Parsisiųskite

Rugsėjo 20 d., šeštadienis
 
Gauk naujienas el. paštu:
Atsisakyti
 
 

Laisvalaikis Įvairenybės Blogiausi vairuotojai Europoje - italai

2012 Rugpjūčio mėn. 17 d. 13:51

Blogiausi vairuotojai Europoje - italai

SXC nuotr.

SXC nuotr.

Italai laikomi blogiausiais vairuotojais Europoje, rodo Nyderlandų kelionių portalo "Zoover" atlikta apklausa.

 
 Italus ypač negabiais už vairo vadino 24 proc. respondentų iš 30 000. Toliau eina graikai (16 proc.), lenkai (14 proc.), vokiečiai (7,9), prancūzai (7,7), olandai (5,6 ), ispanai (5), britai (4,1), belgai (3,9), švedai (2,7), danai (2,5), šveicarai (2,2), norvegai (2,2), austrai (1.6) ir suomiai (1,5).
 
 Pažymėtina tai, kad italai yra gana savikritiški. Kas ketvirtas jų blogiausiais vairuotojais vadino savo tautiečius. Tarp graikų net 36 proc. nurodė, kad Graikijos vairuotojams reikėtų pasimokyti vairuoti.

ELTA ir valstietis.lt

Platinti, skelbti, kopijuoti Krašto spaudos informacijas ir fotoinformacijas be raštiško UAB "Krašto spauda" sutikimo draudžiama. Susitarti dėl turinio galima parašius laišką adresu redakcija@krastospauda.lt
atgal
Palikti komentarą
Vardas:* El. paštas:
Komentaras:*
Įvairenybės
Vienintelės Didžiojoje Britanijoje laikomos didžiosios pandos patelės nėštumas nutrūko, jau antrą kartą per dvejus metus. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 22 d. 14:22
Vienintelės Didžiojoje Britanijoje laikomos didžiosios pandos patelės nėštumas nutrūko, jau antrą kartą per dvejus metus, pirmadienį pranešė Edinburgo zoologijos sodas. »
Kauno botanikos sodo gėlininkus sudomino amerikiečių sodininkų iniciatyva šiuos metus paskelbti Petunijų metais. scanpix.ee muotr.
2014 Rugsėjo mėn. 17 d. 15:25
Kauno botanikos sodo gėlininkus sudomino amerikiečių sodininkų iniciatyva šiuos metus paskelbti Petunijų metais. Ta proga botanikai pristato didžiausią petunijų kolekciją. »
Kol visas pasaulis laukia Škotijos referendumo rezultatų, viena Edinburgo kepėjų pora nusprendė patys surengti balsavimą dėl nepriklausomybės. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 16 d. 13:39
Kol visas pasaulis laukia Škotijos referendumo rezultatų, viena Edinburgo kepėjų pora nusprendė patys surengti balsavimą dėl nepriklausomybės. »
Kinijos eršketai, kurie, manoma, egzistuoja daugiau nei 140 mln. metų, atsidūrė prie išnykimo ribos. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 15 d. 14:56
Kinijos eršketai, kurie, manoma, egzistuoja daugiau nei 140 mln. metų, atsidūrė prie išnykimo ribos, praneša vietos žiniasklaida, kurią cituoja BBC. »
Pranciškus paprašė galimybės sutuokti 40 žmonių iš skirtingų socialinių grupių, kurie realistiškai atstovautų šiuolaikinėms poroms, ir tai yra dar vienas jo popiežiavimo atvirumo signalas. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 15 d. 10:19
Vieniša motina, žmonės, kurie buvo susituokę ir anksčiau, poros, kurios gyveno drauge „nuodėmėje“, buvo popiežiaus Pranciškaus sutuokti per tabu laužančią sekmadienio ceremoniją Vatikane. »
Vienas vyras ketvirtadienį peršoko Baltųjų rūmų teritoriją juosiančią tvorą, sukeldamas aliarmą per 13-ąsias Rugsėjo 11-osios atakų metines. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 12 d. 10:02
Vienas vyras ketvirtadienį peršoko Baltųjų rūmų teritoriją juosiančią tvorą, sukeldamas aliarmą per 13-ąsias Rugsėjo 11-osios atakų metines. »
Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija kartu su Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba bei kitomis institucijomis ir nevyriausybinėmis organizacijomis pristato projektą NoriuŠuns.lt. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 11 d. 14:19
Lietuvos gyvūnų teisių apsaugos organizacija kartu su Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba bei kitomis institucijomis ir nevyriausybinėmis organizacijomis pristato projektą NoriuŠuns.lt. Tai internetinė svetainė veisėjams ir šunų augintojams... »
Alley iš Jungtinių Valstijų pasiekė ilgiausio katės šuolio – net 1,83 m – rekordą. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 10 d. 15:00
Nuo superilgų liežuvių iki šokinėjančių kačių – keisti ir juokingi pasiekimai pateko į 60-ąjį, jubiliejinį, Guinnesso rekordų knygos leidimą, kuris pasirodė trečiadienį. »
Milžiniškas triušis, sukurtas olandų menininko Florentijno Hoffmano. scanpixx.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 10 d. 09:28
Taivane, Kauno dydžio Taoyuano mieste, savaitgalį vyko kinų rudens šventė, kurioje visų akis traukė milžiniškas triušis, sukurtas olandų menininko Florentijno Hoffmano. »
Kijevo ir Ukrainos patriarchas Filaretas pareiškė, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pateko į šėtono įtaką. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 8 d. 10:16
Kijevo ir Ukrainos patriarchas Filaretas pareiškė, kad Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pateko į šėtono įtaką, sakoma oficialioje Ukrainos Ortodoksų Bažnyčios svetainėje. »
Venesuelos Katalikų Bažnyčia pasmerkė valdančiąją Socialistų partiją už tai, kad ji perrašė maldą „Tėve mūsų“ į odę jų mylimam velioniui lyderiui Hugo Chavezui. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugsėjo mėn. 5 d. 10:28
