Parsisiųskite

Balandžio 19 d., šeštadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Laisvalaikis Pramogos Didžiausi šalies moliūgai susirungs tradiciniuose rinkimuose

2012 Rugsėjo mėn. 27 d. 08:17

Didžiausi šalies moliūgai susirungs tradiciniuose rinkimuose

Prekybos tinklas MAXIMA jau trečius metus iš eilės kviečia dalyvauti nacionaliniuose MAXIMALIAUSIO moliūgo rinkimuose. Gražia tradicija tapusiame konkurse įspūdingo dydžio moliūgus galima užregistruoti iki spalio 21 dienos. Trijų didžiausių moliūgų savininkų laukia vertingi piniginiai prizai.

2011 m. nugalėtojas moliūgas

2011 m. nugalėtojas moliūgas

„Džiaugiamės, kad rinkimai taip išpopuliarėjo: pernai juose varžėsi apie 200 įspūdingo dydžio ir svorio moliūgų iš visos Lietuvos. Ir šiemet tikimės, kad mūsų šalies ūkiuose, daržuose auga rekordo verti moliūgai“, – sako MAXIMA LT, UAB, Įvaizdžio ir komunikacijos departamento direktorė Lina Muižienė.

Pernai didžiausią moliūgą, kuris pasiekė rekordinį – 158 kilogramų – svorį, užaugino jaunas ūkininkas iš Anykščių rajono.

Kaip ir kasmet, spalio pabaigoje didžiausi moliūgai iš visos Lietuvos bus atvežti į sostinę, kur šventės metu bus išrinkti  didžiausi. Pasibaigus konkursui moliūgai bus paaukoti paramos ir labdaros organizacijai „Maisto bankas“. Ji moliūgus išdalins skurstantiems Lietuvos žmonėms.

