietiška, jautėsi, kad Kėdainiuose gausėja gražių, jaunatviškų, laisvos dvasios žmonių. Vaido Juškos nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 18 d. 17:00
Dvi savaitgalio dienas truko Kėdainių džiazo festivalis „Broma Jazz“. Bet pirmiausia ne apie tai, kiek kolektyvų koncertavo, kurie atlikėjai kuriose miesto erdvėse pasirodė, o apie tai – kas svarbiausia – ką festivalis gaivina, kuria... »
Pakruojo dvare vyksiančiame renginyje bus galima susipažinti tiek su senaisiais amatais, tiek su daugybę alaus rūšių, kurios gaminamos visoje Lietuvoje ir Pakruojyje. VL arch. nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 1 d. 16:33
Rugpjūčio 1,2 ir 3 dienomis Pakruojo dvare vyks didžiulio pasisekimo pernai sulaukęs „Amatų, muzikos ir alaus“ festivalis.  »
Pagrindiniu šventės akcentu tapo šviesos ir garso instaliacija ant rotušės pastato fasado. Kaunas.lt nuotr.
2014 Liepos mėn. 28 d. 10:24
Sekmadienį, liepos 27 d., kauniečiai ir miesto svečiai buvo kviečiami drauge švęsti „Baltosios Gulbės" šventę, kuri buvo skirta paminėti Kauno rotušės gimtadienį. Vakar rotušės pastatui sukako 472 metai. »
Į Klaipėdą atvilnijo jubiliejinė – 55-oji – Jūros šventė. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Liepos mėn. 25 d. 08:18
Į Klaipėdą atvilnijo jubiliejinė – 55-oji – Jūros šventė. Organizatoriai žada, jog šių metų šventė – geriausia iš visų iki šiol buvusių. Šventės programoje – per šimtą skirtingų ir spalvingų renginių. »
Daumantas Daugirdas, kaip ir jo tėvas bei senelis, meistrauja savo malonumui nuo pat vaikystės. LRT nuotr.
2014 Liepos mėn. 15 d. 12:34
Neseniai pasibaigė pirmasis „Auksinių rankų“ sezonas. Iš daugiau kaip 200 pretendentų, pavasarį bandžiusių patekti į LRT televizijos laidą „Auksinės rankos“ tik 2 buvo moterys. Laidos kūrėjai neslepia, kad ketina laužyti nusistovėjusius... »
Juodkrantė turi naują lankymo objektą – šilutiškis menininkas Saulius Gudelevičius pamaryje nupiešė įstabų 3D piešinį. Asmeninio archyvo nuotr.
2014 Liepos mėn. 9 d. 15:36
Juodkrantė turi naują lankymo objektą – šilutiškis menininkas Saulius Gudelevičius pamaryje nupiešė įstabų 3D piešinį. „Istoriškai toje prieplaukoje atrastas gintaro lobis. Taip piešinys ir gimė“, – portalui LRT.lt pasakoja menininkas... »
Jau 15-ą kartą besidominčius Lietuvos istorija Kernavėje pasitiks pirmieji šio festivalio sumanytojai ir rengėjai - gyvosios archeologijos klubo „Pajauta“ nariai. VL archyvo nuotr.
2014 Liepos mėn. 2 d. 10:18
Mindaugo karūnavimo dieną senoji Lietuvos sostinė jau 15-ą kartą pasitinka tarptautiniu festivaliu „Gyvosios archeologijos dienos Kernavėje“, kuris vyks liepos 5–6 d. Šiuo renginiu Lietuvoje populiarinama eksperimentinė archeologija. »
Nors Lietuvoje futbolas nėra toks populiarus, kaip krepšinis, ketvirtadienį prasidėsiantis Pasaulio futbolo čempionatas prie televizorių ekranų ir į barus turėtų sutraukti nemažai šio žaidimo sirgalių. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Birželio mėn. 11 d. 09:04
Nors Lietuvoje futbolas nėra toks populiarus, kaip krepšinis, ketvirtadienį prasidėsiantis Pasaulio futbolo čempionatas prie televizorių ekranų ir į barus turėtų sutraukti nemažai šio žaidimo sirgalių. Pasak restorano „Katpėdėlė“... »
Daugiavaikis tėvas neslėpė esąs maloniai sutrikęs dėl jo šeimai parodyto dėmesio ir gautų dovanų gausos, tačiau čia V. Cololo prisiminė esąs šoumenas ir kėdainiečio sutrikimą išblaškė šmaikščiais pokštais. TV3 nuotr.