Venesuelos Katalikų Bažnyčia pasmerkė valdančiąją Socialistų partiją už tai, kad ji perrašė maldą „Tėve mūsų“ į odę jų mylimam velioniui lyderiui Hugo Chavezui. »
Rusai apskaičiuoja sauskelnių pristatymo grafiką ir tam tikromis valandomis budi parduotuvėse.
2014 Rugpjūčio mėn. 31 d. 21:00
Vakarietiškų prekių stokojantys rusai jau pradeda žygius į užsienio šalis. Norvegijos Ser Varangerio municipaliteto parduotuvėje kilo muštynės, kai 50 Murmansko srities gyventojų susipešė dėl sauskelnių. »
Apsukri graikė iš savo 60-mečio vyro pavogė net 220 tūkst. eurų (760 tūkst. Lt).
2014 Rugpjūčio mėn. 30 d. 21:30
Antrame pagal dydį Graikijos mieste Salonikuose plačiai nuskambėjo graikams nebūdinga vagystė – 47-erių moteris apvogė savo vyrą. »
Kiekvieną dieną Alexas Minsky susiduria su iššūkiais, tačiau stengiasi nenuleisti rankų ir neprarasti gyvenimo džiaugsmo vien todėl, kad neteko kojos.
2014 Rugpjūčio mėn. 29 d. 15:19
Iš pirmo žvilgsnio šis vyriškų apatinių modelis, pozuojantis žurnalo viršeliui, neatrodo kuo nors išskirtinis. Patrauklus, sportiškas, seksualus vaikinas – tipinis širdžių ėdikas. Tačiau Alexas Minsky toli gražu nėra paprasta fotosesijų... »
Kalifornijos Monterėjaus mieste esantis restoranas „The Old Fisherman’s Grotto“ uždraudė vestis triukšmaujančius vaikus ir verkiančius kūdikius.
2014 Rugpjūčio mėn. 28 d. 08:00
Dauguma mūsų šalies restoranų neriasi iš kailio stengdamiesi privilioti kuo daugiau lankytojų. Tarp jų neretai yra ir šeimų su cypaujančiais, verkiančiais bei ramiai pavalgyti aplinkiniams neduodančiais vaikais. »
Ispanijos rytuose esančiame Bunjolio mieste trečiadienį per tradicinį pomidorų mūšį „Tomatina“, kuris kasmet pritraukia tūkstančius žmonių, pusnuogiai dalyviai svaidėsi pomidorais ir maudėsi raudonoje košėje. scanpix.ee nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 27 d. 15:45
Ispanijos rytuose esančiame Bunjolio mieste trečiadienį per tradicinį pomidorų mūšį „Tomatina“, kuris kasmet pritraukia tūkstančius žmonių, pusnuogiai dalyviai svaidėsi pomidorais ir maudėsi raudonoje košėje. »
Santuoka kai kuriems vyrams nėra pats gražiausias gyvenimo įvykis.
2014 Rugpjūčio mėn. 26 d. 12:00
Britas Tuckeris Blandfordas sufalsifikavo savo mirtį, kad išvengtų vestuvių su Alex Lancaster. Pora susipažino studijuodama Jungtinėse Amerikos Valstijose. »
Noting Hilo karnavalu viename vakarų Londono mikrorajone, kuris nuo 6-ojo dešimtmečio yra tapęs namais tūkstančiams imigrantų iš Karibų, pagerbiama Vest Indijos kultūra.
2014 Rugpjūčio mėn. 25 d. 22:00
Daugiau kaip milijonas londoniečių savaitgalį ir pirmadienį išėjo į gatves pasižiūrėti didžiausio – Noting Hilo – karnavalo Europoje. »
Sekmadienį šimtai apsinuoginusių feminisčių išėjo į gatves nešinos plakatais, kuriuose reikalaujama lygios nuogybės teisės moterims ir vyrams.
2014 Rugpjūčio mėn. 24 d. 21:00
Sekmadienį šimtai apsinuoginusių feminisčių išėjo į gatves nešinos plakatais, kuriuose reikalaujama lygios nuogybės teisės moterims ir vyrams. »
Neatlaikiusi psichologinės įtampos 43 metų moteris prisipažino, kad jos krūtinėje vietoje silikoninių implantų paslėptas kokainas.
2014 Rugpjūčio mėn. 21 d. 17:00
Ispanijos policija Madrido oro uoste sulaikė Venesuelos gyventoją, kuri bandė įvežti į šalį beveik 2 kg narkotikų. Muitininkus nustebino tai, kad jie buvo paslėpti...moters krūtinėje! »
Geri kaimynai gali ne tik tapti gerais draugais, tačiau, tyrimų duomenimis, jie gali sumažinti širdies smūgio tikimybę. Fotodiena.lt nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 20 d. 15:24
Geri kaimynai gali ne tik tapti gerais draugais, tačiau, tyrimų duomenimis, jie gali sumažinti širdies smūgio tikimybę, rašo daimylail.co.uk. »
Alfonso Espinosa Ekvadoro televizijos žinių eteryje nepertraukiamai dirbo 47-erius metus skaitydamas naujienas tiesioginiame eteryje. alloverpress.ee nuotr.
2014 Rugpjūčio mėn. 19 d. 10:55
Dvi žinios apie naujus pasaulio rekordus. Viena jų apie žmogų ir darbą, o kita mėgstantiems sportinius automobilius ir kai sumos skaičiuojamos milijonais. »
Vokietijoje pagaminta didžiausia pasaulyje 31 metro ilgio saulės valtis – katamaranas „PlanetSolar“ –  rugpjūčio 11 dieną pradės ambicingiausią pastarųjų metų graikų mokslininkų misiją.
2014 Rugpjūčio mėn. 1 d. 16:59
Vokietijoje pagaminta didžiausia pasaulyje 31 metro ilgio saulės valtis – katamaranas „PlanetSolar“ –  rugpjūčio 11 dieną pradės ambicingiausią pastarųjų metų graikų mokslininkų misiją: surasti seniausią žmonijos gyventą buveinę... »
Sudanietė, kuriai buvo atšaukta mirties bausmė, skirta už atsivertimą iš islamo į krikščionybę, tačiau vėliau buvo uždrausta išvykti iš Sudano, ketvirtadienį išskrido į Italiją. alloverpress.ee nuotr.
2014 Liepos mėn. 24 d. 09:59
Sudanietė, kuriai buvo atšaukta mirties bausmė, skirta už atsivertimą iš islamo į krikščionybę, tačiau vėliau buvo uždrausta išvykti iš Sudano, ketvirtadienį išskrido į Italiją, pranešė vienas Romos vyriausybės pareigūnas. »
Aveniu-Vilnius nuotraukos
2014 Liepos mėn. 23 d. 08:58
Jūratės Rekevičiūtės originalios architektūros namo ir meno studijos „Dalintis. Patinka“ kiemas virto floristų kūrybos dirbtuvėmis. Gėlių kompozicijų virtuozai čia renkasi jau antrus metus. Pernai garsiausi Lietuvos floristai iš gėlių... »