Užregistruoti moliūgą galima užpildžius specialią formą interneto svetainėje http://www.maxima.lt/akcijos/maximaliausio-moliugo-rinkimai/  arba paskambinus nemokamu telefonu 8 800 20 050.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Pramogos
Ketvirtadienį Kaune prasidės dvidešimt ketvirtasis tarptautinis džiazo festivalis „Kaunas Jazz“. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 24 d. 12:54
Ketvirtadienį Kaune prasidės dvidešimt ketvirtasis tarptautinis džiazo festivalis „Kaunas Jazz“. Keturias dienas vyksiančiame festivalyje šiemet pasirodys geriausia pasaulyje džiazo vokalistė Cassandra Willson. »
Televizijos laidų vedėjui, atlikėjui Marijonui Mikutavičiui Velykos nepatinka dėl vienos priežasties – kiaušinių. Ruslano Kondratjevo nuotr.
2014 Balandžio mėn. 17 d. 12:55
Televizijos laidų vedėjui, atlikėjui Marijonui Mikutavičiui Velykos nepatinka dėl vienos priežasties – kiaušinių. kiaušinių. »
K. Sakalauskas pats yra dirbęs ugniagesiu. TV6 nuotr.
2014 Balandžio mėn. 14 d. 08:52
Lai politikai pavydi ugniagesiams, kuriais Lietuvos žmonės pasitiki labiausiai! Tiesa, šį pasitikėjimą jie pelnė beatodairiška drąsa ir sūriu prakaitu. Ir laiko aukštai iškėlę pasitikėjimo kartėlę jau metų metus. Tad ar ne jie ir yra tikrosios... »
„Oskaru“ už geriausią scenarijų apdovanoto naujausio Spike`o Jonze`o filmo „Ji“ dėmesio centre – nekonvencinė meilės istorija. Filmo kadras
2014 Balandžio mėn. 11 d. 12:17
„Oskaru“ už geriausią scenarijų apdovanoto naujausio Spike`o Jonze`o filmo „Ji“ dėmesio centre – nekonvencinė meilės istorija. »
Kuo pasibaigs ką atskleis socialinis eksperimentas „Tik nesakyk mamai“, dar nežinia, bet 25 tūkst. litų  prizas suras savo laimėtoją. TV3 nuotr.
2014 Balandžio mėn. 7 d. 10:03
Komercinėje televizijoje ėmė veistis dar keistesni padarai nei realybės šou, ir pavadinti labai jau gudriai – socialiniai eksperimentai. Lig šiol, kaip žinia, juos konstravo bei jais domėjosi mokslininkai , tačiau šiandien TV sumojo panašiu... »
2005 metais didžiojoje „Eurovizijos“ konkurso scenoje melodinga balade „The War is Not Over“ į Europą kreipęsis latvių dainininkų duetas Valteris ir Kazha, atrodo, nepaliko abejingų.
2014 Balandžio mėn. 4 d. 10:55
Jokios „Eurovizijos“ dainų konkursui būdingos pompastikos. Dvi kėdės, skolintos gitaros ir du vaikinukai, vilkintys nutrintais džinsais bei baltais švarkais. 2005 metais didžiojoje „Eurovizijos“ konkurso scenoje melodinga balade „The... »
Užupio meno inkubatoriuje „Galera“ atidaryta garsių Lietuvos fotografų paroda „Moteris. Mama. Dukra“. Grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ nuotraukos.
2014 Balandžio mėn. 2 d. 10:22
Užupio meno inkubatoriuje „Galera“ atidaryta garsių Lietuvos fotografų paroda „Moteris. Mama. Dukra“. Dukra“. »
Vilniaus Užupio rajono gyventojai antradienį jau 17-ąjį kartą mini tradicinę savo šventę – Užupio Nepriklausomybės dieną. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Balandžio mėn. 1 d. 14:17
Vilniaus Užupio rajono gyventojai antradienį jau 17-ąjį kartą mini tradicinę savo šventę – Užupio Nepriklausomybės dieną. »
Režisieriaus I. Jonyno filme „Lošėjas“ pasakojama apie greitosios pagalbos stoties darbuotoją Vincentą, kurio aistra – azartiniai lošimai. Kadras iš filmo.
2014 Balandžio mėn. 1 d. 09:07
Vilniuje vykstančiame festivalyje „Kino pavasaris“ prasidėjo konkursinė programa „Nauja Europa – nauji veidai“. Šioje programoje dalyvauja ir lietuvių filmas – Igno Jonyno „Lošėjas“, kurio premjera festivalyje įvyko sekmadienį. »
Aukštaitijos nacionalinis parkas – seniausias nacionalinis parkas Lietuvoje, įkurtas 1974 metais.
2014 Kovo mėn. 31 d. 14:49
Aukštaitijos nacionalinis parkas – seniausias nacionalinis parkas Lietuvoje, įkurtas 1974 metais siekiant išsaugoti bei atkurti Aukštaitijos etnokultūrinės srities gamtinius ir kultūrinius savitumus bei juos tausojančiai naudoti. Tai ežerų... »
Tariamai gražaus gyvenimo metraštininke tapusi komercinė televizija neturi sentimentų: parodo jį ir priekiu, ir užpakaliu. Martyno Vidzbelio nuotr.
2014 Kovo mėn. 29 d. 12:36
Komercinė televizija gera tuo, kad kartais parodo reiškinius be jokių skrupulų, o tą patį eterio herojų – iš priekio ir iš užpakalio, be jokios sarmatos. Kitaip sakant, komercinė televizija yra objektyvi, jeigu jai tai apsimoka. »
Daugeliui choristų inkilų kėlimas į medžius buvo naujiena, kai kuriems – kartu su tėvais ar seneliais išmėgintas dalykas.
2014 Kovo mėn. 28 d. 09:14
Net keturių Kauno chorų, nugalėjusių arba ką tik debiutavusių televizijos projekte „Chorų karai“, nariai ketvirtadienio popietę laikinojoje sostinėje esančiame Santarvės parke kartu su Pagynės vaikų namų auklėtiniais į medžius įkėlė... »
„Eurovizijos“ konkursas Australijoje yra taip mylimas, kad šiemet konkurso organizatoriai pagaliau leido ir australams dalyvauti didžiausiame Europos muzikos šou. wikipedia.org nuotr.
2014 Kovo mėn. 25 d. 13:32
„Eurovizijos“ konkursas Australijoje yra taip mylimas, kad šiemet konkurso organizatoriai pagaliau leido ir australams dalyvauti didžiausiame Europos muzikos šou. šou. »
Kovo 28 ir 29 dienomis Šiaulių arenoje vyks pavasarinė "Terbakrauskio mugė".
2014 Kovo mėn. 25 d. 09:14
