Parsisiųskite

Liepos 23 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Laisvalaikis Įvairenybės Vilniuje įamžintas rekordinis skaičius ryžaplaukių

2012 Kovo mėn. 15 d. 11:00

Vilniuje įamžintas rekordinis skaičius ryžaplaukių

Kovo 10 dieną fotografo Tado Černiausko studijoje „Tadaocern“ įvyko didžiausia Lietuvoje ryžaplaukių  fotosesija, kurioje dalyvavo per 80 auksinių garbanų savininkų.

Kovo 10 dieną fotografo Tado Černiausko studijoje „Tadaocern“ įvyko didžiausia Lietuvoje ryžaplaukių fotosesija, kurioje dalyvavo per 80 auksinių garbanų savininkų.

Kovo 10 dieną fotografo Tado Černiausko studijoje „Tadaocern“ įvyko didžiausia Lietuvoje ryžaplaukių  fotosesija, kurioje dalyvavo per 80 auksinių garbanų savininkų.

Mokslininkų prognozėmis, ryžaplaukiai  išnyks iki 2060 m. Norėdami juos išsaugoti, portalas „Laikas.lt“ ir „Tadaocern“ studija pakvietė Lietuvos ugniaplaukius įsiamžinti nacionalinėje raudonplaukių  fotosesijoje. Prieš objektyvą stojo 13 ryžaplaukiai  vyrai ir 70 moterų nuo 10 iki 50 metų iš skirtingų Lietuvos miestų – natūralių ir dažytų, strazdanių ir blyškiaveidžių.

Pasak fotografo Tado Černiausko, jis visada jautė didelę simpatiją raudonplaukiams. „Slapta ir pats norėjau būti vienas iš jų. Pasitaikius progai juos fotografuoti, net nesudvejojau, nes šie žmonės atrodo labai charizmatiški ir fotogeniški“, - sako fotografas.

Patys ryžaplaukiai  savo plaukų spalvą vertina dėl išskirtinumo.

Vaidas: „Kodėl man patinka būti ryžaplaukiu ? Visų pirma, pats gi nepasirinkau. Iš pradžių susitaikiau su tuo, vėliau supratau, kad man gražu. Tai turi privalumų ir trūkumų, bet labai padeda neturėti blogų draugų, o turėti tik geriausius. Be to, nereikia stengtis, kad išsiskirtum iš minios. Pakankamai stilinga. Pagaliau, neša laimę“.

Dinara: „Seniau nepatiko būti ryžaplauke , o dabar šios spalvos nekeisčiau į nieką kitą, nes esu visur atpažįstama ir be jokių pastangų išsiskiriu iš minios".

Emilija: „Nuo mokyklos laikų turiu puikią pravardę, kuria didžiuojuosi. Net senelis kartą „Ginger" pavadino. Dar „ryži" plaukai labai atgaivina mano išblyškusį veidą, dėl kurio mane dažnai žmonės laikydavo ligota, o natūralūs dažai labai sveiki plaukams. Žodžiu, vien pliusai, be jokių minusų".

Rišard: „Raudoni plaukai man padeda išsiskirti iš pilkos žmonių masės, o ir merginos rodo ypatingą dėmesį".

Viktorija: „Smagu būti šiek tiek „retesne" nei visi. Ryžumas  man komplimentas, o ne įžeidimas, nepaisant nusistovėjusios neigiamos nuomonės apie ryžikus “.

Rišard: „Raudoni plaukai man padeda išsiskirti iš pilkos žmonių masės, o ir merginos rodo ypatingą dėmesį“.

Marius: „Tai gyvenimo būdas. Kaip visiems patinka išskirtiniai rūbai, batai, šukuosenos, taip man patinka turėti savitą plaukų spalvą, kuri niekada nebūna nepastebėta aplinkinių ir kurios nenusipirksi, o tie, kas norės turėti – nusidažys, bet jokia dažomąja priemone neišgaus tos spalvos, kurią mes turime. Kiekvienas esame apdovanotas genais, vieni turi balsą, kiti judesį, o mes turime spalvą, mes nenublankstame miesto kasdienybėje, tarp kitų žmonių, mes visad švytime degančia raudona spalva. Jei turi balsą – dainuok. Jei turi judesį – šok. Turi spalvą – neslėpk jos“.

Loretas: „Būnant ryžaplaukiu  vieni dalykai visai be rimtos priežasties tampa sunkesni, kiti – lengvesni. Kartais atrodo, jog aš vos ne iš kitos planetos. Argi skamba ne linksmai?“

Organizatorių teigimu, jie neketina apsiriboti fotosesija ir, išreikšdami solidarumą su ryžaplaukiais , planuoja surengti analogų neturinčią ugniaplaukių nuotraukų parodą.

