Parsisiųskite

Rugpjūčio 27 d., trečiadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Laisvalaikis Įvairenybės Blogiausi vairuotojai Europoje - italai

2012 Rugpjūčio mėn. 17 d. 13:51

Blogiausi vairuotojai Europoje - italai

SXC nuotr.

SXC nuotr.

Italai laikomi blogiausiais vairuotojais Europoje, rodo Nyderlandų kelionių portalo "Zoover" atlikta apklausa.

 
 Italus ypač negabiais už vairo vadino 24 proc. respondentų iš 30 000. Toliau eina graikai (16 proc.), lenkai (14 proc.), vokiečiai (7,9), prancūzai (7,7), olandai (5,6 ), ispanai (5), britai (4,1), belgai (3,9), švedai (2,7), danai (2,5), šveicarai (2,2), norvegai (2,2), austrai (1.6) ir suomiai (1,5).
 
 Pažymėtina tai, kad italai yra gana savikritiški. Kas ketvirtas jų blogiausiais vairuotojais vadino savo tautiečius. Tarp graikų net 36 proc. nurodė, kad Graikijos vairuotojams reikėtų pasimokyti vairuoti.

ELTA ir valstietis.lt

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Įvairenybės
Kiekvieną dieną Alexas Minsky susiduria su iššūkiais, tačiau stengiasi nenuleisti rankų ir neprarasti gyvenimo džiaugsmo vien todėl, kad neteko kojos.
2014 Rugpjūčio mėn. 29 d. 15:19
Iš pirmo žvilgsnio šis vyriškų apatinių modelis, pozuojantis žurnalo viršeliui, neatrodo kuo nors išskirtinis. Patrauklus, sportiškas, seksualus vaikinas – tipinis širdžių ėdikas. Tačiau Alexas Minsky toli gražu nėra paprasta fotosesijų... »
Kalifornijos Monterėjaus mieste esantis restoranas „The Old Fisherman’s Grotto“ uždraudė vestis triukšmaujančius vaikus ir verkiančius kūdikius.
2014 Rugpjūčio mėn. 28 d. 08:00
Dauguma mūsų šalies restoranų neriasi iš kailio stengdamiesi privilioti kuo daugiau lankytojų. Tarp jų neretai yra ir šeimų su cypaujančiais, verkiančiais bei ramiai pavalgyti aplinkiniams neduodančiais vaikais. »
Ispanijos rytuose esančiame Bunjolio mieste trečiadienį per tradicinį pomidorų mūšį „Tomatina“, kuris kasmet pritraukia tūkstančius žmonių, pusnuogiai dalyviai svaidėsi pomidorais ir maudėsi raudonoje košėje. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 27 d. 15:45
Ispanijos rytuose esančiame Bunjolio mieste trečiadienį per tradicinį pomidorų mūšį „Tomatina“, kuris kasmet pritraukia tūkstančius žmonių, pusnuogiai dalyviai svaidėsi pomidorais ir maudėsi raudonoje košėje. »
Santuoka kai kuriems vyrams nėra pats gražiausias gyvenimo įvykis.
2014 Rugpjūčio mėn. 26 d. 12:00
Britas Tuckeris Blandfordas sufalsifikavo savo mirtį, kad išvengtų vestuvių su Alex Lancaster. Pora susipažino studijuodama Jungtinėse Amerikos Valstijose. »
Noting Hilo karnavalu viename vakarų Londono mikrorajone, kuris nuo 6-ojo dešimtmečio yra tapęs namais tūkstančiams imigrantų iš Karibų, pagerbiama Vest Indijos kultūra.
2014 Rugpjūčio mėn. 25 d. 22:00
Daugiau kaip milijonas londoniečių savaitgalį ir pirmadienį išėjo į gatves pasižiūrėti didžiausio – Noting Hilo – karnavalo Europoje. »
Sekmadienį šimtai apsinuoginusių feminisčių išėjo į gatves nešinos plakatais, kuriuose reikalaujama lygios nuogybės teisės moterims ir vyrams.
2014 Rugpjūčio mėn. 24 d. 21:00
Sekmadienį šimtai apsinuoginusių feminisčių išėjo į gatves nešinos plakatais, kuriuose reikalaujama lygios nuogybės teisės moterims ir vyrams. »
Neatlaikiusi psichologinės įtampos 43 metų moteris prisipažino, kad jos krūtinėje vietoje silikoninių implantų paslėptas kokainas.
2014 Rugpjūčio mėn. 21 d. 17:00
Ispanijos policija Madrido oro uoste sulaikė Venesuelos gyventoją, kuri bandė įvežti į šalį beveik 2 kg narkotikų. Muitininkus nustebino tai, kad jie buvo paslėpti...moters krūtinėje! »
Geri kaimynai gali ne tik tapti gerais draugais, tačiau, tyrimų duomenimis, jie gali sumažinti širdies smūgio tikimybę. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 20 d. 15:24