Sveiki, mielieji! Jau saulelė vėl atkopdama budino svietą... O mes budiname visus šiauliečius ir miesto svečius bei kviečiame kovo 28 ir 29 dienomis į Šiaulių arenoje vyksiančią pavasarinę "Terbakrauskio mugę"! Mugė penktadienį... »
Garbė atidaryti „Kino pavasarį“ suteikta S.Lelio filmui „Glorija“. „Kino pavasario“ archyvo nuotr.
2014 Kovo mėn. 24 d. 10:39
Lietuva tampa ne tik kosmoso, bet ir kino valstybe. Ketvirtadienį Vilniuje, penktadienį Kaune atidarytas 19-asis tradicinis „Kino pavasaris“, truksiantis iki balandžio 3 d. Kino mėgėjams siūloma neįtikėtinai plati ir įvairi programa. Festivalio... »
Penktadienį Vilniuje, Šiuolaikinio meno centre, prasideda tris dienas truksiantis šešioliktasis festivalis „Mados infekcija“. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Kovo mėn. 21 d. 10:25
Penktadienį Vilniuje, Šiuolaikinio meno centre, prasideda tris dienas truksiantis šešioliktasis festivalis „Mados infekcija“. »
Ketvirtadienį Vilniuje prasideda devynioliktasis tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“.
2014 Kovo mėn. 20 d. 11:49
Ketvirtadienį Vilniuje prasideda devynioliktasis tarptautinis kino festivalis „Kino pavasaris“. Jame bus parodyti 247 filmai iš 67 šalių, pristatytos dvi konkursinės programos. »
Režisierius J. J. Abramsas gegužę pradės filmuoti „Žvaigždžių karai. Epizodas VII“. alloverpress.ee nuotr.
2014 Kovo mėn. 19 d. 13:36
Kuriama nauja mokslinės fantastinės kino sagos „Žvaigždžių karai“ (Star Wars) dalis jau turi oficialiai patvirtintą siužeto kalendorių, taip pat patvirtinta, kad joje vėl pasirodys robotas R2-D2. »
Aktorei I. Balsytei geriausiai sekasi fotografuoti vaikus. Dainiaus Labučio nuotr.
2014 Kovo mėn. 19 d. 09:22
Į savo darytų fotografijų parodą „Mano geriausias KADRAS“ pakvietė keturiasdešimt garsiausių Lietuvos moterų. »
 „Jei Dievas dainuotų, jo balsas būtų panašus į Bočelio“, – yra pasakiusi kanadiečių atlikėja Celine Dion.
2014 Kovo mėn. 18 d. 08:58
Lietuvos muzikos gurmanai sausio 11-ąją sulauks neeilinės dovanos – Kauno „Žalgirio“ arenoje koncertą surengs vienas žymiausių pasaulio dainininkų Andrea Bočelis (Andrea Bocelli). Ir operos, ir popmuzikos gerbėjus žavintis italų atlikėjas... »
Nacionalinę  atranką laimėjo merginų choras „Liepaitės“. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Kovo mėn. 15 d. 09:15
Praėjusio sekmadienio vakaras pasirodė už rytą protingesnis, nes ryte dar niekas negalėjo nuspėti, kuris choras veš Lietuvos vėliavą į Chorų Euroviziją. Tik vakare paaiškėjo, kad nacionalinę  atranką laimėjo merginų choras „Liepaitės“... »
Žaidimų kambaryje „Vaiko laikas“ švęsti gimtadienį – ne tik nepamirštamas nuotykis, bet dar ir apsimoka.
2014 Kovo mėn. 14 d. 11:21
2013 m. rugsėjį Kaune (Naujakurių g. 31, Šilainiai) duris atvėrus vaikų žaidimų kambariui - „Vaiko laikas“, miestas gali pasigirti išskirtine vieta mažųjų laisvalaikiui ir pramogoms. 240 kv. m. spalvingoje, romiu jaukumu alsuojančioje... »
Festivalyje dalyvaus didieji, mažieji Lietuvos alaus gamintojai bei platintojai, kurie pristatys ne tik puikiai visiems žinomas ir geriausiai pasaulyje įvertintas alaus rūšis, bet ir dar neragautus skonius.
2014 Kovo mėn. 13 d. 15:58
„Litexpo“ penktadienį prasidės dvi dienas truksiantis alaus, gero maisto ir muzikos festivalis „Al’Fiesta“. Kovo 14-15 dienomis, vyksiančių renginių metu lankytojų lauks gurmaniškų maisto gamybos idėjų pristatymas, pasaulio aludarių... »
Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė kovo 15-ąją, šeštadienį, 21val. surengs savo ir draugų koncertą, kurio metu lauks finansinio palaikymo iš ja tikinčių tautiečių. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Kovo mėn. 13 d. 13:25
Ne vienerius metus rengiamas nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos nugalėtojo palaikymo koncertas LRT eteryje tapo gražia tradicija. Būtent šia proga Lietuvos atstovė Vilija Matačiūnaitė kovo 15-ąją, šeštadienį, 21val. surengs savo ir draugų... »
15-metė A.Marčenkaitė tapo „Ekskursantės“ sėkmės laidu. Kadrai iš kino filmų.
2014 Kovo mėn. 9 d. 09:15
„Lietuvoje, jei neminėtume kino ir futbolo, yra gerų dalykų“, – yra pasakęs vienas futbolo ir kino mėgėjas. Tačiau tautinį kiną, kurį jau buvome apverkę ir beveik palaidoję, šiandien galime drąsiai minėti ir net aptarti jo laimėjimus... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Ervina, Fidelija, Fidelis, Gražvyda, Kantrimas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar žiūrėsite kandidatų į prezidentus debatus?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-04-24
Valiutos_usd
USD  
Arrow down
2.5008 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow down
4.2044 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
101.64   bar.
Dujos
Arrow up
4.78   MMBTU
Auksas
Arrow up
1286.4   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Stiebiasi kiekvienas daigas – Juk rytoj Velykos. Gainioja debesėlius Pietrytis išdykęs.
– Su ateinančiom, kaimynai, – Šūkteli Balaišis. – Prašome rytoj užsukti Į margučių vaišes.
– Bus pyragų kiek tik telpa: Šiandien kepa Stasė. Na, o mes su Anupru Dar kai ką surasim...
– Ačiū, kad kvieti, kaimyne, – Onė atsišaukia. – Bet... namuos margučių rėtis Anūkėlių laukia.