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Įvairenybės
Sudanietė, kuriai buvo atšaukta mirties bausmė, skirta už atsivertimą iš islamo į krikščionybę, tačiau vėliau buvo uždrausta išvykti iš Sudano, ketvirtadienį išskrido į Italiją. alloverpress.ee nuotr.
2014 Liepos mėn. 24 d. 09:59
Sudanietė, kuriai buvo atšaukta mirties bausmė, skirta už atsivertimą iš islamo į krikščionybę, tačiau vėliau buvo uždrausta išvykti iš Sudano, ketvirtadienį išskrido į Italiją, pranešė vienas Romos vyriausybės pareigūnas. »
Aveniu-Vilnius nuotraukos
2014 Liepos mėn. 23 d. 08:58
Jūratės Rekevičiūtės originalios architektūros namo ir meno studijos „Dalintis. Patinka“ kiemas virto floristų kūrybos dirbtuvėmis. Gėlių kompozicijų virtuozai čia renkasi jau antrus metus. Pernai garsiausi Lietuvos floristai iš gėlių... »
Britanijos princas George`as antradienį švenčia savo pirmąjį gimtadienį ir užbaigia metus, per kuriuos keliavo po pasaulį ir tapo tendencijas lemiančiu modernios karališkosios šeimos veidu. alloverpress.ee nuotr.
2014 Liepos mėn. 22 d. 11:00
Britanijos princas George`as antradienį švenčia savo pirmąjį gimtadienį ir užbaigia metus, per kuriuos keliavo po pasaulį ir tapo tendencijas lemiančiu modernios karališkosios šeimos veidu. »
Septyniasdešimt vienų metų Thai Ngocas 1973-iaisiais susirgo karštine ir nuo to laiko nebegali užmigti. alloverpress.ee nuotr.
2014 Liepos mėn. 16 d. 08:14
Septyniasdešimt vienų metų Thai Ngocas 1973-iaisiais susirgo karštine ir nuo to laiko nebegali užmigti. „Nežinau, ar nemiga paveikė mano sveikatą, tačiau aš vis dar jaučiuosi sveikas ir galiu ūkininkauti kaip visi kiti“, – neseniai vietos... »
Pilotas norėjo pamaitinti visus 160 lėktuve buvusių keleivių ir įgulos narių, kad išsklaidytų jų nusivylimą dėl vėluojančio skrydžio. alloverpress.ee nuotr.
2014 Liepos mėn. 9 d. 14:42
Vajominge įsikūrusio picerijų tinklo „Domino“ vadybininkas Andy Ritchie buvo priėmęs daug visokių užsakymų, tačiau šįkart sulaukė itin neįprasto prašymo: pamaitinti išalkusius keleivius lėktuve, kuris smarkiai vėlavo. »
Ryškiaspalvius batelius avintys futbolo žaidėjai rusų dvasininko A.Shumsky buvo išvadinti bjauriausiais epitetais. huffingtonpost.com nuotr.
2014 Liepos mėn. 8 d. 16:30
Nors Rusijos futbolo rinktinė su brangiausiu treneriu italu Fabio Capello nesugebėjo patekti į pasaulio čempionato Brazilijoje aštunfinalį, jų tautiečiai nerimsta ir nepasitenkinimą išlieja interneto platybėse rašydami užgaulius komentarus... »
Lietuvoje taksofonai pamažu nyksta. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Liepos mėn. 8 d. 10:21
Pirmieji taksofonai atsirado Jungtinėse Amerikos Valstijose prieš 125 metus. Tačiau Lietuvoje jie pamažu nyksta. Ar greitai jų išvis nebeliks? »
Brazilijoje vienam septynmečiui buvo duotas itin ilgas vardas, sudarytas iš Prancūzijos futbolo žvaigždžių vardų, jog berniukui netgi sunku jį visą ištarti. alloverpress.ee nuotr.
2014 Liepos mėn. 3 d. 08:31
Brazilijoje vienam septynmečiui buvo duotas itin ilgas vardas, sudarytas iš Prancūzijos futbolo žvaigždžių vardų, jog berniukui netgi sunku jį visą ištarti. »
Šis ironiškas Rusijos revoliucionieriaus atvaizdas, atsiradęs darbininkiškame Krokuvos priemiestyje Nova Hutoje, siūlo galimybę per humoro prizmę pažvelgti į sudėtingą Lenkijos komunistinę praeitį.
2014 Liepos mėn. 1 d. 14:56