Geri kaimynai gali ne tik tapti gerais draugais, tačiau, tyrimų duomenimis, jie gali sumažinti širdies smūgio tikimybę, rašo daimylail.co.uk. »
Alfonso Espinosa Ekvadoro televizijos žinių eteryje nepertraukiamai dirbo 47-erius metus skaitydamas naujienas tiesioginiame eteryje. alloverpress.ee nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 19 d. 10:55
Dvi žinios apie naujus pasaulio rekordus. Viena jų apie žmogų ir darbą, o kita mėgstantiems sportinius automobilius ir kai sumos skaičiuojamos milijonais. »
Vokietijoje pagaminta didžiausia pasaulyje 31 metro ilgio saulės valtis – katamaranas „PlanetSolar“ –  rugpjūčio 11 dieną pradės ambicingiausią pastarųjų metų graikų mokslininkų misiją.
2014 Rugpjūčio mėn. 1 d. 16:59
Vokietijoje pagaminta didžiausia pasaulyje 31 metro ilgio saulės valtis – katamaranas „PlanetSolar“ –  rugpjūčio 11 dieną pradės ambicingiausią pastarųjų metų graikų mokslininkų misiją: surasti seniausią žmonijos gyventą buveinę... »
Sudanietė, kuriai buvo atšaukta mirties bausmė, skirta už atsivertimą iš islamo į krikščionybę, tačiau vėliau buvo uždrausta išvykti iš Sudano, ketvirtadienį išskrido į Italiją. alloverpress.ee nuotr.
2014 Liepos mėn. 24 d. 09:59
Sudanietė, kuriai buvo atšaukta mirties bausmė, skirta už atsivertimą iš islamo į krikščionybę, tačiau vėliau buvo uždrausta išvykti iš Sudano, ketvirtadienį išskrido į Italiją, pranešė vienas Romos vyriausybės pareigūnas. »
Aveniu-Vilnius nuotraukos
2014 Liepos mėn. 23 d. 08:58
Jūratės Rekevičiūtės originalios architektūros namo ir meno studijos „Dalintis. Patinka“ kiemas virto floristų kūrybos dirbtuvėmis. Gėlių kompozicijų virtuozai čia renkasi jau antrus metus. Pernai garsiausi Lietuvos floristai iš gėlių... »
Britanijos princas George`as antradienį švenčia savo pirmąjį gimtadienį ir užbaigia metus, per kuriuos keliavo po pasaulį ir tapo tendencijas lemiančiu modernios karališkosios šeimos veidu. alloverpress.ee nuotr.
2014 Liepos mėn. 22 d. 11:00
Britanijos princas George`as antradienį švenčia savo pirmąjį gimtadienį ir užbaigia metus, per kuriuos keliavo po pasaulį ir tapo tendencijas lemiančiu modernios karališkosios šeimos veidu. »
Septyniasdešimt vienų metų Thai Ngocas 1973-iaisiais susirgo karštine ir nuo to laiko nebegali užmigti. alloverpress.ee nuotr.
2014 Liepos mėn. 16 d. 08:14
Septyniasdešimt vienų metų Thai Ngocas 1973-iaisiais susirgo karštine ir nuo to laiko nebegali užmigti. „Nežinau, ar nemiga paveikė mano sveikatą, tačiau aš vis dar jaučiuosi sveikas ir galiu ūkininkauti kaip visi kiti“, – neseniai vietos... »
Pilotas norėjo pamaitinti visus 160 lėktuve buvusių keleivių ir įgulos narių, kad išsklaidytų jų nusivylimą dėl vėluojančio skrydžio. alloverpress.ee nuotr.
2014 Liepos mėn. 9 d. 14:42
Vajominge įsikūrusio picerijų tinklo „Domino“ vadybininkas Andy Ritchie buvo priėmęs daug visokių užsakymų, tačiau šįkart sulaukė itin neįprasto prašymo: pamaitinti išalkusius keleivius lėktuve, kuris smarkiai vėlavo. »
Ryškiaspalvius batelius avintys futbolo žaidėjai rusų dvasininko A.Shumsky buvo išvadinti bjauriausiais epitetais. huffingtonpost.com nuotr.
2014 Liepos mėn. 8 d. 16:30
Nors Rusijos futbolo rinktinė su brangiausiu treneriu italu Fabio Capello nesugebėjo patekti į pasaulio čempionato Brazilijoje aštunfinalį, jų tautiečiai nerimsta ir nepasitenkinimą išlieja interneto platybėse rašydami užgaulius komentarus... »
Lietuvoje taksofonai pamažu nyksta. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Liepos mėn. 8 d. 10:21
Pirmieji taksofonai atsirado Jungtinėse Amerikos Valstijose prieš 125 metus. Tačiau Lietuvoje jie pamažu nyksta. Ar greitai jų išvis nebeliks? »
VL žurnalistas Vismantas Žuklevičius.
2014 Liepos mėn. 5 d. 20:21