2014 Birželio mėn. 9 d. 08:26
Ūkiškiausia televizijos žvaigždė. Ar tai – ne pavydėtinai solidus titulas subtilaus eterio platybėse, juolab kad jo taip paprastai nepaveldėsi, gražiai pašokęs nenusipirksi ir padainavęs taip pat negausi? Visgi spėjau, kad šio titulo labiausiai... »
"Tolstojus" Kulautuvos prieplaukoje.
2014 Gegužės mėn. 28 d. 13:50
Nuo praėjusios savaitės kauniečiai ir miesto svečiai kviečiami plaukti laivu Nemuno maršrutu Kaunas--Kulautuva-Kaunas. Kiekvieną sekmadienį 12 val. laivas „Tolstojus" prie Vytauto Didžiojo bažnyčios esančios prieplaukos lauks visų... »
Viena įtakingiausių repo grupių iš Niujorko – „Onyx“ – pagaliau pasirodys Vilniuje. alloverpress.ee nuotr.
2014 Gegužės mėn. 21 d. 13:53
Viena įtakingiausių repo grupių iš Niujorko – „Onyx“ – pagaliau pasirodys Vilniuje. Speciali „burn Energy Session“ su legendomis apipintais „Onyx“ įvyks birželio 2 d. menų fabrike „Loftas“. »
Pagrindinius vaidmenis seriale atliks M.Jampolskis ir vokiečių aviganis Mažylis. TV3 nuotr.
2014 Gegužės mėn. 12 d. 10:14
Šių metų pradžioje žiūrovus pradžiugino linksmas namų gamybos vaidybinis TV3 televizijos filmas „Inspektorius Mažylis“. Žiūrovai buvo pakviesti įvertinti šią naują TV juostą labai savotišku būdu: jei „Inspektorius Mažylis“... »
Po sėkmės „Eurovizijos“ dainų konkurse, Austrijos atstovė Conchita Wurst savo kišenę turėtų papildyti įspūdinga pinigų suma. „Glamour“ žurnalo teigimu, Conchita ateityje uždirbs mažiausiai 25 milijonus svarų. huffingtonpost.com nuotr.
2014 Gegužės mėn. 11 d. 01:00
2014-ų metų „Eurovizijos“ dainų konkursą laimėjo Austrija, surinkusi 290 balsus. Conchita Wurst, atsiimdama legendiniu tapusį „Eurovizijos“ simbolį iš praeitų metų nugalėtojos Emmelie De Forest dėkojo už tokį rezultatą. „Ateitis... »
„Eurovizijos“ antrajame pusfinalyje su daina „Attention“ pasirodžiusi Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė nepateko į „Eurovizijos“ finalą.
2014 Gegužės mėn. 9 d. 09:39
„Eurovizijos“ antrajame pusfinalyje su daina „Attention“ pasirodžiusi Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė nepateko į „Eurovizijos“ finalą, vyksiantį šeštadienį. »
Ketvirtadienį į „Eurovizijos“ sceną Kopenhagoje (Danija) žengs Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė. youtube.com stop kadras.
2014 Gegužės mėn. 8 d. 09:34
Ketvirtadienį į „Eurovizijos“ sceną Kopenhagoje (Danija) žengs Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė. »
Konkurentai, laukiantys Vilijos Matačiūnaitės antrajame pusfinalyje, – gerokai stipresni. alloverpress.ee nuotr.
2014 Gegužės mėn. 7 d. 12:48
Pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis buvo nuobodokas, ir galimas laimėtojas jame nepasirodė. Tačiau konkurentai, laukiantys Vilijos Matačiūnaitės antrajame pusfinalyje, – gerokai stipresni. Taip sako muzikos prodiuseris Lauras Lučiūnas. „Žinoma... »
„Eurovizijos“ konkursui Danijoje planuota išleisti 20 mln. litų, tačiau dabar kalbama, kad suma bus beveik dviguba.
2014 Gegužės mėn. 5 d. 15:15
„Eurovizijos“ konkursui Danijoje planuota išleisti 20 mln. litų, tačiau dabar kalbama, kad suma bus beveik dviguba. Taip kalba LRT radijo bendradarbė Danijoje Aistė Pileckytė-Hoffbeck. Anot jos, vis dar atsiranda nenumatytų išlaidų. »
Motinos dienai skirtą koncertą per TV3 ves Marijus Mikutavičius ir Jurgita Jurkutė-Širvaitė. TV3 nuotr.