Lenino statula grįžo į buvusį pavyzdinį komunistinės Lenkijos miestą, tačiau bolševikų revoliucijos lyderis, kuris anksčiau būdavo pagerbiamas didingais paminklais, dabar pavaizduotas kaip mažas, ryškiai žalias žmogeliukas, besišlapinantis... »
75 metų Friedhelmas Adolfsas turi iki metų pabaigos atlaisvinti savo butą šalies vakaruose esančiame Diuseldorfe, nes jo apeliacija dėl ankstesnio teismo sprendimo buvo atmesta. alloverpress.ee nuotr.
2014 Birželio mėn. 26 d. 13:21
Vokietijos teismas ketvirtadienį nusprendė, kad vienas pagyvenęs rūkalius privalo atlaisvinti savo namus, kuriuose gyveno maždaug 40 metų, nes kaimynai skundžiasi dėl jo rūkymo. »
Legendinio amerikiečių dainininko Bobo Dylano dainos žodžių rankraštis antradienį aukcione Niujorke buvo nupirktas už 2 mln. dolerių. scanpiz.ee nuotr.
2014 Birželio mėn. 25 d. 09:14
Legendinio amerikiečių dainininko Bobo Dylano dainos žodžių rankraštis antradienį aukcione Niujorke buvo nupirktas už 2 mln. dolerių – tai buvo brangiausias iš aukcionui pasiūlytų atmintinų roko daiktų. »
Legendinė motociklų kompanija „Harley-Davidson“ sukūrė pirmą elektrinį motociklą  ir pradėjo jo bandymus. alloverpress.ee nuotr.
2014 Birželio mėn. 20 d. 10:25
Legendinė motociklų kompanija „Harley-Davidson“ sukūrė pirmą elektrinį motociklą  ir pradėjo jo bandymus. bandymus. »
Niujorko aukcione antradienį už 9,5 mln. JAV dolerių parduotas XIX amžiaus vieno cento vertės purpuriškai raudonos spalvos pašto ženklas iš buvusios Britų Gvianos. scanpix.ee nuotr.
2014 Birželio mėn. 19 d. 09:27
Niujorko aukcione antradienį už 9,5 mln. JAV dolerių parduotas XIX amžiaus vieno cento vertės purpuriškai raudonos spalvos pašto ženklas iš buvusios Britų Gvianos. »
Muziejus laukia bet kokių instrumentų, pavyzdžiui, kanklių, armonikų, smuikų.
2014 Birželio mėn. 18 d. 10:55
Prašome neišmesti senų ar net neveikiančių muzikos instrumentų ir padovanoti Kauno Povilo Stulgos lietuvių tautinės muzikos instrumentų muziejui, sako muziejininkė Laura Lukenskienė. „Jie gali būti dėmesio verti eksponatai arba juos galima... »
Berlyno futbolo komanda „Union Berlin“, žaidžianti antrojoje lygoje, savo stadioną pavertė didžiule „Pasaulio futbolo čempionato svetaine“, į kurią futbolo aistruoliai gali atsivežti savo sofas ir nemokamai stebėti rungtynes. scanpix nuotr.
2014 Birželio mėn. 17 d. 14:19
Kol kiti stumdosi sausakimšuose baruose arba spiečiasi prie televizorių namuose, Berlyno gyventojai gali patogiai stebėti Pasaulio futbolo čempionatą ant savo jaukių sofų stadiono dydžio svetainėje, 700 colių įstrižainės ekrane. »
Du Kubos nacionalinės teniso komandos nariai po Daviso taurės kvalifikacinio etapo Puerto Rike pabėgo į Jungtines Valstijas ir atvyko į Floridą. alloverpress.ee nuotr.
2014 Birželio mėn. 12 d. 13:39
Du Kubos nacionalinės teniso komandos nariai po Daviso taurės kvalifikacinio etapo Puerto Rike pabėgo į Jungtines Valstijas ir atvyko į Floridą, pranešė JAV žiniasklaida. »
Kolumbijoje pirmą kartą surengtos futbolo varžybos, kuriose kamuolį varėsi... avys! alloverpress.ee nuotr.
2014 Birželio mėn. 10 d. 13:29
Vienas Kolumbijos miestas, švęsdamas šalies sugrįžimą į pasaulio futbolo čempionatą po 16 metų pertraukos, nusprendė šią progą paminėti labai originaliai. »
Šveicaras Remo Langas sekmadienį pasiekė naują pasaulio rekordą – jis be deguonies kaukės iššoko iš karšto oro baliono, buvusio 8 tūkst. m aukštyje. alloverpress.ee nuotr.
2014 Birželio mėn. 9 d. 10:43
Šveicaras Remo Langas sekmadienį pasiekė naują pasaulio rekordą – jis be deguonies kaukės iššoko iš karšto oro baliono, buvusio 8 tūkst. m aukštyje, pranešė naujienų agentūra ATS. »