Retas lietuvis yra įkopęs į Anykščių rajone esantį Palatvio piliakalnį. Dar mažiau tautiečių žino jo svarbą, kai liepos 6-ąją minime Valstybės dieną. »
Brazilijoje vienam septynmečiui buvo duotas itin ilgas vardas, sudarytas iš Prancūzijos futbolo žvaigždžių vardų, jog berniukui netgi sunku jį visą ištarti. alloverpress.ee nuotr.
2014 Liepos mėn. 3 d. 08:31
Brazilijoje vienam septynmečiui buvo duotas itin ilgas vardas, sudarytas iš Prancūzijos futbolo žvaigždžių vardų, jog berniukui netgi sunku jį visą ištarti. »
Šis ironiškas Rusijos revoliucionieriaus atvaizdas, atsiradęs darbininkiškame Krokuvos priemiestyje Nova Hutoje, siūlo galimybę per humoro prizmę pažvelgti į sudėtingą Lenkijos komunistinę praeitį.
2014 Liepos mėn. 1 d. 14:56
Lenino statula grįžo į buvusį pavyzdinį komunistinės Lenkijos miestą, tačiau bolševikų revoliucijos lyderis, kuris anksčiau būdavo pagerbiamas didingais paminklais, dabar pavaizduotas kaip mažas, ryškiai žalias žmogeliukas, besišlapinantis... »
75 metų Friedhelmas Adolfsas turi iki metų pabaigos atlaisvinti savo butą šalies vakaruose esančiame Diuseldorfe, nes jo apeliacija dėl ankstesnio teismo sprendimo buvo atmesta. alloverpress.ee nuotr.
2014 Birželio mėn. 26 d. 13:21
Vokietijos teismas ketvirtadienį nusprendė, kad vienas pagyvenęs rūkalius privalo atlaisvinti savo namus, kuriuose gyveno maždaug 40 metų, nes kaimynai skundžiasi dėl jo rūkymo. »
Legendinio amerikiečių dainininko Bobo Dylano dainos žodžių rankraštis antradienį aukcione Niujorke buvo nupirktas už 2 mln. dolerių. scanpiz.ee nuotr.
2014 Birželio mėn. 25 d. 09:14
Legendinio amerikiečių dainininko Bobo Dylano dainos žodžių rankraštis antradienį aukcione Niujorke buvo nupirktas už 2 mln. dolerių – tai buvo brangiausias iš aukcionui pasiūlytų atmintinų roko daiktų. »
Legendinė motociklų kompanija „Harley-Davidson“ sukūrė pirmą elektrinį motociklą  ir pradėjo jo bandymus. alloverpress.ee nuotr.
2014 Birželio mėn. 20 d. 10:25
Legendinė motociklų kompanija „Harley-Davidson“ sukūrė pirmą elektrinį motociklą  ir pradėjo jo bandymus. bandymus. »
Niujorko aukcione antradienį už 9,5 mln. JAV dolerių parduotas XIX amžiaus vieno cento vertės purpuriškai raudonos spalvos pašto ženklas iš buvusios Britų Gvianos. scanpix.ee nuotr.
2014 Birželio mėn. 19 d. 09:27
Niujorko aukcione antradienį už 9,5 mln. JAV dolerių parduotas XIX amžiaus vieno cento vertės purpuriškai raudonos spalvos pašto ženklas iš buvusios Britų Gvianos. »
Muziejus laukia bet kokių instrumentų, pavyzdžiui, kanklių, armonikų, smuikų.
2014 Birželio mėn. 18 d. 10:55
Prašome neišmesti senų ar net neveikiančių muzikos instrumentų ir padovanoti Kauno Povilo Stulgos lietuvių tautinės muzikos instrumentų muziejui, sako muziejininkė Laura Lukenskienė. „Jie gali būti dėmesio verti eksponatai arba juos galima... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Adauktas, Augūna, Gaudencija, Joris, Kintenė, Kintenis

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar šiemet jau grybavote?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-08-30
Valiutos_usd
USD     2.6148 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP     4.3375 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow up
95.84   bar.
Dujos
Arrow up
4.07   MMBTU
Auksas   1287.4   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

– Raulas vakar man šnekėjo, Kad jau karas prasidėjo. Kur girdėta, kur matyta: Slavai lupa vienas kitą.
Kempė net užkimęs kalba: – Gal važiuojam į pagalbą? Ten, Anuprai, duosim garo Ir neliks to brolių karo.
Jų kalbas nugirdo Onė: – Fu, tuščia šita kelionė. Kai susipeša du broliai, Nesikišdavom lig šiolei.
– Būdavo, pasikumščiuoja, O po to pasibučiuoja. Negi dėl kokios vagos Brolis brolį nudaigos?