2014 Gegužės mėn. 3 d. 07:50
„Tau mano mamyte, pirmieji pirmieji žiedai“, – šitaip pirmąjį gegužės sekmadienį rytmetėliuose dainuos vaikučiai. Bet ir suaugę turi mamas, o televizija visas motinas pasveikinti gali vienu metu, garsiai bei iškilmingai. Per TV3 kanalą... »
Su ritminga daina „Rise Up“ į „Euroviziją“ keliaujantis duetas „Freaky Fortune“, kurį sudaro Nikolas ir Theofilos, ir RiskyKidd slapyvardį pasirinkęs reperis Shane’as, yra vadinami vienais iš artėjančio konkurso lyderių. eurovision.tv nuotr.
2014 Gegužės mėn. 1 d. 20:00
Graikija yra vadinama viena sėkmingiausiai „Eurovizijos“ dainų konkurse pasirodančių valstybių. Šiemet šaliai didžiausiame Europoje dainų konkurse atstovaus trys vaikinukai: Nikolas Raptakis, Theofilos Pouzbouris ir Shane’as Schulleris... »
Laidos „Diagnozė: valdžia“ vedėja R.Tapinienė dirba it bejausmė radiologė: „kalbančios galvos“ čia peršviečiamos kiaurai, ir kartais žiūrovas pamato tai, ką jos iš tikrųjų galvoja. LNK nuotr.
2014 Balandžio mėn. 28 d. 12:23
Ketvirtoji valdžia šiuo metu yra įgijusi, palyginti su kitoms trimis valdžiomis, neprilygstamą galią. Juk būtent žiniasklaida, jei tik ji yra profesionali ir nepaperkama, gali padėti mums išsirinkti tinkamiausią prezidentą. Televizijos žurnalistai... »
Ketvirtadienį Kaune prasidės dvidešimt ketvirtasis tarptautinis džiazo festivalis „Kaunas Jazz“. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 24 d. 12:54
Ketvirtadienį Kaune prasidės dvidešimt ketvirtasis tarptautinis džiazo festivalis „Kaunas Jazz“. Keturias dienas vyksiančiame festivalyje šiemet pasirodys geriausia pasaulyje džiazo vokalistė Cassandra Willson. »
Aktorė D.Barrymore antrą kartą tapo mama.
2014 Balandžio mėn. 23 d. 09:30
Aktorė Drew Barrymore susilaukė antrosios atžalos. Garsiai Holivudo aktorei gimė mergaitė. »
Televizijos laidų vedėjui, atlikėjui Marijonui Mikutavičiui Velykos nepatinka dėl vienos priežasties – kiaušinių. Ruslano Kondratjevo nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 12:55
Televizijos laidų vedėjui, atlikėjui Marijonui Mikutavičiui Velykos nepatinka dėl vienos priežasties – kiaušinių. kiaušinių. »
K. Sakalauskas pats yra dirbęs ugniagesiu. TV6 nuotr.
2014 Balandžio mėn. 14 d. 08:52
Lai politikai pavydi ugniagesiams, kuriais Lietuvos žmonės pasitiki labiausiai! Tiesa, šį pasitikėjimą jie pelnė beatodairiška drąsa ir sūriu prakaitu. Ir laiko aukštai iškėlę pasitikėjimo kartėlę jau metų metus. Tad ar ne jie ir yra tikrosios... »
„Oskaru“ už geriausią scenarijų apdovanoto naujausio Spike`o Jonze`o filmo „Ji“ dėmesio centre – nekonvencinė meilės istorija. Filmo kadras
2014 Balandžio mėn. 11 d. 12:17
„Oskaru“ už geriausią scenarijų apdovanoto naujausio Spike`o Jonze`o filmo „Ji“ dėmesio centre – nekonvencinė meilės istorija. »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Ipolitas, Karijotas, Kariotas, Rimantė, Zygfridas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar ilgam Rusija atsisakė europietiško maisto?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-08-22
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
2.6037 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
4.3187 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
93.82   bar.
Dujos
Arrow down
3.87   MMBTU
Auksas
Arrow up
1279.3   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Be cukraus gyventi sveika Ir metus, ir visą laiką. Na, o paprasta druska Turi būti po ranka.
– One, gal tu sukvailėjai? Druskos vėl nepagailėjai! Visą gomurį sugrauš, Jei neduosi man alaus.
Alų sriubčioja Dirvelė Tarsi didmiesčio panelė. – Druską reikia pataupyt: Karas, šneka, kils poryt.
Pažvelgė į vyrą Onė – Veidą nuplieskė raudonis. – Ką ten karas... Kai myliu, Pūdo druskos negailiu.