JAV viena meška prigulė į hamaką, rastą privataus namo kieme. allovwerpress.ee nuotr.
2014 Birželio mėn. 5 d. 10:21
Sunku būti meška, kuri ėdesio ieško žmonių šiukšliadėžėse, todėl kiekviena jų nusipelno poilsio, rašo The Independent. »
JAV atliktas tyrimas rodo, kad uraganai pavadinti moteriškais vardais padaro gerokai daugiau žalos nei uraganai, pavadinti vyriškais. alloverpress.ee nuotr.
2014 Birželio mėn. 4 d. 15:46
Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) atliktas tyrimas rodo, kad uraganai pavadinti moteriškais vardais padaro gerokai daugiau žalos nei uraganai, pavadinti vyriškais. Tyrėjai mano, jog taip yra todėl, kad uraganų moteriškais vardais žmonės mažiau... »
Iš 143 mln. Rusijos gyventojų rūko o apie 40 mln. alloverpress.ee nuotr.
2014 Birželio mėn. 4 d. 08:45
Nauja griežta rūkymą reguliuojanti tvarka, įsigaliojusi Rusijoje, kelia nerimą cigarečių gamintojams, mat jų produkcijos pardavimas vis mažėja. »
19 metų amerikietis Randy Eno Mase bandė pabėgti nuo jį sustabdžiusios kelių policijos, nors vienas pareigūnas dar sėdėjo jo automobilyje. wikipedia.org nuotr.
2014 Birželio mėn. 3 d. 13:18
19 metų amerikietis Randy Eno Mase bandė pabėgti nuo jį sustabdžiusios kelių policijos, nors vienas pareigūnas dar sėdėjo jo automobilyje, pranešė huffingtonpost.com. »
Lapkritį 121-ąjį gimtadienį švęsianti Gvatemalos gyventoja, kuri jaunystėje rinko kavos pupeles ir ganė avis, gali būti seniausia pasaulio moteris. alloverpress.ee nuotr.
2014 Gegužės mėn. 29 d. 12:54
Lapkritį 121-ąjį gimtadienį švęsianti Gvatemalos gyventoja, kuri jaunystėje rinko kavos pupeles ir ganė avis, gali būti seniausia pasaulio moteris, antradienį pranešė vietos žiniasklaida. »
Nuostabu ir netikėta, kad šiuos įtaisus sudaro aukštos kokybės 12 colių multimedia ekranas ir... įprastai atrodantis baltas keraminis pisuaras.
2014 Gegužės mėn. 29 d. 11:52
Danijos bendrovės „Citypromotion“  vystomas interaktyvių reklamos įtaisų „Captive Media“ tinklas netrukus veiks ir Lietuvoje. Kopenhagoje ši kompanija baigia įrengti inovatyvų 50 įrengini ų tinklą. »
Religinį ritualą vienuolis atliko tiek daug kartų, kad į medines grindis įsispaudė jo pėdų atspaudai. alloverpress.ee nuotr.
2014 Gegužės mėn. 28 d. 13:27
Hua Chi – paprastas vienuolis iš Qinghai provincijoje (Kinijoje) esančio Tongreno vienuolyno, kuris šiame pasaulyje savo žymę paliks tiesiogine prasme. Pamaldus žmogus beveik 20 metų melsdavosi toje pačioje vietoje. Religinį ritualą jis atliko... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Jokūbas, Kargaudas, Kristoforas

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar jums patinka karščiai?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-07-25
Valiutos_usd
USD  
Arrow up
2.5664 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow down
4.3736 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
101.94   bar.
Dujos   3.85   MMBTU
Auksas
Arrow up
1294.4   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Nuostabu! Anupro žmona Bulvių pardavė – gal toną. Mat sodino jas anksti – Daug anksčiau negu kiti.
Ne bananas, ne aguona – Bulvė mums antroji duona! Joks lietuvis – Onė žino – Neištvers be cepelino.
Gal tik paštininkė Inga Su kaimyne nesutinka: – Ne, nevalgysiu. Tabu! Sulieknėti aš skubu.
– Neklausyk, ką Inga kalba, – Eina Kastė į pagalbą. – Vai šaunu! Anupro Ona Greit turės ir milijoną!