Naujausios


Pasiūlymai

Informacija kasdien

Vardadieniai:

Mauricijus, Tarvina, Tarvinas, Tomas, Virmantė

TV programa:

   
TV3 programa
LNK programa
BTV programa
   
   
LTV programa
TV6 programa
LTV2 programa
Lietuvos Rytas. TV
   

Apklausa

Ar laukiate bobų vasaros?

Kainos

Degalai:

Valiutos:

2014-09-22
Valiutos_usd
USD     2.6812 LT
EUR     3.4528 LT
Valiutos_gbp
GBP  
Arrow up
4.4089 LT
Valiutos_lvl
LVL     4.9184 LT

Daugiau...

Žaliavos:

 

Kaina, USD

 

Matas

Nafta
Arrow down
92.03   bar.
Dujos   3.84   MMBTU
Auksas
Arrow down
1214.4   oz

Anupro Dirvelės nuotykiai

Raulas džiaugiasi kaip vaikas: – Mums krepšinį lošti sveika. Esam vikrūs ir greiti. O planetoj – ketvirti.
Raului pritaria Dirvelė: – Lietuva – vikri šalelė. Pasistengsim ir galbūt Mes pirmi galėsim būt.
Žodį prideda ir Onė: – Tai lietuviška svajonė. O alučio tvenkiny Mes pasaulyje treti.
Vedegys, Anskaitis, Kempė Mus į pirmą vietą tempia. Kas ten baras? Kas ten niršta? Pensijos akcizais virsta!